vpn چیست و چگونه باید از وی پی ان استفاده کنید – Emperatur VPN

vpn چیست موضوعی است که در این مقاله از امپراتور وی پی ان به آن می پردازیم زیرا کاربران بسیاری هستند که هنوز کارایی اصلی وی پی ان را نمی دانند و از آن انتظار های بی جا و غیر ممکن دارند .

پس در اینجا سعی داریم یک تعریف کلی از وی پی ان و اینکه کارایی اصلی آن چیت را خدمتتان ارائه کنیم .

پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید .

 

vpn چیست

 

تعریف کلی وی پی ان

وی پی ان در لغت تشکیل شده است از Virtual Private Network که به معنای شبکه مجازی خصوصی می باشد کار اصلی آن هم این است که اطلاعات را از مبدا ارسال داده ها دریافت کند و آن ها را رمز نگاری کند .

این رمز نگاری باعث می شود دست افراد سود جو و هکر ها به هیچ وجه به اطلاعات شما نرسد و خیالتان از این بابت راحت باشد .

این مورد یعنی امنیت داده ها برای کاربران زیادی اهمیت دارد زیرا آن ها کارها و فعالیت های مهمی را با وی پی ان انجام می دهند پس حفاظت از آن ها در درجه بالایی قرار دارد .

عده ای از کاربران هم هستند که اطلاعات بسیار مهم خود را در گوشی یا کامپیوتر خود نگهداری می کنند پس از وی پی ان استفاده می کنند تا امنیت اطلاعاتشان حفظ شود .

بعد از اینکه رمزنگاری اطلاعات توسط وی پی ان انجام شد داده ها به مقصد ارسال می شود و پاسخ مناسب را به مبدا می فرستند .

عده یا کاربران هستند که بازی های آنلاین انجام می دهند برای انجام بازی های آنلاین هم به یک وی پی ان با سرعت بالا و پینگ و پکت لاست پایین نیاز دارند .

ولی نباید از فیلتر شکن انتظارات زیاد از حد و معجزه داشته باشید .

در واقع یک وی پی ان خوب پینگ و پکت لایت را پایین می آورد ولی کار اصلی آن این نیست و فقط برای دور زدن فیلترینگ استفاده می شود پس انتظارات بیش از حد برای پایین آوردن پینگ نداشته باشید .

شما می توانید با یک انتخاب مناسب برای وی پی ان هم سرعت را بالا داشته باشید و هم پینگ و پکت لاست مناسبی …

نحوه ی صحیح استفاده از وی پی ان

امپراتور وی پی ان کانکشن های مختلفی را برای سیستم عامل های مختلف ارائه کرده است که می توان از میان آن ها به L2TP , PPTP , IPSec , IKEv2 , Open VPN , Cisco و … اشاره کرد .

تعدادی از آن ها نصب و اجرای راحتی دارند و نیازی به هیچ برنامه ی خاصی نیست از طریق تنظیمات دیوایس شما انجام می شود تعدادی دیگر از این کانکشن ها نیز به یک برنامه ی دیگر برای نصب و اجرا نیاز دارند و بعد از دانلود هم بقیه ی مراحل نصب را باید انجام دهید .

به این صورت می توانید از هر سیستم عامل و هر دیوایسی که استفاده می کنید و برای هر فعالیت و کاری که به فیلتر شکن نیاز دارید از کانکشن های امپراتور استفاده کنید .

 

شما می توانید وی پی ان مورد نیاز خود را از طریق لینک زیر تهیه کنید :

خرید وی پی ان 

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

خرید VPN مالزی

خرید vpn امپراتور

خرید vpn آسیا

خانه بلاگ vpn چیست و چگونه باید از وی پی ان استفاده کنید – Emperatur VPN