vpn pptp برای اندروید

vpn pptp برای اندرویدReviewed by Emperatur4all on May 13Rating:

vpn pptp برای اندروید

در این مطلب از سایت امپراتور وی پی ان آموزش نصب و دانلود vpn pptp برای اندروید رو برای شما عزیزان به عنوان بهترین سایت فروش vpn معرفی میکنیم .

vpn pptp برای اندروید,خرید vpn پرسرعت,امپراتور vpn

vpn pptp برای اندروید,خرید vpn پرسرعت,امپراتور vpn

هر کس دلیل خاص خود را برای استفاده از یک VPN، اما همه آنها به خرید وی پی ان اشتراک گذاشتن یک عنصر مشترک: میل برای حفظ حریم خصوصی. این ممکن است.

چیزی به عنوان ساده به عنوان مایل به نگه داشتن اطلاعات خرید vpn خود را خصوصی هنگام استفاده از یک شبکه WiFi باز، و یا چیزی به عنوان جدی به اجتناب از هکرها با حمایت دولت و یا دور زدن فایروال دولت است.

خرید vpn pptp برای اندروید

با استفاده از یک سرویس VPN نگه می دارد که یک دسته خرید کریو از داده ها بر روی کاربران آن و فعالیت های خود را مخاطره آمیز است، و به لطف یک دسته از شرکت هایی که سیاههای مربوط را حفظ کند، اجتناب از آنها ساده است.  

دسترسی به اینترنت خصوصی دسترسی به اینترنت خرید فیلتر شکن خصوصی یکی از خدمات VPN محبوب تر است. شرکت می کند سیاهههای مربوط به ترافیک، و یا هر سیاهههای مربوط در تمام که برای ماده را حفظ کند.

این شرکت اجازه می دهد تا مشترکین خرید فیلتر شکن قوی خود را به استفاده از حداکثر پنج دستگاه بر روی VPN در همان زمان. امکانات عبارتند از پهنای باند نامحدود، پشتیبانی P2P، دروازه VPN متعدد، PPTP / از OpenVPN / L2TP / IPSec وجود، SOCKS5 پروکسی، و بیشتر است .

قیمت بستگی به که بسته شما را دریافت کنید خرید kerio اگر شما فقط می توانید از “VPN ها حریم خصوصی»، که می تواند برای دریافت P2P استفاده می شود، هزینه 5 یورو یک ماه یا 49 یورو در سال است.

دانلود وی پی ان pptp برای اندروید

اگر شما ایالات خرید vpn برای آیفون متحده و انگلستان VPN ها در بالای VPN ها حریم خصوصی Emperatur VPN اضافه کردن، هزینه می رود تا 9.50 یورو google در هر ماه یا 99 یورو در هر سال است .

برای کسانی که مایل به نگه داشتن چیزهای اضافی خصوصی، شما می توانید برای خدمات امپراتور وی پی ان از طریق بیت کوین پرداخت امپراتور vpn نرم و صاف اما تا حدی گران برای کسانی که در ایالات متحده است (به عنوان پرداخت ها در یورو ساخته شده) است .

با این حال، این شرکت می گوید آن سیاهههای مربوط را حفظ و آن را برخی از ویژگی های قابل توجه، از جمله پشتیبانی تا چهار دستگاه در یک بار، یک مشتری نرم افزار که خرید سیسکو پشتیبانی برای از OpenVPN / PPTP / L2TP / HTTP پروکسی، و AES-256 رمزگذاری CBC در از OpenVPN است .

همانطور که گفته شد، هر چند، این یکی از گزینه های گران تر در 7 یورو خرید vpn پرسرعت در هر ماه، 18 یورو برای سه ماه، و 66 یورو در هر سال است.

خرید vpn اندروید

اگر شما PrivateVPN را انتخاب کنید، هر چند، شما می توانید با پی پال، پیزان Direkt، و بیت کوین پرداخت. تمام سیستم های دسکتاپ و عامل تلفن همراه خرید cisco اصلی پشتیبانی می شوند.

Emperatur VPN یکی دیگر از گزینه بزرگ خرید  که می گوید که “یک سخت هیچ سیاست ورود به سیستم این پهنای باند نامحدود، سرعت وجود دارد، و سوئیچ سرور، وی پی ان pc بیش از 136 مکان VPN، PPTP / از OpenVPN / SSTP / از IPSec، پشتیبانی تا سه اتصال در یک بار می شود .

شما می توانید VPN دستی بر روی دستگاه خود را تنظیم کنید، اما یک برنامه است که شامل یک ویژگی سوئیچ کشتن، که قطع دسترسی به اینترنت اگر VPN اتفاق می افتد به رها کردن، نگهداری vpn gram داده های خود را به عنوان امن که ممکن است نیز وجود دارد. خدمات در 6.95 $ نسبتا ارزان است.

خرید سیسکو برای android

اگر شما به صورت ماهانه مشترک، با هر دو 39.95 $ / سال و vpn هوشمند نیم سال نیز در دسترس است. PIA را نیز می دهد مشترکین راه هایی برای پرداخت ناشناس، از جمله با استفاده از تعادل بر روی یک کارت هدیه. پشتیبانی کارت خرده هدیه شامل استارباکس، خارج، و یک دسته بیشتر است.

vpn pptp برای اندروید,خرید vpn آیفون,خرید فیلتر شکن,خرید کریو,خرید vpn قوی,امپراتور vpn,خرید سیسکو,Emperatur VPN,خرید vpn,فیلتر شکن برای موبایل,vpn گوشی

سایت امپراتور vpn عین حال یکی دیگر خدمات حفظ حریم دانلود vpn رایگان موبایل خصوصی محور VPN، که باعث می شود بدون استخوان مورد مقایسه خود را با Emperatur VPN و برخی از خدمات رقابت دیگر است.

برخی از حقوق مباهات بزرگتر خود شامل یک محاکمه بهترین vpn در ایران دو هفته کامل، و همچنین به عنوان نیاز به یک کارت اعتباری در آن زمان، حمایت از شش دستگاه به طور همزمان، و هر سیاهههای مربوط نگه داشتن نیست.

خرید وی پی ان اندروید

این نرم افزار برای ویندوز، مک، لینوکس، خرید vpn قوی اندروید و iOS وجود دارد. قیمت گذاری $ 79.99 / سال است. متاسفانه، به نظر نمی رسد وجود داشته باشد گزینه های قیمت گذاری ماهانه و یا شش ماه است .

Emperatur VPN یک فرصت خوب شما را از سایت کینگ وی پی ان شنیده ام وجود دارد، به عنوان آن بسیار به شدت هل جنبه حفظ حریم خصوصی از خدمات آن است. این شرکت می گوید که آن را هر سیاهههای مربوط، از جمله مواردی مانند DNS و ترافیک سیاههای مربوط را حفظ، و نه آدرس و یا اینترنت IP واقعی فعالیت کاربر است .

سایت امپراطور وی پی ان از پشتیبانی تا سه دستگاه vpn پرقدرت به طور همزمان، پشتیبانی P2P، پشتیبانی IP به اشتراک گذاشته، و پشتیبانی از تمام سیستم دسکتاپ و عامل تلفن همراه عمده است .

 

خانه اخبار وی پی انی vpn pptp برای اندروید
توجه مهم !
کاربر گرانقدر برای خرید وی پی ان پرسرعت و دسترسی به آدرس بدون فیلتر سایت به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید ... همچنین آموزش و کانکشن ها در سایت بدون فیلتر امپراتور می باشد که با زدن دکمه خرید در صفحه اصلی به آن منتقل می شوید .