چطور آیفون خودمون را آپدیت کنیم با VPN مخصوص – EmperaturVPN

چطور آیفون خودمون را آپدیت کنیم موضوع این مقاله از امپراتور وی پی ان می باشد که در این مقاله تقدیمتان می کنیم از آن جایی که همیشه آوازه ی کانکشن های امپراتور وی پی ان در بین کاربران وجود دارد ما تصمیم دارین از مزایای سرویس های وی پی ان مختلف آن نیز صحبت کنیم .

 

چطور آیفون خودمون را آپدیت کنیم

 

راه حل آپدیت گوشی های آیفون

خیلی از کاربران گوشی های آیفون هستند که می خواهند دیوایس شان را خودشان آپدیت کنند به همین دلیل باید حتما از وی پی ان استفاده کنند از طرفی از آن جایی که کمپانی اپل تمام راه های ارتباطی دیوایس های اپل را به روی کاربران با آی پی ایران بسته است باید حتما از فیلتر شکن استفاده کنند .

به همین دلیل امپراتور وی پی ان هم کانکشن های باکیفیت خود را برای کاربران آیفون ارائه کرده است .

یعنی کاربران آیفون می توانند از کانکشن هایی مثل :

L2TP , PPTP , IKEv2 , IPSec , Open VPN , Open Connect , سیسکو و … استفاده گکنند .

از آن جایی که این کانکشن های دارای سرعت 7 برابر بیشتر از کانکشن های معمولی سایر برند ها هستند می توانی از بایت سرعت خیالتان راحت باشد علت این سرعت بالای سرویس های مختلف امپراتور وی پی ان هم استفاده از سرور های ابری برای کانفیگ آن ها می باشد .

علاوه بر آن کاربران می توانند از امنیت بسیار بالای این سرویس های مخصوص آیفون نیز استفاده کنند زیرا از رمزنگاری های پیچیده ای برای آن ها استفاده شده است .

بنابراین کاربران گوشی های آیفون می توانند از سرویس های امپراتور وی پی ان برای آپدیت گوشی های خود استفاده کنند و هیچ گونه نگرانی ای هم از بابت سرعت و امنیت دیتا ها و اطلاعاتشان را نداشته باشند .

نتیجه گیری از مقاله چطور آیفون خودمون را آپدیت کنیم :

در این مقاله در مورد اینکه کاربران از چه طریقی می توانند گوشی ها و دیوایس های آیفون خود را آپدیت کنند صحبت کردیم .

هم چنین از مزیت های استفاده از این فیلتر شکن نیز گفتیم تا با خیال راحت کانکشن دلخواه خود را برای کار مد نظرتان انتخاب کنید .

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

وی پی ان IKEv2 برای آی اُ اس

خرید vpn ویندوز فون به صورت آنلاین

صفر تا صد vpn سیسکو برای اندروید

خانه بلاگ چطور آیفون خودمون را آپدیت کنیم با VPN مخصوص – EmperaturVPN