خرید vpn برای ps4 – خرید فیلتر شکن برای پلی استیشن

خرید vpn برای ps4 یکی از مهم ترین دغدغه های گیمر های ایرانی هست چون متاسفانه اکثر بازی های معروف و پر مخاطب دنیا برای ایرانی ها فیلتر هستند بنابراین برای انجام آن ها باید از وی پی ان استفاده کنید .

اما خرید وی پی ان هم یک دردسر دیگر برای گیمر ها دارد چون نمی توانند از هر وی پی انی استفاده کنند و باید ویژگی هایی داشته باشد که در ادامه به آن ها می پردازیم .

 

خرید vpn برای ps4

 

خرید بهترین فیلتر شکن برای پلی استیشن

قطعا خوانندگان این مقاله گیمر های عزیز هستند و این صحبت ما در هنگام استفاه از وی پی ان را تایید می کنند که خرید یک فیلتر شکن مناسب چندان هم کار آسانی نیست .

یک فیلتر شکن خوب برای گیمر ها علاوه بر اینکه باید مشکل فیلترینگ را دور بزند , باید سرعت خوبی هم در حین بازی داشته باشد و پینگ و پکت لاست آن هم پایین باشد .

متاسفانه بسیاری از وب سایت ها تمام این وعده ها را می دهند ولی هنگامی که از آن ها خرید می کنید و از فیلتر شکن های آن ها استفاده می کنید در حین بازی مرتب قطع و وصل می شود .

بنابراین نمی شود به هر سایتی در زمینه فروش فیلتر شکن اعتماد کرد .

حتما اگر از گیمر هایی که از فیلتر شکن های امپراتور وی پی ان استفاده کرده اند بپرسید همه از سرعت و کیفیت بالای کانکشن ها صحبت می کنند .

هم چنین این نکته را در اینجا باید بگوییم که کار اصلی فیلتر شکن کم کردن پینگ نیست ولی با استفاده از سرویس های امپراتور وی پی ان می توانید تا حد زیادی آن را کاهش دهید .

آن چیزی که باعث این تمایز می شود استفاده از سرور های ابری است .

در واقع امپراتور وی پی ان از سرورهای ابری برای کانفیگ کانکشن هایش استفاده کرده و همین موضوع باعث شده تا سرعت تا 7 برابر بیشتر شود .

علاوه بر سرعت , پایداری و امنیت کانکشن ها نیز تا حد زیادی بالا رفته است .

هم چنین از آن جایی که امپراتور وی پی ان بیش از 57 سرور از کشور های مختلف را به صورت فعال دارد , شما از هر کشوری که به لوکیشنتان نزدیک تر است متصل شوید می توانید پینگ و پکت لاست را تا حد زیادی کاهش دهید .

نتیجه گیری از مقاله خرید vpn برای ps4 :

در این مقاله در مورد خرید vpn برای ps4 صحبت کردیم و همان طور که دیدید وجه تمایز کانکشن های امپراتور وی پی ان برای گیمر های عزیز را توضیح دادیم .

یعنی با خرید وی پی ان های امپراتور وی پی ان نه تنها می توانید از سرعت و کیفیت فوق العاده لذت ببرید بلکه پینگ و پکت لاست مناسبی هم خواهید داشت .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید فیلترشکن ›

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

خرید فیلتر شکن گوشی

کاهش پینگ در بازی fifa

خرید فیلتر شکن آیفون

خانه خرید فیلتر شکن خرید vpn برای ps4 – خرید فیلتر شکن برای پلی استیشن
توجه مهم !
کاربر گرانقدر برای خرید وی پی ان پرسرعت و دسترسی به آدرس بدون فیلتر سایت به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید ... همچنین آموزش و کانکشن ها در سایت بدون فیلتر امپراتور می باشد که با زدن دکمه خرید در صفحه اصلی به آن منتقل می شوید .