خرید فیلتر شکن سنگاپور – VPN با آی پی سنگاپور – وی پی ان سنگاپور

خرید فیلتر شکن سنگاپور به عنوان بهترین و پر کاربرد ترین وی پی ان هایی است که بعد از اینکه سرور هلند به جمع سرور هایی که احراز هویت می خواهد پیوسته , خرید فیلتر شکن سنگاپور به شدت مورد توجه قرار گرفته است این موضوع به خصوص برای کاربران بیشتر اهمیت دارد که کارهای ترید و بایننس انجام می دهند و برایشان موضوع احراز هویت یک موضوع مهم و حیاتی است .

به همین دلیل و به خاطر درخواست ها و تقاضای زیاد کاربران این مقاله از امپراتور وی پی ان را به خرید فیلتر شکن سنگاپور اختصاص داده ایم .

خرید وی پی ان با آي پی سنگاپور

یکی از مهم ترین مواردی که باعث محبوبیت فیلتر شکن سنگاپور شده است نزدیکی به ایران نسبت به کشور های اروپایی و امریکایی می باشد هم چنین احتمال اینکه سرور های اروپایی یا کشور های دیگر امریکایی مسدود شوند و یا احراز هویت بخواهند بسیار بیشتر است و این موضوع برای سنگاپور ایجاد نخواهد شد مثل دیتاسنتر هلند که اخیرا حتما زمزمه های احراز هویت آن را شنیده بودید و چند وقتیست که این موضوع ایجاد شده است .

کاربران ایرانی هم از آن جایی که نمی توانند مراحل احراز هویت را انجام دهند و به طور کلی و به اصطلاح با هویت علی کشور های دیگر وارد می شوند نمی توانند به این ترتیب ترید کنند .

پس باید از وی پی انی استفاده کنند که احراز هویت نخواهد و احتمال ایجاد آن بسیار کم باشد که وی پی ان سنگاپور این حالت را برای کاربران ایجاد کرده است بنابراین استفاده و خرید وی پی ان های آسیایی به خصوص سنگاپور می تواند انتخاب مناسبی باشد .

گذشته از ترید که بازار آن بسیار داغ است بسیاری از کار ها و فعالیت های دیگر نیز هستند که نیاز به یک وی پی ان مناسب با شرایطی که گفتیم را دارد .

 

خرید فیلتر شکن سنگاپور

 

موارد استفاده از وی پی ان سنگاپور

به عنوان مثال عده ای هستند که کار ها و خدمات بانکی خود را در سنگاپور انجام می دهند و خارج از آن جا هستند بنابراین باید از وی پی ان با آی پی سنگاپور استفاده کنند .

عده ی دیگری نیز هستند که بیزینس خاصی انجام می دهند که نیاز به آي پی سنگاپور دارند بعضی دیگر نیز در سنگاپور دانشجو هستند و برای اینکه بتوانند کار های مربوط به درس و دانشگاه خود را انجام دهند باید از آي پی سنگاپور استفاده کنند .

بعضی ها هم هستند که گیمر حرفه ای اند و برای اینکه از یک وی پی ان با پینگ و پکت لاست خوب استفاده کنند به سرور های سنگاپور متصل می شوند .

فواید خرید فیلتر شکن سنگاپور

بنابراین موارد استفاده از وی پی ان سنگاپور بسیار زیاد و گسترده است و یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین آن در ترید و بایننس و سایر صرافی های بین المللی است .

از آن جایی هم که این روز ها انجام این کار ها بسیار حیاتی و حساس است باید با امنیت بالا انجام شود .

هم چنین هزینه های تهیه ی وی پی ان با آي پی اختصاصی بسیار بالاست و شاید هر کاربر توان پرداخت هزینه های آن را نداشته باشد به همین دلیل بهترین و به صرفه ترین راه خرید وی پی اس با آی پی سنگاپور می باشد .

تفاوتی هم که وی پی اس با وی پی ان دارد این است که در وی پی اس آی پی آن فقط برای یک کاربر می باشد و هیچ فرد دیگری حق و اجازه ی استفاده از آن را ندارد .

البته این نکته را هم بدانید که تمام وی پی اس ها به صورت 4 کاربره به شما ارائه می شود و هر کاربر می تواند با دو دیوایس از آن استفاده کند .

ولی پیشنهاد ما این است که به هیچ وجه با چند کاربر از وی پی اس استفاده نکنید زیرا در این حالت دیگه چه فرقی با وی پی ان اشتراکی دارد .

اصلا وجه تمایز وی پی ان و وی پی اس این است که هر کاربر فقط از یک آي پی استفاده کند .

بنابراین شما با خیال راحت و بدون اینکه استرسی در مورد امنیت دیتا ها و اطلاعات داشته باشید می توانید به کار های مهم خود بپردازید .

نکته ای که وجود دارد چه در مورد وی پی ان و چه وی پی اس این است که هر دو دارای آی پی های ثابت هستند ولی برای اینکه یک آي پی فقط برای شما باشد یا به صورت اشتراکی باشد باید تصمیم بگیرید و یک مورد را انتخاب کنید .

بنابراین پیشنهاد و توصیه ی اکید ما به کاربرانی که کار های مهمی مثل ترید انجام می دهند خرید VPS با آي پی سنگاپور می باشد چون احراز هویت هم نمی خواهد .

مزایای استفاده از فیلتر شکن سنگاپور

خرید وی پی ان سنگاپور از آن جایی که در آسیا می باشد برای کشور های آسیایی بسیار پرکاربرد می باشد چون هم سرعت بسیار خوبی دارد و هم از پایداری و امنیت بالایی برخوردار است .

علت آن هم این است که امپراتور وی پی ان برای کانفیگ تمام کانکشن ها از سرور های ابری استفاده کرده استو همین موضوع باعث شده که سرعت تا 7 برابر بیشتر از سرور های معمولی باشد .

هم چنین وی پی ان سنگاپور به علت رمزنگاری های پیچیده ای که دارد از امنیت بالایی نیز برخوردار است .

از لحاظ هزینه و میزان کیفیتی که ارائه می کند نیز کاملا به صرفه است .

نتیجه گیری از مقاله خرید فیلر شکن با آی پی سنگاپور :

در این مقاله در مورد وی پی ان سنگاپور و میزان رضایت و در خواست های فراوان کاربران برای تهیه آن صحبت کردیم .

هم چنین از کاربرد های مختلفی که برای کاربران دارد نیز گفتیم .

در ادامه هم از وی پی اس سنگاپور برای کاربرانی که امنیت داده ها و اطلاعات برایشان مهم است و می خواهند یک آی پی اختصاصی برای خود داشته باشند گفتیم بعد از آن نیز از مزایایی که وی پی ان سنگاپور برای کاربران می تواند داشته باشد صحبت کردیم .

تمام این مطالب و اطلاعات را گفتیم تا با توجه به نیاز و فعالیتی که مد نظرتان است و با خیال راحت یک انتخاب درست داشته باشید .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

 

برای خرید VPS از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید فیلترشکن ›

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

بهترین سرور برای ترید کدام هست ؟ بهترین کشور برای Trade

تفاوت VPN و VPS و اسراری که هیچ جا در مورد آن گفته نشده !

خرید vpn ژاپن

خانه بلاگ خرید فیلتر شکن سنگاپور – VPN با آی پی سنگاپور – وی پی ان سنگاپور