فیلتر شکن پرتغال – خرید vpn پرتغال – وی پی ان با سرور پرتغال

فیلتر شکن پرتغال جزو آن دسته از وی پی ان هایی است که کاربران خاص خود را دارد و از سرعت و کیفیت و پایداری بسیار خوبی برخوردار است ولی شاید نسبت به فیلتر شکن هلند و ترکیه کاربران آنچنانی نداشته باشد برای اطلاع بیشتر درباره فیلتر شکن هلند و ترکیه وارد لینک های زیر شوید :

خرید vpn هلند

خرید VPN سرور ترکیه

ولی به هر حال کاربران خود را در سراسر جهان دارد بنابراین این مقاله از امپراتور وی پی ان را به فیلتر شکن با آی پی پرتغال اختصاص دادیم .

 

فیلتر شکن پرتغال

 

موارد استفاده از فیلتر شکن پرتغال

همان طور که در ابتدای مقاله هم گفتیم فیلتر شکن پرتغال برای مصارف گوناگون استفاده می شود و کاربران خاص خود را نیز دارد .

عده ای هستند که در پرتغال بیزینس و کسب و کار خود را دارند بنابراین برای انجام هر کاری در این کشور از هر جای دنیا هم که باشند از وی پی ان با آی پی پرتغال استفاده کنند .

عده ی دیگری هم هستند که از شهروندان و ساکنین خود پرتغال هستند ولی برای اینکه امنیت کار های شان بالا تر برود و یا آی پی شان شناسایی نشود از فیلتر شکن پرتغال استفاده می کنند .

عده ی دیگری هم برای انجام کار های بانکی در پرتغال نیاز دارند که از وی پی ان پرتغال و از آی پی کشور پرتغال استفاده کنند .

در غیر این صورت اگر با هر آي پی دیگر وارد شوند حسابشان مسدود و بلاک می گردد .

بعضی از کاربران فیلتر شکن های پرتغال هم هستند که در زمینه خرید و فروش ارز های دیجیتال و ترید کردن فعالیت دارند و شروع کارشان را با آی پی پرتغال انجام داده اند و تا انتها باید از همان آی پی استفاده کنند .

زیرا باز هم اگر از آی پی دیگری از همان کشور هم استفاده کنند احتمال بلاک شدن حسابشان وجود دارد .

گیمر هایی هم که دنبال فیلتر شکن با سرعت و کیفیت بالا و پینگ و پکت لاست مناسب هستند می توانند VPN پرتغال را انتخاب کنند .

معایب استفاده از وی پی ان پرتغال

فیلتر شکن با آی پی پرتغال هم مانند دیگر فیلتر شکن های اروپایی هزینه های بالایی دارد و دیتاسنتر آن جزو گران ترین ها به شمار می رود .

با این قیمت های دلار هم برای وبسایت های ایرانی بسیار پرهزینه می باشد .

ولی با این وجود امپراتور وی پی ان برای رفاه حال کاربران این سرور را نیز به جمع بقیه سرور های باکیفیت خود اضافه کرده است و تا کنون بیش از 57 سرور مختلف دارد .

نکته ی مهمی هم که هست این می باشد که تمام سرور های امپراتور وی پی ان از بهترین و معتبر ترین دیتاسنتر های دنیا خریداری شده و از سرعت و کیفیت و پایداری فیلتر شکن ها کاملا این موضوع مشخص است .

هم چنین تمام سرورها به صورت ابری کانفیگ شده اند و همین موضوع روی سرعت و کیفیت تاثیر می گذارد پس خیالتان از این بابت راحت باشد .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید فیلترشکن ›

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

خرید فیلتر شکن آیفون

وی پی ان اندروید

وی پی ان کامپیوتر

خانه بلاگ فیلتر شکن پرتغال – خرید vpn پرتغال – وی پی ان با سرور پرتغال