خرید vpn ماینر – وی پی ان مخصوص ماینر – فیلتر شکن برای ماینر

خرید vpn ماینر یکی از اصلی ترین و پر مخاطب ترین موضوعاتی است که کاربران این روز ها به دنبال آن هستند شاید بسیاری از شما با واژه ماینر آشنا نباشید و ربط آن به بیت کوین را ندانید که در ادامه به صورت مفصل تری راجع به آن صحبت می کنیم هم چنین نقش وی پی ان را برای ماینر ها ندانید که دقیقا چیست و چرا باید از امنیت بالایی برخوردار باشد و آی پی ثابت و اختصاصی داشته باشد .

به همین دلیل این مقاله از امپراتور وی پی ان را تقدیمتان می کنیم تا با اطلاعات و آگاهی بیشتری وی پی ان مورد نیاز و مناسب خود را خریداری کنید .

ماین کردن بیت کوین چیست ؟

همه ی شما این روز ها واژه ی بیت کوین را شنیده اید و از اهمیت آن با خبر هستید در واقع بیت کوین یکی از ارز های دیجیتال است که البته به حالت فیزیکی وجود ندارد و هیچ پشتوانه دولتی و بانکی هم ندارد ولی باز هم با این حال کاربران زیادی در این حوزه در حال افزایش سرمایه ی دیجیتال خود هستند .

بعد از بیت کوین مفهوم دیگری با عنوان استخراج بیت کوین یا کاووش بیت کوین یا Bitcoin Mining شکل گرفت و ایجاد شد احتمالا بسیاری از شما زمانی که این موضوع را می شنوید کمی برایتان عجیب باشد که چطور می شود بیت کوین را استخراج کرد یا کامپیوتر ها به دنبال استخراج ارز های دیجیتال باشند در واقع استخراج بیت کوین به عنوان اصلی ترین قسمت شبکه بیت کوین یا Bitcoin Network می باشد .

استخراج کننده ها یا ماینر ها هم وظیفه ای که دارند این است که امنیت این شبکه را فراهم می کنند و تراکنش های بیت کوین را تایید می کنند بدون این ماینر ها ممکن است شبکه مورد حمله قرار بگیرد و ناکارآمد باشد .

تمام این این موارد یعنی استخراج بیت کوین هم با کامپیوتر های مخصوص انجام می شود در یک نگاه کلی نقش ماینر ها امنیت کلی شبکه و تایید و پردازش هر تراکنش بیت کوین می باشد .

ماینر ها هم این کار را با استفاده از حل یک معامله محاسباتی انجام می دهند و امکان به هم زنجیر کردن بلوک های تراکنش ها را می دهد که به آن زنجیره بلوکی یا Blockchain معروف بیت کوین می گویند .

اساسا ماینر ها از طریق تایید تراکنش هایی که انجام می شود و اطمینان از اینکه آن معامله قانونی انجام می شود به جامعه ی بیت کوین خدمت می دهند هر بار هم که یک بلوک جدید ایجاد می شود ماینر پاداش دریافت می کند .

تفاوت اساسی استخراج بیت کوین با ایجاد واحد های پولی جدید

در واقع واحد های پولی مثل دلار و یورو و … با نظر و صلاحدید دولت مردان می توانند عوض شوند یا واحد پولی جدیدی به آن اضافه شود .

ولی در مورد بیت کوین به این صورت نیست و صدور بیت کوین جدید به این شکل نیست و باید توسط ماینر ها یا استخراج کنندگان ایجاد شوند .

در واقع با استخراج بیت کوین که توسط کامپیوتر های مخصوصی انجام می شود ماینر ها هر 10 دقیقه یکبار پاداش خود را دریافت می کنند .

نرخ صدور، در کد پیاده‌سازی بیت کوین تنظیم شده است بنابراین ماینرها نمی‌توانند در این سیستم تقلب کنند یا هر وقت بخواهند بیت‌کوین بسازند .

برای استخراج بیت کوین های جدید هم باید از قدرت های محاسباتی دستگاه ها و کامپیوتر های مخصوص ماینینگ استفاده کرد .

لزوم وجود ماینر ها

در واقع ماینر ها برای امنیت شبکه بسیار مفید هستند و همین موضوع باعث می شود احتمال حمله و یا ایجاد تغییر و متوقف کردن شبکه از بین برود .

بنابراین هر چه تعداد استخراج کنندگان یا ماینر ها بیشتر باشد شبکه نیز امن تر است از آن طرف هم برای ماینر ها بهتر است چون هم استخراج بیت کوین بیشتر است هم تراکنش ها بالا تر می رود و به دنبال آن پاداشی هم که ماینر ها دریافت می کنند بیشتر می شود .

تا این قسمت از مقاله بیشتر در مورد ماینر و تعریف آن صحبت کردیم تا با آن آشنا شوید و با آگاهی بیشتری بتوانید ادامه ی مطلب که در مورد خرید وی پی ان و چگونگی نصب و راه اندازی آن است را درک کنید .

نحوه ی کانفیگ کردن VPN در ماینر ها

برای توضیح بهتر این موضوع که چطور می توان از وی پی ان برای ماینر ها استفاده کرد از تصویر زیر کمک می گیریم .

 

خرید vpn ماینر

 

در واقع تمامی دستگاه های ماینر که تعدادشان به انتخاب شما و دلخواهتان می باشد توسط سوئیچ به هم متصل می شوند و شبکه ی ماینر را ایجاد می کند بعد از ان این شبکه ی ماینر به روتر متصل می شوند و روتر هم از طریق ADSL به اینترنت متصل می شود و به این ترتیب اینترنت ماینر ها تامین می شود و ماینر ها شروع به استخراج ارز های دیجیتال می کنند .

