vpn اختصاصی اندروید – فیلتر شکن اختصاصی برای اندروید

vpn اختصاصی اندروید جزو آن دسته از موضوعاتی است که به مرور زمان و به دلیل تغییر کردن خواسته ی کاربران از وی پی ان بسیار باب شده است .

یعنی کاربران دیگر مانند قبل فقط برای باز کردن سایت ها و برنامه های مختلف به وی پی ان نیاز ندارند و کارهای مهم و حیاتی دیگری از فیلتر شکن می خواهند .

بنابراین این مقاله از امپراتور وی پی ان را به این موضوع اختصاص داده ایم پس با ما همراه باشید .

 

 

 

vpn اختصاصی اندروید

 

خرید فیلتر شکن اختصاصی برای اندروید

همان طور که در ابتدای مقاله هم اشاره کردیم امروزه کاررد استفاده از وی پی ان با گذشته فرق کرده است .

این روز ها کاربران کار های مهم و حساسی مثل کار های بانکی و ارزی و خرید و فروش ارز های دیجیتال و ترید کردن و کار با پی پال را انجام می دهند .

با توجه به اینکه تمام این شرکت ها و کشورهای خارجی ایران را تحریم کرده اند , به هیچ وجه نمی شود که با آی پی ایران وارد شد .

بنابراین کاربران حتما باید از وی پی ان با آی ی کشور های دیگر به کار ها و فعالیت های خود بپردازند .

از آن جایی هم که نباید آي پی کاربران بخصوص برای کار های ترید کردن تغییر کند نباید از وی پی ان های اشتراکی استفاده کنند .

اینجاست که هر کاربر که امنیت کار هایش مهم است باید از وی پی ان اختصاصی استفاده کند .

وی پی ان اختصاصی اندروید فقط برای خود شماست و به جز شما فرد دیگری نمی تواند از آن استفاده کند .

به همین دلیل هیچ وقت آي پی شما تغییر نیم کند و با خیال راحت می توانید به کارهای خود رسیدگی کنید .

مثلا در کارهای بانکی و ارزی اگر آي پی شما تغییر کند و از وی پی ان های اشتراکی استفاده کنید , بانک شما را یک خطر حس می کند و حساب را بلاک و مسدود می کند.

پس استفاده از وی پی ان های اختصاصی امپراتور وی پی ان علاوه بر اینکه سرعت و کیفیت فوق العاده به شما می دهد , امنی و پایداری دیتا ها و اطلاعات شما را نیز بالا تضمین می کند .

برای خرید وی پی ان اختصاصی برا یگوشی های اندروید خود که فقط و فقط مخصوص خود شما هست هم می توانید هر سرور و کشوری که مد نظرتان است را خریداری کنید .

نتیجه گیری از مقاله فیلتر شکن با آی پی اختصاصی :

در این مقاله در مورد vpn اختصاصی اندروید صحبت کردیم و ضرر هایی که کاربرانی که کار های مهم و حیاتی خود را با وی پی ان های اشتراکی انجام می دهند شرح دادیم .

در صورتی که می خواهید با خیال راحت و با اطمینان خاطر به کار ها و فعالیت های حساس و مهم خود در خارج از کشور بپردازید حتما از وی پی ان های اختصاصی استفاده کنید .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید فیلترشکن ›

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

آموزش خرید فیلتر شکن کامپیوتر

کاهش پینگ در بازی fifa

سایت VPN مارکت

خانه دسته‌بندی نشده blog vpn اختصاصی اندروید – فیلتر شکن اختصاصی برای اندروید
توجه مهم !
کاربر گرانقدر برای خرید وی پی ان پرسرعت و دسترسی به آدرس بدون فیلتر سایت به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید ... همچنین آموزش و کانکشن ها در سایت بدون فیلتر امپراتور می باشد که با زدن دکمه خرید در صفحه اصلی به آن منتقل می شوید .