خرید فیلتر شکن ایرلند – سرور ایرلند با آی پی ثابت

ایرلند از جمله کشورهایی است که امروزه بسیاری از تریدرها از آی پی آن استفاده می‌کنند. بعد از اعمال تحریم‌های اقتصادی علیه ایران و مسدود شدن حساب کاربری تریدرها در سایت‌ها و صرافی‌های ارز دیجیتال مانند Binance ، تریدرهای ایرانی شروع به استفاده از فیلترشکن‌های مختلف کردند ; خرید فیلتر شکن ایرلند یکی از این موارد است که در ادامه کامل در این مورد صحبت میکنیم .

خرید سرور ایرلند با آی پی اختصاصی

خرید فیلتر شکن ایرلند

فیلتر شکن ایرلند امپراتور وی پی ان کاربران و طرف‌داران خاص خودش را دارد که برای انجام کارهای خود از آن بهره می‌برند.

همان‌طور که در اول گفتیم، تحریم‌های اقتصادی اعمال شده علیه ایران و همچنین قرارگرفتن نام ایران در بین معدود کشورهای لیست سیاه اف ای تی اف، حساب‌های کاربری آنها در صرافی‌های ارز دیجیتال مثل بایننس مسدود شده است.

تریدرهای ایرانی برای دسترسی به‌حساب‌های کاربری خود به‌ناچار شروع به استفاده از فیلترشکن‌های مختلف کرده‌اند.

خرید فیلتر شکن ایرلند با حاشیه کمی که در سیاست‌های خود نسبت به اروپا و آمریکا دارد، توانسته بستر امنی را برای انواع فعالیت‌های اقتصادی فراهم آورد. تریدرهای ایرانی هم از این موقعیت بهره برده و از خرید وی پی ان ایرلند برای دسترسی به‌حساب کاربری خود و ترید استفاده می‌کنند.

در این مقاله به بررسی و معرفی محصول جدیدمان یعنی فیلترشکن ایرلند می‌پردازیم.

چرا وی پی ان ایرلند بخریم؟

این دیتاسنتر مثل همه دیتاسنترهای موجود در امپراتور وی پی ان دارای مزایا و معایبی است که ما برای خود وظیفه می‌دانیم آن را به‌صورت شفاف و کامل خدمت شما عزیزان تقدیم کنیم.

همان‌طور که می‌دانید کشور ایرلند، کشوری بی‌طرف از نظر سیاسی است. یعنی این کشور در سیاست‌های خود نسبت به آمریکا و اروپا حاشیة خاصی ندارد. در نتیجه این کشور توانسته بستر امنی برای انواع فعالیت‌های اقتصادی فراهم کند. ازاین‌رو فیلترشکن ایرلند برای تریدرهای ایرانی گزینه مناسبی به شمار می‌آید و با استفاده از آن به‌راحتی می‌توانند به‌حساب کاربری خود در صرافی‌های آنلاین مثل بایننس دسترسی پیدا کنند و به انجام امور خود بپردازند.

این فیلترشکن برای دانشجویانی که برای ادامه تحصیل به کشور ایرلند رفته و به هر دلیلی در خارج از این کشور حضور دارند نیز مناسب است. این افراد با استفاده از وی پی ان ایرلند به‌راحتی می‌توانند با آی پی این کشور وارد سایت دانشگاهشان شوند و به انجام امور خود اعم از انجام تکالیف و شرکت در کلاس‌ها بپردازند.

تجاری هم هستند که در کشور ایرلند مشغول به انجام بیزینس و فعالیت‌های اقتصادی هستند. این افراد نیز با استفاده از وی پی ان ایرلند می‌توانند در خارج از این کشور به جابه‌جایی پول و تراکنشات ارزی خود بپردازند.

همچنین خرید فیلتر شکن ایرلند ، پینگ و پکت لاس خوبی برای کاربران خود ارائه می‌دهد , از این رو این فیلترشکن برای کاربران Gamer ها نیز مناسب است و می‌توانند از آن بهره ببرند.

بعد از توضیحات ارائه شده بهتر است به بررسی معایب و مزیت‌های خرید سرور ایرلند بپردازیم.

