vpn برای کامپیوتر – وی پی ان برای ویندوز – Emperatur VPN

vpn برای کامپیوتر یکی از مهم ترین نیاز های کاربران و سازمان های مختلفی است که از ویندوز برای انجام کارها و فعالیت های خود استفاده می کنند .

یکی دیگر از پرطرفدار ترین و پر مخاطب ترین فعالیت هایی که تیم حرفه ای و متخصص امپراتور وی پی ان انجام می دهد ارائه فیلتر شکن های تخصصی و بدون قطعی برای کامپیوتر می باشد .

بنابراین در این مقاله از امپراتور وی پی ان با ما همراه باشید تا به طور کامل در مورد مزیت های وی پی ان امپراتور برای وبندوز صحبت کنیم .

vpn برای کامپیوتر

 

خرید فیلتر شکن برای ویندوز

امروزه بیشتر فعالیت هایی که کاربران و سازمان ها و ادارات مختلف انجام می دهند در سایت ها و فضای مجازی انجام می شود .

با توجه به اینکه ایران هم با تحریم های کشور های مختلف دست و پنجه نرم می کند باید به نوعی دنبال رفع این فیلترینگ در جهت اهداف خود و انجام امورش باشد .

در واقع فیلتر شکن ها در فضایی کاملا امن اطلاعات و دیتا های کاربران را رمزنگاری می کنند و به آی پی آدرس مورد نظر کاربران منتقل می کند .

با توجه به این موضوع که کاربران متقاضی استفاده از وی پی ان بیشتر کسانی هستند که از کامپیوتر استفاده می کنند باید به بحث امنیت و سرعت فیلتر شکن ها دقت کنند .

امپراتور وی پی ان نیز سالیان سال است که هدفی جز خدمت کردن به کاربران و ارائه وی پی ان های حرفه ای به مشتریانش نداشته و نخواهد داشت .

هم چنین کانکشن ها و سرویس های مختلفی همراه با سرور های کشورهای مختلف ارائه کرده تا همه ی مشتریان با هر سلیقه ای که هستند بتوانند از خدمات آن استفاده کنند .

بنابراین کاربران ویندوز و کامپیوتر می توانند از سرویس هایی نظیر : L2TP , IKEv2 , سیسکو و …می توانند استفاده کنند .

البته پیشنهاد ما به کاربران کامپیوتر استفاده از کانکشن هوشمند امپراتور وی پی ان می باشد که این امکان را فراهم می کند از همه سرویس های امپراتور با تمام سرور ها و لوکیشن های مختلف آن به صورت همزمان استفاده کنند .

برای خرید این کانکشن هوشمند امپراتور وی پی ان یم توانید به سایت EmpVPN.com مراجعه کنید .

نتیجه گیری از مقاله فیلترشکن برای کامپیوتر :

در این مقاله از امپراتور وی پی ان درباره ویژگی هایی که یک فیلترشکن خوب دارد صحبت کردیم .

هم چنین کانکشن های مختلفی که کاربران کامپیوتر می توانند استفاده کنند را معرفی کردیم و درباره سرعت , کیفیت و پایداری که فیلتر شکن های امپراتور وی پی ان دارد گفتیم .

 

شما همچنین می توانید برای خرید وی پی ان از اولین و بزرگ ترین سایت ارائه کننده فیلتر شکن از طریق لینک زیر اقدام کنید :

خرید فیلترشکن 

 

مقالات پربازدید این هفته :

وی پی ان قوی برای لینوکس

vpn پرسرعت برای موبایل

فیلتر شکن بلک بری قوی

خانه بلاگ vpn برای کامپیوتر – وی پی ان برای ویندوز – Emperatur VPN