فیلتر شکن آیفون بدون نیاز به دانلود از App Store – امپراتور وی پی ان

فیلتر شکن آیفون بعد از تحریم اپ استور و ارور 1009 اپل حین دانلود از اپ استور برای کاربران آیفون بسیار مهم و قابل توجه بوده است به همین دلیل امپراترو وی پی ان سعی کره بهترین وی پی انی که هم سرعت و کیفیت خوبی داشته باشد هم از امنیت و پایداری عالی برخوردار باشد را برای کاربران آیفون عرضه کند .

در ادامه درباره انواع وی پی ان هایی که کاربران آیفون می توانند استفاده کنند صحبت می کنیم .

 

فیلتر شکن آیفون

 

خرید انواع فیلتر شکن آیفون

همان طور که در ابتدای مقاله هم گفتیم شرکت اپل بعد از تحریم های ایران دسترسی به اپ استور را برای کاربرانی که با IP ایران وارد می شوند مسدود کرد به همین دلیل کاربران آیفون که تعداد بسیار زیادی هم هستند به دنبال راه چاره مجبور هستند از وی پی ان مناسب برا یدور زدن این تحریم ها استفاده کنند .

به طور کلی وی پی ان هایی که کاربران آیفون می توانند استفاده کنند شامل موارد زیر است :

آموزش فیلترشکن ikev2 برای آیفون

آموزش vpn سیسکو برای آیفون

آموزش vpn pptp برای iPhone

راهنمای کامل VPN IPSec آیفون

0 تا 100 آموزش OpenVPN برای آیفون

این مواردی که گفته شد جزو آن دسته از فیلتر شکن های پرسرعت و با امنیت بالایی است که کاربران آیفون در سایت امپراتور وی پی ان به آن ها دسترسی دارند .

اگر شما هم جزو آن دسته از کاربران آیفون هستید که به تازگی گوشی خود را تهیه کرده اید و برای انجام کار های ضروری و هم چنین استفاده از اپ استور نیاز به وی پ یان دارید باید از کانکشن هایی استفاده کنید که نیاز به دانلود برنامه خاصی از اپ استور نباشد .

کانکشن هایی که می توانید برای این کار استفاده کنید شامل IKEv2 , PPTP ,IPSec می شود که برای نصب و تنظیم آن نیاز به دانلود برنامه ی دیگری نیست و از طریق تنظیمات گوشی به راحتی انجام می شود .

نتیجه گیری از مقاله خرید VPN آيفون :

در این مقاله در مورد محدودیت هایی که کاربران آیفون برای استفاده از برخی سایت ها و اپ ها و هم چنین اپ استور دارند صحبت کردیم که برای دور زدن این محدودیت ها باید از وی پی ان استفاده کنند .

هم چنین انواع فیلتر شکن هایی که نیاز به دانلود هیچ برنامه ای از اپ استور ندارد صحبت کردیم و آن ها را معرفی کردیم .

 

شما با خرید وی پی ان از سایت امپراتور وی پی ان میتونید روی تمام دیوایس ها اعم از آیفون  و اندروید و ویندوز و … همزمان استفاده کنید

تمام سرویس ها دو کاربره می باشند

خرید آنلاین و دریافت نیز آنی می باشد .

خرید فیلتر شکن

 

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

رفع مشکل دانلود از اپ استور و ارور 1009

دانلود فیلتر شکن قوی اندروید نامحدود

فیلتر شکن اسنپ چت

خانه بلاگ فیلتر شکن آیفون بدون نیاز به دانلود از App Store – امپراتور وی پی ان