مزایای فیلترشکن ایرلند

کشور ایرلند از نظر سیاسی کشوری بی‌طرف به شمار می‌آید. چرا که هیچ درگیری سیاسی با آمریکا و اروپا ندارد , این ویژگی باعث شده است که تریدرهای ایرانی برای استفاده از صرافی‌های ارز دیجیتال به استفاده از آی پی این کشور روی بیاورند.

ایرانیان با استفاده از فیلترشکن ایرلند می‌توانند به‌راحتی وارد صرافی‌های ارز دیجیتال شوند و به ترید و انجام امور ارزی خود بپردازند.

مزیت دیگر این سرور، پشتیبانی خوب و محترم این دیتاسنتر است که خودش یک گزینه مهم به شمار میاید .

یکی دیگر از مزیت‌های دیگر وی پی ان ایرلند امپراتور وی پی ان می‌توان به اجازه کانفیگ سرویس Open VPN و سیسکو اشاره کرد که واقعاً مزیت خوبی به شمار می‌رود. چرا که در سرویس Open VPN می‌توان از قابلیت کیل سوئیچ بهره برد که بسیار مفید و بسیار، بسیار پراهمیت است.

بیشتر مطالعه کنید :

وی پی ان رایگان

از مزیت‌های دیگر این دیتاسنتر می‌توان به پینگ و پکت لاس خوب و مناسب سرور ایرلند اشاره کرد که از آن می‌توان برای استفاده‌های مختلف بهره برد.

معایب وی پی ان ایرلند

یکی از ایراداتی که می‌توان به این سرور وارد دانست، ترافیک محدودی است که این دیتاسنتر در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. دیتاسنتر ایرلند حدود 50 گیگ در اختیار هر کاربری که از وی پی ان ایرلند استفاده می‌کند، قرار می‌دهد که این مقدار از ترافیک برای انجام ترید و فعالیت‌های ارزی بسیار مناسب است ولی اگر بخواهیم از این فیلترشکن برای انجام امور روزمره مثل دانلود و تماشا یوتیوب استفاده کنیم، دچار مشکل کمبود ترافیک خواهیم شد.

البته این میزان محدود نیست ، اگر یک درصد هم شما این حجم ترافیک را تمام کنید میتوانید مجدد شارژ و ترافیک بیشتر تهیه کنید ، دقیقا همانند اینترنت .

مسئله بعدی که یکی از اصلی‌ترین ایرادات وارده به خرید vpn ایرلند است، قیمت این فیلترشکن است. با توجه به افزایش روزافزون دلار و همچنین هزینه‌های دلاری این سرور، قیمت معادل ریالی آن هرروزه رو به افزایش است. قیمت این دیتاسنتر حدود پنج سال است که تغییری نکرده است و تقریباً 10 دلار است. اما معادل ریالی 10 دلار در طی این سال‌ها افزایش چشم‌گیری داشته است.

فیلترشکن ایرلند از بهترین دیتاسنترهای موجود تهیه و خدمت شما عزیزان تقدیم می‌شود و با استفاده از آن می‌توانید به‌راحتی از دنیای بی‌مرز اینترنت استفاده کنید.

کلام آخر

ایرلند مانند سوییس و آلمان از جمله کشورهای بی‌طرف سیاسی است که کاربران ایرانی برای ترید و انجام امور ارزی می‌توانند از این سرور استفاده کنند. وی پی ان ایرلند پینگ و پکت لای خوب و مناسبی دارد که می‌توان از آن برای امور مختلف بهره برد. از جمله معایب این وی پی ان نیز به قیمت بالا و محدودیت ترافیک کاربران اشاره نمود.

در نهایت دقت کنید که سرور ایرلند فقط در سرویس VPS ارائه می شود و برای خرید وی پی اس به سایت ما میتوانید مراجعه کنید و گزینه وی پی اس را مشاهده بفرماید .

VPS چیست

همچنین اگر هم نوع کشور برای شما اهمیت ندارد و صرفا برای رفع فیلتر نیاز به فیلتر شکن قوی دارید همین وی پی ان داخل سایت برای شما مناسب هست و نیاز به تهیه VPS نیست .

خرید وی پی ان

 

 

مطالب پربازدید :

خرید سرور گرجستان

خرید فیلتر شکن لهستان

بهترین سرور برای ترید کدام است

خانه بلاگ خرید فیلتر شکن ایرلند – سرور ایرلند با آی پی ثابت