vpn رایگان مک بوک – وی پی ان رایگان برای مک بوک – Emperatur VPN

خیلی از کاربران فکر میکنند که اگر وی پی ان رایگان تهیه کنند برایشان بهتر است و تازه پولی هم قرار نیست بابت آن بدهند اما اکر میدانستید که همین رایگان بودن چه بلایی سر سیستم شما می آورد و خطر آن چقدر بیشتر از ویروسی شدن مک بوک شماست هیچ وقت سراغ vpn رایگان مک بوک و یا هر وی پی ان رایگان دیگر برای دیواس خود نمیرفتید 🙂

در این مقاله به طور کامل راجع به معایب وی پی ان رایگان توضیح میدهیدم پس با دقت مطالعه فرمایید .

 

vpn رایگان مک بوک

 

نصب VPN رایگان برای مک بوک

در واقع نحوه ی استفاده از وی پی ان به این گونه است که مانند یک پل ارتباطی بین شما و آدرس مورد نظرتان عمل می کند و تمام دیتا ها و اطلاعاتتیان را رمز نگاری شده به مقصد می رساند به این ترتیب افراد سودجو و هکر ها امکان دسترسی به اطلاعات شما را ندارند .

تمام این توضیحاتی که دادیم در مورد وی پی ان ها و کانکشن هایی است که در سایت امپراتور وی پی ان ارائه می شود تا به حال شده از خودتان بپرسید چگونه می شود یک کشور غربی مثل آمریکا که اتفاقا ارتباط خوبی هم با کشور های جهان سوم مثل ایران ندارند به دنبال ارائه وی پی ان های رایگان باشند حتما کاسه ای زیر نیم کاسه است و دنیال اطلاعات کاربرانی هستند که از وی پی ان های رایگان برای مک بوک استفاده می کنند .

شاید شما بگویید که اطلاعات خاصی روی مک بوک تان ندارید و برایتان مهم نیست که به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند .

ولی باید این نکته را بدانید که کارشناسان و مهندسان غربی 50 سال جلوتر از شما را می بینند و عکس و فیلم های شما به درد آن ها نمی خورد .

در واقع آن ها به دنبال اطلاعات مکانی شما هستند تا در شرایط سیاسی و نظامی بتوانند به آن ها دسترسی پیدا کنند و از آن ها علیه خودتان استفاده کنند .

پس دیگر انتخاب با خود شماست که وی پی ان رایگان برای مک بوک تان استفاده کنید یا با هزینه ی ناچیز یک فیلتر شکن عالی از همه لحاظ از سایت امپراتور وی پی ان تهیه کنید .

نتیجه گیری از مقاله فیلتر شکن رایگان برای مک بوک :

در این مقاله در مورد بحث فیلترینگ و محدودیت هایی که کاربران مک بوک در استفاده از سایت ها و اپ های مختلف و هم چنین در کار های حساس مهم خود مثل کار های بانکی دارند صحبت کردیم .

هم چنین گفتیم که نصب وی پی ان های رایگان چیزی جز ضرر برای شما ندارد و شما می توانید با خیال راحت از کانکشن های با امنیت بالای امپراتور وی پی ان برای سیستم مک بوکتان استفاده کنید .

شما با خرید فیلتر شکن از سایت امپراتور وی پی ان میتونید روی تمام دیوایس ها اعم از آیفون  و اندروید و ویندوز و … همزمان استفاده کنید

خرید آنلاین و دریافت نیز آنی می باشد و میتونید دو نفره هم استفاده کنید

خرید vpn

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

خرید VPN پرسرعت اختصاصی

فیلتر شکن لنترن

فیلتر شکن اسنپ چت

خانه بلاگ vpn رایگان مک بوک – وی پی ان رایگان برای مک بوک – Emperatur VPN