کریو پرسرعت برای کامپیوتر بدون قطعی – Emperatur VPN

کریو پرسرعت برای کامپیوتر را در این مقاله از امپراتو روی پی ان به عنوان یکی از کانکشن های پر مخاطب و پرطرفدار تقدیم شما می کنیم .

خیلی ها از ما پرسیده بودند که درباره خرید کریو و اینکه آیا کانکشن مناسبی است از ما پرسیده بودند بنابراین در اینجا به آن می پردازیم .

خرید کریو با سرعت بالا برای کامپیوتر

چندین سال پش که کریو تازه آمده بود کاربران این مشکل را داشتند که یه دقیقه بعد از اتصال کریو قطع می شد یا اینکه اگر هم وصل م یشد سرعت خوبی نداشت و مرتب قطع و وصل می شد .

اما در آخرین آپدیتی که امپراتور وی پی ان برای کریو در اختیار کاربران قرار داده این مشکل به طور کامل از بین رفته و هیچ مشکلی ندارد .

علت آن هم این است که امپراتور وی پی ان از سرو رهای ابری برای کانفیگ استفاده کرده و همین امر باعث می شود تا سرعت آن تا 7 برابر بیشتر از کانکشن های کریو دیگر باشد .

پس با خرید کریو از امپراتور وی پی ان می توانید این تضمین را داشته باشید که به هیچ وجه اتصال شما قطع و وصل نمی شود و با بهترین سرعت می توانید از خدمات آن استفاده کنید .

هم چنین علاوه بر سرعت , می توانیداز پایداری و امنیت آن نیز کمال استفاده را ببرید .

نصب کریو نیز بسیار راحت است و از طریق لینک زیر می توانید آموزش کامل نصب کریو را مطالعه کنید .

آموزش فیلتر شکن کریو برای ویندوز و کامپیوتر

 

کریو پرسرعت برای کامپیوتر بدون قطعی

 

فواید استفاده از Kerio برای کامپیوتر

اولین و مهم ترین مزیتی که استفاده از کریو دارد , سرعت بالای آن می باشد علت آن هم این است که سرور ها به صورت ابری کانفیگ شده اند و سرعت را تا 7 برابر بیشتر می کنند .

مزیت دیگر استفاده از کریو پایداری آن است که این موضوع برای بسیاری از کاربران حیاتی و مهم است .

مورد بعدی هم این است که نصب و راه اندازی آن بسیار راحت است و از طریق وارد کردن یوزرنیم و پسورد می توانید کریو را تنظیم کنید .

نکته ی دیگری که درباره کریو پرسرعت برای کامپیوتر وجود دارد این است که در امپراتور وی پی ان از جدید ترین تکنولوژی ها برای کانفیگ کانکشن ها با ضریب 720 بیتی استفاده شده است .

 

برای تهیه وی پی ان های دو کاربره از بهترین و بزرگ ترین سایت خرید فیلتر شکن از طریق لینک زیر اقدام کنید :

خرید وی پی ان 

 

مقالات پرکاربرد این هفته :

فیلتر شکن بلک بری قوی

vpn جدید آیفون

دانلود vpn رايگان براي ios

خانه بلاگ کریو پرسرعت برای کامپیوتر بدون قطعی – Emperatur VPN