خرید vpn استرالیا – فیلتر شکن با آی پی استرالیا مناسب بایننس بدون احراز هویت

خرید vpn استرالیا داستان بسیار جالبی دارد که در این مقاله از امپراتور وی پی ان تقدیمتان می کنیم و در واقع این دستان مربوط به دولت استرالیا می شود که تصمیمات جالب و جدیدی برای کشور گرفته بود .

در سال 2016 بود که دولت استرالیا به طور جدی تصمیم گرفت به فکر توسعه سرویس های وی پی ان خود باشد .

به همین دلیل در سال 2015 قوانینی تصویب شد که طی آن تمام ارائه کنندگان سرویس های وی پی ان باید به مدت 2 سال از تمام داده ها و اطلاعات کاربرانشان محافظت کنند .

 

VPN Australia

 

خرید فیلتر شکن با آی پی استرالیا

به دنبال تصویب این قوانین دولت استرالیا و هم چنین تمام ارائه کنندگان فیلتر شکن و کاربران به دنبال راهی برای محافظت از دیتا ها و اطلاعات خود بودند تا از دست افراد سودجو و هکر ها محافظت شوند .

البته این توضیح هم باید بدهیم که دولت به صورت سخت گیرانه ای به موضوع حفاظت از اطلاعات و دیتا های کاربران نظارت دارد بنابراین کاری که استفاده از وی پی ان برای کاربران انجام می دهد نیز رمزنگاری تمام اطلاعاتی است که بین ISP و آدرس مورد نظر رد و بدل می شود .

به همین دلیل هین موضوع باعث می شود تمام اطلاعات کاربران از دست سود جویان و هکر ها حفظ شود .

کاربران استرالیایی هم برای اینکه بتوانند هم از اطلاعاتشان حفاظت کنند و هم از سایت ها و برنامه های کشورهای دیگر مثل آمریکا استفاده کنند به فیلر شکن نیاز پیدا می کنند .

مثلا برای دسترسی به نتفیلیکس باید از وی پی ان آمریکا استفاده کنند البته این فقط کاربران استرالیایی نیستند که به وی پی ان نیاز دارند بلکه تعدادی از افراد هم هستند که به وی پی ان با آی پی ایتالیا نیاز پیدا می کنند .

اکثر این افراد یا در استرالیا دانشجو هستند و یا بیزینس خاصی را انجام می دهند زمانی که این افراد به ایران بر می گردند با توجه به قوانین تحریم های ایران مجبورند برای کار های تحصیلی خود حتما از وی پی ان با آی پی استرالیا استفاده کنند .

عده ی دیگری هم هستند که برای کارهای بانکی و یا خرید ارزهای دیجیتال مثل بایننس و بیت کوین به فیلتر شکن نیاز پیدا می کنند .

زیرا در صورتی که از آي پی استرالیا استفاده نکنند حساب هایشان کلا بلاک و مسدود می شود .

نتیجه گیری از مقاله VPN Australia :

در این مقاله در مورد خرید vpn استرالیا و این که چه کاربرد هایی می تواند برای کاربران ایرانی داشته باشد صحبت کردیم هم چنین از برنامه های دولت استرالیا که در سال 2016 قوانینش را تصویب کرد صحبت کردیم .

به این ترتیب شما می توانید از وی پی ان های با سرور استرالیا برای انواع کار های خود با سرعت و امنیت بسیار بالا با خیال راحت استفاده کنید .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید فیلترشکن ›

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

فیلتر شکن android فوق حرفه ای

دانلود فیلتر شکن قوی اندروید نامحدود

خرید VPN پرسرعت اختصاصی

خانه بلاگ خرید vpn استرالیا – فیلتر شکن با آی پی استرالیا مناسب بایننس بدون احراز هویت