بهترین VPN برای فایرفاکس – Emperatur VPN

VPN برای فایرفاکس

با توجه به اعمال محدودیت های گسترده بر روی وب سایت ها و نرم افزار های مختلف، بسیاری از کاربران داخل ایران برای دسترسی به وب سایت های مختلف دچار مشکل شده اند. از این جمله وب سایت ها می توان به وب سایت Binance و از نرم افزار ها می توان به پیام رسان پرطرفدار تلگرام اشاره نمود. از این رو استفاده از وی پی ان ها متداول تر شده است. البته که استفاده از وی پی ان ها بر روی مرورگر های مختلف موضوعی مهم است. برای آشنایی با بهترین VPN برای فایرفاکس تا انتها با امپراتور وی پی ان همراه باشید.

فیلتر شکن مناسب برای فایرفاکس

مرورگر های بسیاری وجود دارد که کاربران می توانند از آن ها بر روی دیوایس های مختلف خود با سیستم عامل های مختلف، استفاده کنند. از جمله این مرورگر ها می توان به مرورگر فایر فاکس اشاره نمود که از جمله پرطرفدار های این عرصه نیز به حساب می آید.

اگر قصد وب گردی دارید و از مرورگر خود برای دسترسی به پیام رسان های خود استفاده می کنید و می خواهید که امنیت بالایی داشته باشد، فایرفاکس از جمله بهترین گزینه های موجود است. این مرورگر سفارشی سازی شده است که دارای ویژگی های امنیتی خوب، ویژگی مسدود کردن تبلیغات، پنجره های بازشو و بسیاری دیگر از ویژگی ها است که باعث شده است این مرورگر برای استفاده کاربران مناسب باشد.

استفاده از وی پی ان ها نیز با توجه به گسترش هرچه بیشتر محدودیت ها بر روی وب سایت ها و نرم افزار های مختلف، برای ایرانیان، بسیار رونق گرفته است و کاربران بسیاری به استفاده از وی پی ان ها و سرور های مختلف روی آورده اند.

البته لازم به ذکر است که استفاده از هر نوع وی پی ان، مخصوصاً وی پی ان های رایگان، به هیچ عنوان به کاربران توصیه نمی شود. چرا که این دسته از وی پی ان ها دارای آی پی های مشترک می باشد که توسط وب سایت های هوشمند و حساسی مانند بایننس به سادگی شناسایی شده و کاربران را دچار مشکل می کند.

از طرفی هم وی پی ان های رایگان می توان امنیت حساب کاربری شما را نیز تهدید کند و باعث لو رفتن اطلاعات موجود در حساب کاربری شما شود. به همین منظور بهتر است که از وی پی ان های رایگان استفاده نکنید و برای امنیت بیشتر اطلاعات کاربری خود، از وی پی ان های معتبر و با کیفیت استفاده کنید.

حال سؤالی که در این بین مطرح می شود این است که بهترین VPN برای فایرفاکس کدام وی پی ان است؟ برای پیدا کردن پاسخ این سؤال تا انتها با ما همراه باشید.

نحوه کار وی پی ان ها در مرورگر به چه صورت است؟

حتماً شما از مرورگر ها بر روی دیوایس های هوشمند خود از قبیل تلفن های همراه، تبلت ها، رایانه ها و … استفاده کرده اید و با روند کاری آن ها آشنا می باشید ولی این روند کاری در مرورگرهایی مانند فایر فاکس به صورت کلی متفاوت است.

شما باید با استفاده از یک افزونه بر روی مرورگر خود که دقیقاً مانند مسدود کننده تبلیغات می باشد، به استفاده از وی پی ان ها بپردازید. شما می توانید تمام این افزونه های مخصوص فایر فاکس را از نوار ابزار موجود در کنار نماد تنظیمات مرورگر پیدا کنید. البته که استفاده از افزونه می تواند در صرفه جویی در استفاده از اینترنت بسیار کاربردی باشد چرا که در اینجا فقط ترافیک موجود در مرورگر شما تونل شده و از تونل شده کل ترافیک موجود در رایانه شما جلوگیری می کند.

کدام وی پی ان برای فایر فاکس مناسب است؟

شما می توانید وی پی ان های مختلفی را برای استفاده از مرورگر فایرفاکس انتخاب کنید ولی یکی از بهترین گزینه های موجود برای شما، استفاده از وی پی ان امپراتور است. چرا که سرور های موجود در امپراتور وی پی ان از بهترین دیتا سنتر های موجود در دنیا تهیه و ارائه شده اند و شما می توانید از سرور بیش از 90 کشور دنیا استفاده کنید.

از طرفی شما می توانید از سرور های مختلف بر روی پروتکل هایی مانند OpenVPN، IKEv2 و … استفاده کنید که علاوه بر سرعت ایده آل می تواند امنیت بالایی را نیز به شما کاربران ارائه دهد. البته لازم به ذکر است که شما با استفاده از پروتکل هایی مانند OpenVPN می توانید از قابلیت کیل سوئیچ نیز بهره مند شوید. این قابلیت برای کاربران تریدر می تواند کاربردی و بسیار مناسب باشد.

خرید سرویس امپراتور وی پی ان

کلام آخر

از جمله مرورگر هایی که کاربران مورد استفاده قرار می دهند، فایرفاکس می باشد. شما می توانید از وی پی ان های مختلف بر روی این مرورگر استفاده کنید. بهترین گزینه موجود برای شما استفاده از سرور های موجود در امپراتور وی پی ان است که شما می توانید از آن ها بر روی رایانه و یا دیوایس های هوشمند خود استفاده کنید.

 

مقالات پربازدید این هفته :

چگونه آدرس IP روتر خود را پیدا کنیم ؟

تنظیمات کارت شبکه ویندوز

از کجا بفهمیم مدل گوشی چیست؟

سایبر استاکینگ چیست ؟

خانه بلاگ بهترین VPN برای فایرفاکس – Emperatur VPN