OpenVPN برای لینوکس

OpenVPN برای لینوکسReviewed by Emperatur VPN on Jun 3Rating: 4.0OpenVPN برای لینوکسدر این مقاله از سایت امپراتور وی پی ان برای شما کاربران empvpn.com توضیحات و آموزش استفاده از خرید OpenVPN برای لینوکس رو کامل شرح میدهیم .

OpenVPN برای لینوکس

در این مقاله از سایت امپراتور وی پی ان برای شما کاربران empvpn.com توضیحات و آموزش استفاده از خرید OpenVPN برای لینوکس رو کامل شرح میدهیم .

OpenVPN برای لینوکس,خرید کریو,امپراتور vpn

خرید فیلتر شکن برای لینوکس

شما با استفاده از کودی. شاید آن را در کامپیوتر خود خرید فیلتر شکن و یا دستگاه آندروید خود را، و یا برخی سخت افزار های دیگر است. شما ممکن است استفاده از آن را به جریان ویدئو است.

که شما باید نیست و یا شما ممکن OpenVPN برای لینوکس است استفاده از آن را مشروع خرید وی پی ان در هر صورت، آن را یک ایده خوب برای استفاده از VPN است. این در مورد اجتناب از بررسی دقیق از قانون نیست.

اگر شما در حال مشاهده مطالب از طریق کودی در برنامه تلفن همراه خود را، با استفاده از VPN خواهد اطلاعات خود را محافظت در حالی که تماشای بیش از Wi-Fi رایگان خرید kerio روش دیگر، می توان آن را مورد استفاده قرار به ضرب و شتم قفل منطقه برای خدمات مانند Netflix بکشد، iPlayer بی بی سی، و یا حتی یوتیوب است .

خرید اپن وی پی ان لینوکس

به طور خلاصه، در صورتی که دستگاه شما با استفاده از به اجرا کودی یک مشتری اختصاصی VPN نداشته باشند، شما نیاز به یک VPN اضافه کنید. ویندوز، iOS و آندروید کاربران خرید کریو شما می توانید به سادگی اجرا VPN معمول خود را، و سپس راه اندازی ها Kodi. کار انجام می شود.

سایت امپراتور بر روی سیستم عامل اینستاگرام امپراتور که در آن هیچ مشتری خرید vpn در دسترس است (و این خواهد که بسته به نوع خدمات VPN را انتخاب می کنید متفاوت است) یک افزودنی مورد نیاز است.

Emperatur VPN کنسول، برای مثال، بهره مندی از این رویکرد، به عنوان انجام مبتنی بر لینوکس مراکز رسانه ها Kodi. اگر شما دریابید که هیچ یک از روشهای پیشنهاد شده در زیر کار را برای شما، خرید سیسکو سپس گزینه معقول ترین است برای استفاده از روتر خود را برای دسترسی به خرید vpn موبایل خود را، به جای یک برنامه سرویس گیرنده می شود .

توجه: مراحل زیر بر روی تم های پیش فرض برای کودی 17.01 است. محل برخی از آیتم های منو ممکن است در موضوع انتخاب شما متفاوت باشد. اضافه کردن پشتیبانی از خرید OpenVPN به kodi در بازی های کنسول برای به دست آوردن قابلیت OpenVPN در کودی بر روی یک کنسول، شما نیاز به نصب VPN باز کردن کودی اضافه کنید.

بهترین vpn برای linux

کودی شامل پشتیبانی برای تعداد خرید vpn زیادی از افزودنیها، برخی از ارائه تجربه تلویزیونی منحصر به فرد، دیگران برای پادکست ها، و بسیاری است که تکرار سرویس های معروفی مانند Netflix و یا Hulu است .

بعد، باز کودی و به سیستم> OpenVPN برای لینوکس مدیریت فایل، و با کلیک بر روی اضافه کردن منبع. انتخاب کنید هیچ، سپس آدرس emperatur.me را وارد کنید.

کلیک کنید انجام شد، پس از آن نام گدازش را وارد کنید. روی OK کلیک کنید، و سپس به صفحه اصلی بازگشت. در اینجا، کلیک کنید سیستم> Add-ons را> نصب از فایل ZIP، پس از آن همجوشی. ادامه را با کلیک کردن XBMC-مخازن> انگلیسی> metalkettle-x.x.x.zip (که در آن “x.x.x” به شماره آخرین نسخه نمایش) خرید vpn آیفون و صبر کنید تا فعال جعبه پاپ آپ اضافه کردن در کار. کلیک کنید MetalKettles افزونه مخزن، سپس برنامه افزودنیها که در آن شما از OpenVPN پیدا نصب کلیک کنید.

خرید OpenVPN برای Linux

و صبر کنید برای اضافه کردن بر روی فعال پاپ آپ. پیکربندی VPN شما از این نقطه به آن باید ساده باشد برای پیکربندی VPN خود را. هر کدام از اضافه کردن در شما با استفاده از، خرید وی پی ان پرسرعت با کلیک بر روی آیکون اجرای، و پیدا کردن آیتم های منو راه اندازی. شما درخواست می شود تا از طریق لیست از ارائه دهندگان VPN فهرست آن است .

اگر شما در لیست وجود ندارد، باید گزینه های سفارشی باشد. بعد، شما را وادار به وارد کردن نام کاربری و رمز عبور حساب کاربری VPN خود را، بنابراین اضافه OpenVPN برای لینوکس کردن این (به مراقبت بیشتری خرید vpn پرسرعت اگر شما در حال استفاده از یک صفحه کلید فیزیکی نیست) و OK را زمانی انجام می شود کلیک کنید.

بعد از آن شما باید قادر به انتخاب از لیست سرورها، بنابراین انتخاب مورد علاقه خود را (و یا مناسب ترین برای اهداف خود) و صبر کنید تا آن متصل می شود خرید فیلتر شکن جعبه ها Kodi شما در حال حاضر به اینترنت از طریق یک VPN متصل می شود .

امپراطور وی پی ان چگونه برای لذت بردن در خارج از کشور تلویزیون با VPN در کودی شما هم اکنون می قادر به غلبه بر منطقه مسدود است. به عنوان مثال، اگر شما در ایالات متحده هستید خرید فیلتر شکن قوی و از جان گذشته برای گرفتن آخرین قسمت از دکتر کی، خط وظیفه، OpenVPN برای لینوکس و یا دیگر بزرگ ضربه نشان می دهد تلویزیون در بریتانیا، شما می توانید در حال حاضر تماشای آنلاین با سهولت ان می شود .

اینستاگرام امپراتور

ربات تلگرام امپراتور

خانه اخبار و اطلاعیه ها OpenVPN برای لینوکس
توجه مهم !
کاربر گرانقدر برای خرید وی پی ان پرسرعت و دسترسی به آدرس بدون فیلتر سایت به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید ... همچنین آموزش و کانکشن ها در سایت بدون فیلتر امپراتور می باشد که با زدن دکمه خرید در صفحه اصلی به آن منتقل می شوید .