بهترین سرور برای ترید کدام هست ؟ بهترین کشور برای Trade

بهترین سرور برای ترید را به جرات می توان گفت از جمله مهم ترین و داغ ترین موضوعاتی است که کاربران شبانه روز به دنبال بهترین راه برای ترید کردن هستند زیرا از آن جایی که آی پی ایران در بسیاری موارد بلاک و مسدود است , برای ترید کردن هم نمی توان از IP ایران استفاده کرد به همین دلیل کاربران باید به آی پی یک کشور دیگر متصل شوند و در واقع از وی پی ان استفاده کنند .

اما همین موضوع هم یکی از نگرانی هایی است که کاربران با آن مواجه هستند و ترس این را دارند که اگر از یک وی پی ان بی کیفیت و با امنیت پایین استفاده کنند حسابشان بلاک شود .

به همین دلیل هم هست که کاربران دنبال پیدا کردن یک وی پی ان هستند که همه ی این شرایط را داشته باشد .

بنابراین این مقاله از امپراتور وی پی ان را به این موضوع اختصاص دادیم بنابراین با ما همراه باشید .

 

بهترین سرور برای ترید

 

خرید بهترین سرور برای ترید کردن

خوب همان طور که در بالا هم اشاره کردیم کاربران برای ترید کردن و خرید و فروش ارزهای دیجیتال در بایننس و سایر صرافی ها به وی پی ان اختصاصی نیاز دارند که فقط مختص خودشان باشد و فرد دیگری از آن استفاده نکند .

از طرفی هم هزینه های خرید یک وی پی ان اختصاصی بسیار بالاست و بسیاری از کاربران قادر به پرداخت آن نیستند حتما باید به این نکته بسیار مهم هم توجه کنند که از فیلتر شکن های رایگان استفاده نکنند زیرا این وی پی ان ها مرتبا آی پی ها و سرور هایشان عوض می شود و همین امر باعث می شود حسابتان بلاک شود .

در واقع اصلا این صرفی های بین المللی و بایننس هستند که این وی پی ان های را شناسایی می کنند و احتمال بلاک شدن حسابتان را بالا می برد .

بنابراین یک سروری دیگری وجود دارد که اتفاقا این روز ها استفاده از آن نیز بسیار کاربردی و پرمخاطب شده است در واقع این سرور VPS یا سرور مجازی می باشد .

وی پی اس به کاربران این امکان را می دهد که از خدمات یک سرور اختصاصی استفاده کنند در واقع VPS یک فضای فیزیکی است که از سرور های مجازی مختلفی تشکیل شده است .

به عنوان مثال یک مجتمع مسکونی را در نظر بگیرید که از واحد های مجزایی تشکیل شده است که همان سرور های مجازی به شمار می روند هیچ کدام از این واحد ها به هم مرتبط نیستند و کاملا خصوصی می باشند ولی در بعضی موارد مثل راهرو و آسانسور و حیات و … با هم مشترکند .

مزایای استفاده از وی پی اس :

پس شما با خرید وی پی اس می توانید خدمات یک فیلتر شکن اختصاصی را که آی پی آن ثابت است و فقط مختص شماست داشته باشید و به فعالیت های خود در ترید کردن بپردازید .

در واقع استفاده از وی پی اس این امکان را به شما می دهد که با امنیت 100 درصدی و با خیال راحت در حالی که فقط شما از آن آی پی استفاده می کنید به فعالیت خود بپردازید در موزد اینکه وی پی اس کدام کشور بهتر است باید بگوییم بسته به موقعیت مکانی شما و نوع دیوایسی که استفاده می کنید و هم چنین نت شما متفاوت است .

ولی یکی از پر مخاطب ترین VPS هایی که کاربران و مشتریان بسیاری از آن استفاده می کنند وی پی اس هلند می باشد که تیم امپراتور وی پی ان آن را در اختیار کاربران قرار داده تا با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت از آن استفاده کنند .

از آن جایی هم که به ایران نزدیک تر است می تواند نتیجه بهتری به شما کاربران بدهد اما این نکته را هم باید بگوییم که امپراتور وی پی ان انواع وی پی اس های مختلف از کشور های متفاوت را جهت ارائه به کاربران دارد .

نتیجه گیری از مقاله بهترین سرور برای ترید :

در این مقاله در مورد بهترین سرور برای ترید کردن صحبت کردیم هم چنین گفتیم که سرور های مجازی یا VPS می توانند یک انتخاب عالی برای کاربران باشند در ادامه هم از ویژگی های منحصر به فرد وی پی اس گفیم تا با خیال راحت برای ترید کردن از آن استفاده کنید .

 

مقالات پربازدید این هفته :

ست کردن VPN روی مودم

vpn برای بازی آنلاین

تست vpn رایگان 1 روزه

خانه بلاگ بهترین سرور برای ترید کدام هست ؟ بهترین کشور برای Trade