خرید وی پی ان برای ads گوگل – فیلتر شکن برای گوگل ادورز

فیلتر شکن برای گوگل ادورز

خرید وی پی ان برای ads گوگل از جمله سوال های پرتکراری است که کاربران همیشه از ما می پرسند که چه فیلتر شکنی برای تبلیغات در گوگل مناسب است و می توانند از آن استفاده کنند به دلیل همین تقاضا و درخواست های کاربران تصمیم گرفتیم این مقاله از امپراتور وی پی ان را به این موضوع اختصاص دهیم .

پس در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید .

 

خرید وی پی ان برای ads گوگل

 

خرید فیلتر شکن برای گوگل ادورز

یکی از راه هایی که کاربرانی که کسب و کار مشخص و وب سایت خاص خود را دارند و می خواهند در سرچ گوگل نتیجه بهتری دریافت کنند این است که به خود شرکت گوگل تبلیغات دهند .

به این ترتیب کاربران در ازای پرداخت دلار به شرکت گوگل می توانند جایگاه بهتری برای وب سایت خود داشته باشند اگر هم دقت کرده باشید وب سایت های که به گوگل تبلیغات داده اند دارای یک علامت Ad در کنار آدرس سایت خود در هنگام نتیجه سرچ هستند .

نکته ای که در اینجا وجود دارد و کاربران با آن مورد دارند این است که با توجه به تحریم هایی که کشور ایران با آن دست و پنجه نرم می کند کاربران نمی توانند به طور مستقیم برای این تبلیغات اقدام کنند .

یعنی برای اینکه یک کاربر که دارای وب سایت است بتواند از امتیاز دادن تبلیغات به گوگل استفاده کند باید آی پی خود را از ایران به یک کشور دیگر که تحریم نیست تغییر دهد تا امکان دادن تبلیغات به گوگل را داشته باشد .

بنابراین کاربران برای عبور از این محدودیت باید از وی پی ان مناسب استفاده کنند و IP خود را عوض کنند تا کشور آن ها قابل شناسایی نباشد .

سوالی که در اینجا برای بسیاری از کاربران پیش می آید این است که از چه وی پی انی باید استفاده کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم و آی پی ما به هیچ وجه شناسایی نشود برای پاسخ باید یگوییم که بهترین انتخابی که وجود دارد VPS می باشد .

تفاوت VPN و VPS

ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که چرا باید از وی پی اس استفاده کرد و تفاوت بین وی پی اس و وی پی ان های اشتراکی چیست …

از آن جایی که وی پی ان های معمولی , اشتراکی هستند و همزمان یوزر های زیادی روی آن فعال هستند نمی تواند انتخاب مناسبی برای تبلیغات گوگل باشد .

زیرا آی پی وی پی ان های اشتراکی هم بین کاربران مختلف مشترک است و هر لحظه ممکن است آی پی کابران و وب سایت های آن ها لو برود .

بنابراین بهترین انتخاب وی پی اس می باشد .

با استفاده از وی پی اس خیالتان راحت است که آی پی ثابت و مشخصی دارید که فقط برای خود شما کانفیگ شده و هیچ فرد دیگری روی آن فعال نیست .

بنابراین این نگرانی را هم ندارید که آی پی شما شناسایی شود پس با خیال راحت می تواندی به گوگل ادورز تبلیغات وب سایتتان را بدهید بدون اینکه هویت اصلی شما و وب سایتتان شناسایی شود .

برا یکسب اطلاعات بیشتر در مورد وی پی اس می توانید وارد لینک زیر شوید :

VPS چیست

مزیت های خرید VPS نسبت به VPN

همان طور که در بالا هم اشاره کردیم یکی از مزیت هایی که وی پی اس دارد این است که سرور آن کاملا اختصاصی و برای یک نفر کانفیگ شده است و شما هیچ گونه نگراین ای بابت لو رفتن آی دی خود را ندارید .

از طرف دیگ تمام سرور های امپراتور وی پی ان از سرو های ابری کانفیگ شده اند و همین امر و هم چنین اختصاصی بودن آن باعث می شود سرعت تا 7 برابر بیشتر از وی پی ان های اشتراک یباشد .

هم چنین همین اختصاصی بودن باعث بالا رفتن امنیت و کیفیت که برای کاربران بسیار موضوع مهم و با اهمیتی است می شود .

هم چنین پایداری این سرور های اختصاصی امپراتور وی پی ان نسبت به وی پی ان های معمولی بالا تر است .

بنابراین با تهیه وی پی اس کاربران می توانند این اطمینان را داشته باشند که بدون اینکه IP آن ها لو برود تبلیغات خود را به گوگل بدهند .

نتیجه گیری از مقاله خرید وی پی ان برای ads گوگل :

در این مقاله در مورد خرید وی پی ان برای ads گوگل صحبت کردیم و فیلتر شکن مناسب برای کاربرانی که می خواهند به گوگل تبلیغات دهند را شرح دادیم .

هم چنین در مورد وی پی اس به عنوان بهترین و مناسب ترین فیلتر شکنی که کاربران می توانند برای تبلیغات در گوگل استفاده کنند صحبت کردیم تا با اطلاعات و آگاهی کامل فیلتر شکن مناسب برای گوگل ادورز را تهیه کنید .

 

برای خرید فیلتر شکن از بهترین و اولین مرجع فروش فیلتر شکن وارد لینک زیر شوید :

خرید VPN

 

مقالات پربازدید این هفته :

خرید فیلتر شکن سنگاپور

خرید vpn استرالیا

VPN برای پلی استیشن با پینگ و پکت لاست پایین

آموزش تنظیم VPN برای رسیور

0 تا 100 آموزش OpenVPN برای آیفون

خانه بلاگ خرید وی پی ان برای ads گوگل – فیلتر شکن برای گوگل ادورز