vpn برای بازی آنلاین – بهترین وی پی ان بازی آنلاین

vpn برای بازی آنلاین به یکی از مهم ترین دغدغه های گیمر ها تبدیل شده است , زیرا با توجه به مشکل فیلترینگ در ایران گیمرها به همه ی بازی های آنلاین دسترسی ندارند و برای رفع مشکل آن همیشه به دنبال یک وی پی ان درست و حسابی هستند .

در این مقاله از امپراتور وی پی ان درباره خرید وی پی ان مناسب و راه حل های استفاده از آن صحبت می کنیم .

وی پی ان مناسب برای بازی های آنلاین

یک سری از بازی های پرطرفدار از سمت کشور های دیگر و به خاطر تحریم های ایران امکان استفاده از آن ها بدون وی پی ان وجود ندارد .

زمانی هم که می خواهید بازی هایی مثل پابجی موبایل و کال آف دیوتی را انجام دهید می بینید که هیچ اتفاقی نمی افتد و یک دایره فقط در وسط صفحه می چرخد .

برای حل این مشکل و دور زدن فیلترینگ راه حل هایی وجود دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم .

 

vpn برای بازی آنلاین

 

راه حل های رفع مشکل فیلترینگ

استفاده از DNS 

راه حل اول استفاده از دی ان اس می باشد ولی این کار باعث بالا رفتن پینگ می شود و به اصطلاح در بازی لگ احساس می شود پس راه حل چندان مناسبی نیست !

استفاده از VPN 

استفاده از وی پی ان یکسری کشور ها باعث می شود که بتوانید به راحتی وارد بازی هایی مثل کال آف دیوتی و یا پابجی موبایل و … شوید و نه پینگ آن افزایش پیدا کند و نه لگی احساس شود .

فقط باید به سرور کشور هایی که در ادامه می گوییم وصل شوید .

بهترن کشورهای VPN برای بازی کدام اند ؟

در بین کشور هایی که می توان با پایین ترین پینگ و بدون هیچ لگی از آن ها استفاده کرد شامل ترکیه , امارات, آلمان , هلند می شوند .

جالب است که کشور ترکیه به دلیل نزدیک بودن به ایران هم پینگ پایینی دارد و هم لگی احساس نمی شود .

نتیجه گیری از مقاله vpn برای بازی آنلاین :

در این مقاله درباره راه های رفع فیلترینگ برای بازی های معروفی که این روز ها گیمر ها با آن دست و پنجه نرم می کنند صحبت کردیم .

هم چنین دیدید که برا یوصل شدن به وی پی ان باید از یکسر یکشور های خاص استفاده کرد که در بالا به آن اشاره کردیم .

در بین سرور های کشور های مختلف آلمان و ترکیه به عنوان معروف ترین وی پی ان هایی که کاربران می توانند از آن استفاده کنند توسط امپراتور وی پی ان ارائه می شود .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید فیلترشکن ›

 

آموزش های پرکاربرد دیگر :

فیلتر شکن برای Xbox

VPN برای پلی استیشن با پینگ و پکت لاست پایین

خرید vpn ایران

خانه خرید فیلتر شکن vpn برای بازی آنلاین – بهترین وی پی ان بازی آنلاین
توجه مهم !
کاربر گرانقدر برای خرید وی پی ان پرسرعت و دسترسی به آدرس بدون فیلتر سایت به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید ... همچنین آموزش و کانکشن ها در سایت بدون فیلتر امپراتور می باشد که با زدن دکمه خرید در صفحه اصلی به آن منتقل می شوید .