کلش آف کلنز فیلتر خواهد شد

کلش آف کلنز فیلتر خواهد شدReviewed by Emperatur4all on Dec 27Rating:

کلش آف کلنز فیلتر خواهد شد

فیلتر شدن کلش آف کلنز,رفع فیلتر کلش آف کلنز,خرید وی پی ان برای بازی آنلاین

در این پست از سایت empvpn.com در مورد فیلتر شدن بازی کلش آف کلنز میخوایم صحبت کنیم .

بعد از محدودیت چند روزه بازی کلش آف کلنز clash of clans بلاخره اعضای کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه با اعمال محدودیت برای دستر سی به بازی clash of clans موافقت کردند و این موضوع رو فیلترینگ انتقال دادند .

به گزارش امپراتور وی پی ان در چند روز گذشته دسترسی به بازی کلش آف کلنز با مشکل مواجه و سپس رفع شد خرید وی پی ان  . این موضوع رو هر کسی با یک بیانی توجیح کردند و در آخر به این نتیجه رسیدیم که مشکل از زیر ساخت بوده .

دکتر عبدالصمد خرم آبادی معاون دادستان کل کشور در گفت و گو با خبرنگار گروه قضایی امپراتور وی پی ان emperaturvpn بیان کردند که این بازی یعنی کلش آف کلنز ترویج دهنده خشونت و جنگ می باشد و به همین دلیل کلش آف کلنز فیلتر خواهد شد

فیلتر شدن کلش آف کلنز :

دبیر کارگروه تعیین مصادیق در ادامه درباره دستور خرید فیلتر شکن برای ادامه این بازی گفتند که این دستور حتما انجام خواهد شد و باید برای بازی کلش آف کلنز خرید وی پی ان کرد و بدون استفاده از VPN نمیشه از این بازی استفاده کرد که این امر هم برای این هست که هر کسی به خرید vpn دسترسی ندارد .

خرید فیلتر شکن کلش آف کلنز :

تو این مسیر ما و تیم امپراتور وی پی ان همواره چاره هایی اندیشیدیم که کسانی که هزینه های زیادی کردند مشکلی براشون پیش نیاد و خیلی راحت میتونند با خرید vpn این مشکل رو حل کنند کلش آف کلنز فیلتر خواهد شد و clash of clans دیگر از فیلتر بودن در خواهد آمد .

خرید وی پی ان :

ما تو پست های قبلی empvpn.com هم توضیح دادیم که ممکن است این مشکل و اختلال در بازی کلش آف کلنز عمدی باشد و به همین نتیجه هم رسیدیم ( بیشتر مطالعه کنید>> فیلتر شدن کلش حقیقت یا دروغ ما توضیحات لازم رو دادیم . و به روز رسانی زمستانی اولیه برخی از تغییرات عمده در حداکثر سطح خاص “COC” شخصیت بازی اجرا شود. بربرها پادشاه و ملکه کماندار تنها برخی از شخصیت های بازی که تا به حال یک سطح حداکثر افزایش بود.

 

رفع فیلتر کلش آف کلنز با خرید وی پی ان :

روز گذشته با محدود کردن بازی کلش آف کلنز از آن ، سواران گراز و Golems شخصیت نیز بهینه سازی برای افزایش حداکثر ظرفیت سطح خود. به روز رسانی گفت: همچنین سطح تالار شهر 10 و 11 تالار شهر،  از جمله دیوارها و Golems بهبود یافته است. بازخورد از بازیکنان در مورد کمی به هیچ تفاوت بین تالار شهر 10 و 11 تالار شهر همچنین گزارش شده توسط Supercell بهینه سازی شد تا این مورد رو رفع فیلتر کنند !!

 

کلمات کلیدی : رفع فیلترینگ کلش آف کلنز,کلش آف کلنز فیلتر شد,فیلتر شدن کلش آف کلنز واقعیت یا دروغ,آیا کلش آف کلنز فیلتر شد,خرید وی پی ان برای بازی آنلاین,فیلترینگ جدید کلش آف کلنز,رفع محدودیت کلش آف کلنز

خانه اخبار و اطلاعیه ها کلش آف کلنز فیلتر خواهد شد
توجه مهم !
کاربر گرانقدر برای خرید وی پی ان پرسرعت و دسترسی به آدرس بدون فیلتر سایت به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید ... همچنین آموزش و کانکشن ها در سایت بدون فیلتر امپراتور می باشد که با زدن دکمه خرید در صفحه اصلی به آن منتقل می شوید .