آموزش استعلام سیم کارت های بنام ثبت شده – Emperatur VPN

استعلام سیم کارت های بنام

در دنیای امروز برای برقراری ارتباط و استفاده از دیوایس های مختلف و همچنین برقراری تماس و ارسال و دریافت پیام ها، باید از سیم کارت ها استفاده کنید. از طرفی هم با توجه به گسترش زیر ساخت های شبکه مخابرات تعداد سیم کارت ها و همچنین اپراتور های ارائه دهنده سیم کارت بالا رفته است تا حدی که هر فرد امروز دارای حداقل یک سیم کارت می باشد. از این رو بهتر است که بدانید چند سیم کارت بنام برای شما ثبت شده است؟ برای آموزش استعلام سیم کارت های بنام ثبت شده تا انتها با امپراتور وی پی ان همراه باشید.

آموزش استعلام سیم کارت های بنام ثبت شده

امروزه با توجه به گسترش شبکه مخابراتی، اکثر افراد دارای سیم کارت می باشند و از آن ها بر روی دیوایس های خود استفاده می کنند. بدون وجود سیم کارت از بسیاری از امکانات موجود در دیوایس ها نمی توان بهره مند شد. البته که وقتی شما سیم کارتی را خریداری می کنید، آن سیم کارت به اسم شما در سامانه ثبت می شود و تمام مسئولیت آن به عهده شما می باشد و اگر مشکلی با استفاده از آن سیم کارت به وجود بیاید، شما دچار دردسر خواهید شد.

با توجه به این موضوع، بهتر است که بدانید چند سیم کارت بنام شما در سامانه ثبت شده است و اگر این سیم کارت ها در اختیار شما نمی باشد، پیگیری کرده و در صورت لزوم آن ها را بسوزانید چرا که می توان دردسر های عجیب و دور از ذهنی را برای شما پدید آورد. برای آموزش استعلام سیم کارت های بنام ثبت شده تا انتها با ما همراه باشید.

پیگیری از طریق سامانه استعلام

سما می توانید با استفاده از سامانه ای که توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ایجاد شده است، به تعداد سیم کارت های خود پی ببرید. استفاده از این سامانه برای عموم آزاد بوده و همه می توانند با مراجعه به این وب سایت و وارد کردن اطلاعات خواسته شده، به تعداد سیم کارت های بنام ثبت شده در آن جا پی برده و در صورت مغایرت اطلاعات با سیم کارت های خود، پیگیری لازم را انجام دهند. البته لازم به ذکر است که هر فرد می توانید تنها یک بار در طول 10 روز از این سامانه استفاده کرده و تعداد خطوط بنام خود را استعلام کند.

برای استفاده از این سامانه باید وارد وب سایت Mobilecount.cra.ir شده و سپس اطلاعات خواسته شده در آن که عبارت است که کد ملی و یا کد گذرنامه یا کد آزمایش یا کد پناهندگی خود را وارد کرده و سپس پیامکی برای شما ارسال خواهد شد که در آن تعداد سیم کارت های فعال شما را ذکر خواهد نمود.

استعلام تعداد سیم کارت بنام ثبت شده با استفاده از پیامک

یکی دیگر از روش های موجود برای استعلام تعداد سیم کارت های بنام ثبت شده، استفاده از سرویس پیامکی است. برای استفاده از این سرویس کافی است که کد ملی خود را در قالب یک پیامک به شماره 3000150 و یا شماره 300050490 ارسال کرده تا لیست کاملی از شماره های ثبت شده بنام شما، برایتان ارسال شود. اما توجه داشته باشید که در صورت وجود تعداد بالای سیم کارت شما، حتماً پیگیری لازم را در مورد آن ها انجام دهید.

استفاده از نرم افزار برای استعلام

نرم افزار های مختلفی توسط اپراتور های مختلف برای استعلام سیم کارت ارائه شده است که کاربران می توانند با استفاده از آن ها تعداد سیم کارت های بنام خود را در آن اپراتور مشاهده کنند. به عنوان مثال می توان به نرم افزار اپراتور همراه اول اشاره نمود که همراه من نامیده می شود و کاربران می توانند با استفاده از آن به استعلام تعداد سیم کارت های بنام خود بپردازند. برای این کار کافی است که این نرم افزار را دانلود و سپس نصب کرده و با مراجعه به قسمت پروفایل برنامه، تعداد سیم کارت های خود را مشاهده کنند.

دانلود همراه من ››

برای استعلام سیم کارت های ایرانسل خود نیز می توانید از نرم افزار ایرانسل من استفاده نمود و تعداد سیم کارت های ایرانسل بنام ثبت شده خود را مشاهده کنید.

دانلود ایرانسل من ››

کلام آخر

سیم کارت ها از جمله مسائلی است که امروزه به یکی از ضروریات تبدیل شده است و اکثر کاربران دارای یک یا بیشتر از یک سیم کارت می باشند. البته که تعداد بالای سیم کارت می تواند خطر ساز باشد چرا که امکان دارد یکی از آن ها در دسترس خودمان نباشد و کس دیگری از آن استفاده کرده و برای ما دردسر درست کند. به همین منظور به آموزش استعلام سیم کارت های بنام ثبت شده پرداخته ایم که می توانید از آن ها استفاده کنید.

امیدوارم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد، فراموش نکنید که حتماً سری به وب سایت و صفحه اینستاگرام امپراتور وی پی ان بزنید که کلی مطلب خوب و آموزنده برای شما تدارک دیده ایم.

 

برای خرید فیلتر شکن به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید

خرید آنلاین و دریافت آنی می باشد

خرید فیلتر شکن

 

مقالات پربازدید :

روشن کردن کیل سوئیچ مک بوک

تأییدیه MFi اپل چیست

دیکشنری رایگان آکسفورد برای آیفون

خانه بلاگ آموزش استعلام سیم کارت های بنام ثبت شده – Emperatur VPN