خرید vpn با سرور افریقا جنوبی – فیلتر شکن با آی پی افریقا ثابت

خرید vpn با سرور افریقا یکی از جدید ترین فیلتر شکن هایی است که توسط امپراتور وی پی ان در اختیار کاربران قرار داده شده است و افراد مختلف جهت انجام کا رها و فعالیت های که دارند از آن زیاد استفاده می کنند و یکی از پرطرفدارترین وی پی ان ها در بین کاربران همین وی پی ان آفریقا می باشد از جمله گروه هایی که از وی پی ان با آی پی آفریقا زیاد استفاده می کنند تریدر ها هستند .

زیرا این وی پی ان نیازی به احراز هویت کاربران در صرافی های بین المللی مختلف ندارد و به راحتی و بدون هیچ نگرانی ای می توانند از آن استفاده کنند به دلیل اهمیت این موضوع و میزان استقبال کاربران از این سرور تصمیم گرفتیم در این مقاله از امپراتور وی پی ان به آن بپردازیم .

پس در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید .

 

خرید vpn با سرور افریقا

 

استفاده های مختلف از وی پی ان با IP آفریقای جنوبی

بیشتر کاربرانی که از وی پی ان آفریقا استفاده می کنند فعالیت  کار مشخصی در آن جا انجام می دهند و زمان هایی که در این کشر حضور ندارند و می خواهند کار های خود را انجام دهند به آی پی و وی پی ان آن جا نیاز پیدا می کنند .

مثلا گروهی هستند که برای انجام کار های بانکی و ارزی خود در آفریقا باید از آي پی آفریقا وارد حساب بانکی خود شوند زیرا در غیر این صورت حسابشان بلاک می شود .

گروه دیگر نیز هستند بیزینس مشخصی در آن جا دارند و زمانی که از راه دور و خارج از آن جا می خواهند به کار های خود رسیدگی کنند از وی پی ان با آي پی آفریقا استفاده می کنند .

بعضی های دیگر نیز هستند که دلایل دیگری در آن جا حضور دارند مثلا تحصیل می کنند و برای اینکه بتوانند به سایت دانشگاه خود دسترسی داشته باشند و فعالیت های درسی خود را انجام دهند از وی پی ان با آي پی آفریقا استفاده می کنند .

گروه دیگر نیز گیمر ها هستند که برای داشتن بازی با سرعت و پینگ و پکت لاست مناسب از وی پی ان استفاده می کنند که وی پی ان با آی پی افریقا می تواند انتخاب مناسبی باشد و خواسته های گیمر ها را برای داشتن یک بازی عالی و با کیفیت برآورده کند.

بعضی های دیگر نیز از شهروندان و ساکنین خوده افریقا هستند و برای اینکه بتوانند آی پی واقعی خود را مخفی کنند و از آی پی دیگری استفاده کنند از وی پی ان افریقا استفاده می کنند .

به این ترتیب هویت واقعی آن ها شناسایی نمی شود و می توانند به کارهای خود برسند .

خرید vpn با سرور افریقا برای ترید

یکی از مهم ترین موارد استفاده از وی پی آفریقا برای ترید کردن می باشد .

از جمله مهم ترین دلایلی هم که دارد این است که نیازی به احراز هویت ندارد و این موضوع برای کاربران بسیار حائز اهمیت است .

وی پی ان با آي پی افریقا مانند یکسری کشور های دیگر مثل کانادا نیست که احراز هویت بخواهد .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وی پی ان کانادا وارد لینک زیر شوید :

خرید فیلتر شکن کانادا

هم چنین این وی پی ان از سرعت بسیار بالایی برخوردار است و علت آن هم این است که از سرور های ابری برای کانفیگ کانکشن ها استفاده شده و سرعت را تا 7 برابر بیشتر از سرور های معمولی می کند .

علاوه بر این به خاطر رمزنگاری های پیچیده ای که این وی پی ان دارد از امنیت و پایداری بسیار بالایی نیز برخوردار است .

استفاده از وی پی ان یا وی پی اس برای ترید کردن

یکی از پرتکرار ترین سوال هایی که کاربران از ما می کنند این است که VPN برای ترید کردن بهتر است یا VPS ؟

اگر بخواهیم به این سوال پاسخ دهیم باید موارد مختلفی را با هم مقایسه کنیم ولی مهم ترین مورد برای مقایسه این است که وی پی ان های اشتراکی داری آی پی ثابت هستند و کاربران زیادی روی آن فعال اند .

بنابراین اگر یک کاربر بخواهد برای ترید از آن استفاده کند به احتمال زیاد امنیت حساب خود را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد و پایین می آورد اما وی پی اس ها علاوه بر آی پی ثابت دارای IP اختصاصی نیز هستند .

یعنی اینکه هر آی پی فقط برای یک نفر کانفیگ می شود و هیچ کاربر دیگری نمی تواند از آن استفاده کند و به صورت کاملا اختصاصی فقط برای آن شخص می باشد .

بنابراین بهترین انتخابی که کاربران می توانند برای ترید کردن داشته باشند خرید VPS می باشد که وی پی اس با آی پی افریقا این روز ها به شدت مورد استقبال کاربران تریدر قرار گرفته است .

نتیجه گیری از مقاله خرید vpn با سرور افریقا :

در این مقاله در مورد وی پی ان با آی پی افریقا صحبت کردیم و کاربرد ها و موارد استفاده از آن را نیز شرح دادیم هم چنین از مزایا و ویژگی های مختلف وی پی ان با آی پی افریقا صحبت کردیم و د رانتها هم از لزوم استفاده از وی پی اس افریقا صحبت کردیم .

در نهایت کاربرانی که می خواهند ترید کنند یا گیم بازی می کنند یا برای مودم و روتر نیاز به فیلتر شکن دارند بهترین انتخابی که می توانند داشته باشند خرید VPS هست که در این میان وی پی اس افریقا می تواند یکی از انتخاب های مناسب و با کیفیت باشد .

 

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

 

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

وی پی ان

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

خرید vpn سوئد

خرید vpn ماینر

کیل سوئیچ چیست

خانه بلاگ خرید vpn با سرور افریقا جنوبی – فیلتر شکن با آی پی افریقا ثابت