خرید VPN IKEv2 برای لینوکس – Emperatur VPN

VPN IKEv2 برای لینوکس یکی از انواع وی پی ان هایی است که کاربران لینوکس می توانند استفاده کنند به همین دلیل تصمی گرفتیم یکی از مقاله های امپراتور وی پی ان  را به فیلتر شکن IKEv2 لینوکس اختصاص دهیم .

از آن جایی که کانکشن هایی که کاربران لینوکس می توانند استفاده کنند محدود است , IKEv2 می تواند یک انتخاب مناسب برای آن ها باشد .

 

VPN IKEv2 برای لینوکس

 

فیلتر شکن IKEv2 برای Linux

همان طور که در بالا اشاره کردیم کاربران لینوکس تنوعی که سایر سیستم عامل ها در مورد وی پی ان دارند را ندارد و فقط می توانند از فیلتر شکن سیسکو و اوپن وی پی ان و کریو استفاده کنند .

در این مقاله هم در مورد یکی دیگر از کانکشن های بسیار کاربردی آن ها یعنی IKEv2 صحبت می کنیم .

این فیلتر شکن یکی از بهترین کانکشن هایی است که کاربران لینوکس می توانند استفاده کنند از جمله مزیت هایی که IKEv2 دارد سرعت بالای آن است و این به دلیل استفاده از سرور های ابری برای آن ها می باشد .

یعنی کانفیگ کردن همه ی کانکشن ها از جمله IKEv2 با سرور های ابری باعث شده سرعت آن تا 7 برابر بیشتر از سرور های دیگر باشد .

یکی دیگر از مزیت های IKEv2 برای کاربران لینوکس امنیت بالاو ئایداری آن می باشد که باعث می شود اطلاعات و دیتاهای شما کاملا محفوظ بماند از طرفی IKEv2 نصب بسیار راحتی نیز دارد یعنی برای راه اندازی آن می توانید از طریق Setting به راحتی اقدام کنید و در عرض چند ثانیه آن را تنظیم کنید نیازی هم به دانلود هیچ برنامه ی دیگری نیست و از همان تنظیمات راحت انجام می شود .

بنابراین استفاده از IKEv2 برای کاربران لینوکس بسیار کاربردی و راحت می باشد .

نتیجه گیری از مقاله فیلترشکن IKEv2 لینوکس :

در این مقاله در مورد VPN IKEv2 برای لینوکس صحبت کردیم همان طور که دیدید استفاده از کانکشن IKEv2 برای لینوکس بسیار عالی و کاربردی است هم چنین از مزیت هایی که دارد نیز صحبت کردیم و حتما متوجه ویژگی های منحصر به فرد آن نیز شده اید .

در نهایت امیدواریم که لینوکس کاران عزیز از این کانکشن امپراتور وی پی ان استفاده کنید و بهترین نتیجه را بگیرید .

 

شما با خرید وی پی ان امپراتور میتونید روی تمام دیوایس ها و تمام سیستم عامل ها استفاده کنید

خرید آنلاین و دریافت آنی می باشد

خرید فیلتر شکن

 

مقالات پربازدید این هفته:

خرید وی پی ان آیفون

فیلتر شکن رایگان

وی پی ان اندروید

خانه Tutorials linux خرید VPN IKEv2 برای لینوکس – Emperatur VPN