خرید vpn قوی برای آیفون – خرید فیلتر شکن پرقدرت iphone

خرید vpn قوی برای آیفون موضوع داغی است که بسیاری از کاربران آیفون از ما در خواست کرده بودند که معرفی کنیم ما هم تصمیم گرفتیم در یک مقاله جدا گانه راجع به فیلتر شکن های پرقدرت برای دیوایس های آيفون صحبت کنیم .

پس در ادامه با ما همراه باشید تا شما را از کانکشن های قوی امپراتور وی پی ان علت پرقدرت بودن آن ها مطلع کنیم .

خرید فیلتر شکن های قوی امپراتور وی پی ان

امپراتور وی پی ان سالیان سال است که در زمینه فروش فیلتر شکن فعالیت م یکند و در این سال ها با چالش های گوناگونی رو به رو بوده ولی باز هم قوی تر از قبل به حرکت رو به جلو ی خود ادامه داده است .

که تمام اینها اول از همه لطف خداوند و بعد از آن تیم مخصص و حرفه ای و حضور کاربرانی که با نظرات خود همیشه قوت قلب بوده اند .

یکی از این گروه کاربران , مشتریانی هستند که از دیوایس های آیفون استفاده می کنند و متاسفانه با محدودیت های زیادی در ایران مواجه هستند .

یعنی برای اینکه کاربران آیفون بخواهند از عادی ترین امکانات آن استفاده کنند مجبورند از فیلتر شکن های مختلف بهره ببرند .

تمام این موارد هم به دلیل تحریم کردن ایران توسط شرکت اپل می باشد که به آي پی های ایران اجازه ی استفاده از خدماتش را نیم دهد .

واقعا جای تاسف دارد ولی باز هم به دلیل تکنولوژی و پیشرفته بودن دیوایس های آیفون و اینکه متناسب با آخرین متد های روز دنیا است , روز به روز بر تعداد کاربرانش افزوده می شود .

به همین دلیل امپراتور وی پی ان هم باید به همان نسبت بهترین و پیشرفته ترین کانکشن هایش را عرضه کند .

شما کاربران آیفون به راحتی می توانید از سرویس هایی مثل L2TP . PPTP , Cisco , Open VPN و … استفاده کنید .

که البته نحوه ی نصب و راه اندازی این کانکشن ها با هم متفاوت است و در مقاله های گوناگون آموزش روش تنظیم آن ها را قرار داده ایم .

 

خرید vpn قوی برای آیفون

 

سرو های ابری امپراتور وی پی ان

امپراتور وی پی ان از آنجایی که کامل ترین و بهترین سرویس ها را همیشه ارائه کرده است و بیش از 57 سرور از کشور های مختلف دارد , تصمیم جدیدی گرفت .

در واقع امپراتور برای کانفیگ سرور هایش از سرور های ابری استفاده کرده که باعث می شد سرعت تا 7 برابر بیشتر از وی پی ان های معمولی شود .

این مورد بخصوص برای کاربرانی که سرعت برایشان مهم است از اهمیت بالایی برخوردار است .

از طرفی هم علاوه بر سرعت , پایداری و امنیت استفاده از این کانکشن ها هم بسیار بالاتر می رود .

پس کاربران آیفون می توانند با خرید از امپراتور وی پی ان و خرید vpn قوی برای آیفون از بهترین و با کیفیت ترین خدمات کمال استفاده را ببرند .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید فیلترشکن ›

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

خرید vpn استرالیا

خرید vpn هلند

خرید VPN پرسرعت اختصاصی

خانه خرید فیلتر شکن خرید vpn قوی برای آیفون – خرید فیلتر شکن پرقدرت iphone
توجه مهم !
کاربر گرانقدر برای خرید وی پی ان پرسرعت و دسترسی به آدرس بدون فیلتر سایت به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید ... همچنین آموزش و کانکشن ها در سایت بدون فیلتر امپراتور می باشد که با زدن دکمه خرید در صفحه اصلی به آن منتقل می شوید .