این نکته را باید بدانید که بدون اینترنت شبکه ی ماینر ها قادر به استخراج نخواهد بود .

هم چنین بدون استفاده از روتر نباید به ADSL متصل شوید زیرا ممکن است آی پی شما شناسایی شود و هزینه های جبران ناپذیری برای شما ایجاد کند بنابراین بهترین راه استفاده از یک روتر است که با توجه به میزان وسعت شبکه ماینر هایی که دارید باید روتر مناسب تهیه کنید .

استفاده از روتر هم یکسری مزایا دارد که در ادامه به آن می پردازیم .

مزایای استفاده از روتر در شبکه ماینر ها

اولین و مهم ترین مزیتی که استفاده از روتر دارد این است که می توانید وی پی ان روی آن تنظیم کنید و نیازی نیست برای هر کدام از دستگاه های ماینر یک وی پی ان جداگانه تنظیم و نصب کنید این موضوع باعث می شود هم هزینه ی کمتری پرداخت کنید و هم امنتی داده ها دیتا ها هنگام انتقال بالاتر برود .

از جمله دیگر مزایای استفاده از روتر Failover بودن آن است به این معنی که شما می توانید با استفاده از روتر همزمان به دو مودم ADSL متصل باشید تا در زمانی که یکی از آن ها قطع شد ADSL دیگر وصل شود و اتصال اینترنت قطع نشود .

به این ترتیب شبکه ی ماینر شما می تواند بدون قطعی و به صورت مداوم و بدون افت کیفیت و سرعت برای شما درآمدزایی انجام دهد .

استفاده از روتر میکروتیک هم سیستم FireWall در شبکه ایجاد می کند و باعث بالا تر رفتن امنیت شبکه می شود به این صورت که از ورود افراد سودجو و هکر ها و ترافیک های مخرب جلوگیری می کند .

مزیت دیگر استفاده از روتر این است که با استفاده از پروتکل پویای DHCP Server به تمام دستگاه های ماینر IP می دهد که هر کدام از دستگاه ها با استفاده از آن آی پی با دستگاه های دیگر ارتباط برقرار می کنند .

این کار هم به صورت اتوماتیک انجام م یشود و نیازی نیست مدیران شبکه به صورت دستی این کار را انجام دهند .

هم چنین روتر میکروتیک قابلیت مانیتورینگ به شما می دهد .

یعنی از هر جایی که هستید می توانید شبکه ماینر خود را کنترل کنید .

در واقع با این قابلیتی که دارد به شما این امکان را می دهد که در هر زمان و هر جایی که هستید به شبکه ی ماینر خود دسترسی داشته باشید و آن را کنترل کنید .

این مواردی که گفتیم تنها چند مورد از ویژگی ها و مزایای روتر بودند وگرنه مزیت های آن بیشتر نیز هست .

خرید vpn ماینر یا VPS روی روتر ؟

یکی از مهم ترین مزایای استفاده از روتر که در بالا هم به آن اشاره کردیم قابلیت نصب و خرید vpn ماینر می باشد .

اما از آن جایی که کابرانی که ماینر هستند می دانند که موضوع امنیت چقدر مهم است استفاده و خرید وی پی ان های اشتراکی پیشنهاد نمی شود .

چون به طور کلی دو دسته فیلتر شکن وجود دارند :

یکی وی پی ان های اشتراکی هستند که آی پی ثابتی دارند ولی کاربران زیادی رو ی آن فعال هستند و همین امر باعث می شود خللی در استخراج بیت کوین ایجاد شود چون کاربران زیادی هستند که با آن IP کار می کنند .

مورد دوم VPS هست که مانند وی پی ان اشتراکی آی پی ثابتی دارد ولی آی پی آن اختصاصی نیز هست و همین موضوع باعث می شود آن آی پی فقط به یک کاربر اختصاص داشته باشد .

به همین دلیل هم امنیت حفظ می شود و هم کاربر می تواند با خیال راحت به کار خود در این زمینه بپردازد بدون اینکه نگران استخراج بیت کوین های خود و شبکه ی ماینر ها باشد .

بنابراین توصیه ی ما به شما استفاده از VPS بر روی روتر می باشد که خیلی راحت و سریع می توانید از طریق سایت و به صورت آنلاین تهیه کنید .

برای اطلاع بیشتر در مورد تفاوت VPN و VPS می توانید مقاله ی زیر را مطالعه کنید :

تفاوت VPN و VPS و اسراری که هیچ جا در مورد آن گفته نشده !

نتیجه گیری از مقاله خرید vpn ماینر :

در این مقاله در ابتدا در مورد بیت کوین و چگونگی استخراج آن و شبکه ی ماینر ها صحبت کردیم بعد از آن هم در مورد چگونگی اتصال وی پی ان روی شبکه ی ماینر ها گفتیم در ادامه هم از مزایایی که روتر دارد صحبت کردیم .

در مورد خرید vpn ماینر هم از لزوم استفاده و خرید VPS روی روتر را شرح دادیم تمام این موارد و اطلاعات را خدمتتان ارائه کردیم تا یک انتخاب مناسب داشته باشید .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

 

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید وی پی ان

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

بهترین سرور برای ترید کدام هست ؟

خرید vpn هلند

خرید VPN پرسرعت اختصاصی

خانه بلاگ خرید vpn ماینر – وی پی ان مخصوص ماینر – فیلتر شکن برای ماینر