خرید سرور مجازی هلند – خرید VPS هلند اختصاصی مخصوص ترید

خرید سرور مجازی هلند به یکی از مهم ترین و داغ ترین موضوعاتی تبدیل شده که این روز ها کاربران با آن سروکار دارند زیرا در حال حاضر کاربران زیادی هستند که برای ترید کردن به یک وی پی ان مناسب نیاز دارند .

برای کاربرانی که خرید و فروش ارز های دیجیتال انجام می دهند ثابت بودن آی پی بسیار اهمیت دارد .

به همین دلیل این مقاله از امپراتور وی پی ان را به این موضوع اختصاص دادیم تا به طور کامل راجع به سرور های اختصاصی هلند صحبت کنیم .

ما در مقاله خرید وی پی ان هلند در خصوص این سرور محبوب صحبت کردیم اما در این مقاله بیشتر در خصوص سرور مجازی هلند صحبت میکنیم که این دو زمین تا آسمان باهم متفاوت می باشند .

خرید وی پی ان هلند

 

خرید سرور مجازی هلند

 

خرید وی پی اس اختصاصی برای هلند

در واقع یکی از مهم ترین موارید که در ترید کردن در بایننس یا سایر صرافی داشتن امنیت و آرامش ذهنی می باشد .

یعنی افرادی که قصد ترید کردن دارند باید از سرور استفاده کنند که امنیت لازم را برای آن ها فراهم کند .

این موضوع در ترید کردن در بایننس یا هر صرافی دیگری بسیار مهم است که اطلاعات و دیتا های تبادل شده قابل شنود و دسترسی برای افراد سودجو و ربات ها نباشد تا امنیت و پایداری کافی ایجاد شود .

که این موارد با خرید VPS معتبر از امپراتور وی پی ان کاملا امکان پذیر است .

یکی دیگر از مواردی که با خرید وی پی ان به طور کامل برطرف می شود این است که با توجه به تحریم بودن ایران این امکان برای کاربران وجود ندارد که با آی پی ایران بخواهند ترید کنند و ارز های دیجیتال مختلف خرید و فروش کنند .

پس نیاز به یک فیلتر شکن دارند که آي پی آن ها را به آی پی یک کشور دیگر مثلا هلند که جزو معتبر ترین هاست تغیر دهد .

اما هر وی پی انی این امکان را ایجاد نمی کند و ممکن است آس پس آن تغییر کند .

به همین دلیل شما کاربران نیاز دارید که از یک وی پی انی استفاده کنید که آی پی آن مختص خود شما باشد و کاملا اختصاصی باشد و آی پی آن همیشه ثابت باشد .

در این صورت است که هنگام ترید کردن با مشکلی مثل تغییر آی پی مواجه نخواهید شد .

ادامه خرید VPS اختصاصی هلند :

بنابراین شما کاربران با خرید سرور مجازی هلند می توانید به راحتی از آی پی ثابتی که مخصوص خود شما است با امنیت 100 درصدی و بدون هیچ نگرانی و با آرامش کامل به ترید کردن در بایننس و یا سایر صرافی ها بپردازید .

به این ترتیب شما هم چنین می توانید با خرید VPS هویت دیجیتالی خود را به کشور هلند تغییر دهید و با تغییر دادن موقعیت جغرافیایی خود و دور زدن محدودیت های بایننس و سایر صرافی های بین المللی یک آی پی ثابت و استاتیک برای خود داشته باشید .

یکی دیگر از مزایایی که VPS مثلا هلند نسبت به سایر نرم افزار های تغییر آی پی دارد این است که به هیچ وجه این امکان وجود ندارد که موقعیت اصلی شما یعنی ایران آشکار شود در صوتی که در بقیه ی وی پی ان ها این امکان وجود دارد .

دقت کنید که سرورهای ما لینوکسی هستند و روی تمام دیوایس ها و تمام سیستم عامل ها راحت قابل استفاده می باشد .

قابلیت کیل سوئیچ هم این سرورها دارند و دیگ نگرانی بابت قطع برق و نت و … و لو رفتن آی پی ندارید .

حالا خیلی از همکاران سرور هلند ویندوزی رو ارائه می کنند بیایم یکم بیشتر در موردش صحبت کنیم .

قبل هر چیز لینک زیر رو مطالعه کنید

تفاوت VPN با VPS

معایب استفاده از VPS ویندوزی :

نکته ای که در مورد وی پی اس وجود دارد یک سرور خام است و هیچ کانفیگی روی آن وجود ندارد بنابراین برای اتصال به آن باید وارد محیط ویندوز شوید و از قسمت remote desktop connection آی پی و یوزرنیم و پسوردی که بعد از خرید برای شما ارسال می شود را وارد کنید و کانکت شوید .

یکی دیگر از معایب بزرگی که سرور مجازی تحت ویندوز دارد این است که سرعت پایینی دارد و اگر ویندوز شما ضعیف است , هر بار باید کلی از وقتتان را برای لود شدن آن بگذارید .

عیب دیگر خرید سرور مجازی مخصوص بایننس تحت ویندوز این است که باید حتما در محیط ویندوز یعنی لب تاب و کامپیوتر باشد .

البته با موبایل و تبلت و … هم می توان از آن استفاده کرد اما باید با یک سری شبیه ساز وارد یک سری اپ ها شوید و مجدد از آن جا وارد شوید تا بتوانید از آن استفاده کنید .

نتیجه گیری از مقاله خرید سرور مجازی هلند :

در این مقاله در مورد مزایایی که استفاده و خرید سرور مجازی هلند دارد صحبت ردیم.

هم چنین گفتیم که با توجه به رونق گرفتن خرید و فروش ارزهای دیجیتال از صرافی های بین المللی از جمله بایننس و هم چنین بلاک کردن آی پی های ایران , کاربران مجبورند از یک فیلتر شکن استفاده کنند که هم امنیت خوبی داشته باشد هم مشکل محدودیت جغرافیایی را حل کند و آی پی ایران را به آی پی کشور های مورد تائید این صرافی ها تغییر دهد .

بنابراین وی پی اس این امکان را برای کاربران فراهم کرده و هنگام استفاده یک آی پی ثابت به کاربران تحویل می دهد که فقط و فقط مخصوص خوده فرد می باشد .

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید فیلتر شکن ›

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

خرید vpn استرالیا

خرید vpn هلند

خرید vpn نروژ

خانه بلاگ خرید سرور مجازی هلند – خرید VPS هلند اختصاصی مخصوص ترید