چطور آی پی دیگه داشته باشید – تبدیل IP شما به IP امریکا و اروپا

چطور آی پی دیگه داشته باشید موضوعی است که در این مقاله از امپراتور وی پی ان به آن می پردازیم زیرا کاربران زیادی هستند که برای تغییر آی پی خود به ما پیام می دهند .

به همین دلیل در این مقاله از امپراتور وی پی ان به این موضوع پرداخته ایم تا به طور کامل راجع به تغییر IP صحبت کنیم .

 

چطور آی پی دیگه داشته باشید

 

تغییر آی پی به آی پی یک کشور دیگر

همان طور هم که در بالا به این موضوع اشاره کردیم بسیاری از افراد هستند که می خواهند آی پی خود را به دلایل مختلف عوض کنند در واقع تغییر آی پی همان استفاده از یک فیلتر شکن حرفه ای می باشد .

یعنی زمانی که شما از وی پی ان استفاده می کنید آی پی شما که ایران است به آی پی کشوی که برای کانکشن خود انتخاب کرده اید تغییر می کند بنابراین می توانید مانند شهروندان همان کشور خیلی راحت به کارها و فعالیت های خود عمل کنید .

مثلا اگر بخواهید آی پی خود را به امریکا یا یکی از کشور های اروپایی تغییر دهید باید یم فیلتر شکن با سرور امریکا یا همان کشور اروپایی تهیه کنید .

به این ترتیب خیل یراحت به کارها و فعالیت های خود در آن کشور می پردازید مثلا عده ای از کاربران هستند که برای کار های بانکی خود در یک کشور دیگر از آنجایی که آن بانک ایران را تحریم کرده , نیاز دارند که آی پی خود را از ایران تغییر دهند .

یا عده ای هستند که برای کار های مخصوص بیزینس خود یا دانشجویانی که در یک کشور دیگر تحصیل می کنند یا گیمر هایی که می خواهند برای استفاده از سرعت بیشتر و پینگ پایین تر از وی پی ان استفاده کنند تا آی پی اشان تغییر کند , همگی نمونه هایی از تغییر IP به شمار می روند .

حتی عده ای هستند که در کشور های خارجی زندگی می کنند و به هر دلیلی می خواهند آی پی شان شناسایی نشود بنابراین از فیلتر شکن همان کشور استفاده می کنند تا با IP جدید کار خود را انجام دهند .

بنابراین مصارف استفاده از وی پی ان می تواند مختلف باشد .

نتیجه گیری از مقاله چطور آی پی دیگه داشته باشید :

در این مقاله در مورد تغییر آی پی صحبت کردیم هم چنین از کار ها و موارد مختلفی که برای انجام آن ها باید آی پی تغییر کنر نیز گفتیم .

بنابراین شما کاربران می توانید با استفاده از وی پی ان حرفه ای امپراتور پی ان آی پی خود را به هر کشوری که خواستید با امنیت و سرعت بالا تغییر دهید و به فعالیت خود بپردازید .

 

شما با خرید vppn امپراتور میتونید روی تمام دیوایس ها و تمام سیستم عامل ها به صورت همزمان استفاده کنید

خرید آنلاین و دریافت نیز آنی می باشد و میتونید دو نفره هم استفاده کنید

خرید vpn قوی

 

آموزش های پرکاربرد :

آموزش اتصال فیلتر شکن L2TP برای ویندوزفون

آموزش تنظیم VPN برای رسیور

0 تا 100 آموزش OpenVPN برای آیفون

خانه بلاگ چطور آی پی دیگه داشته باشید – تبدیل IP شما به IP امریکا و اروپا