چطور آیفون خودمون را آپدیت کنیم با VPN مخصوص – EmperaturVPN

چطور آیفون خودمون را آپدیت کنیم با VPN مخصوص - EmperaturVPNReviewed by Emperatur4all on Nov 19Rating: 3.5

چطور آیفون خودمون را آپدیت کنیم یک سوال مهمی هست که این روزا کاربران اپل و آیفون به دنبال راه حل قطعی آن هستند .

خوب واقعا برای آپدیت آیفون اولین مرحله خرید فیلترشکن آیفون هست .

vpn آیفون برای آپدیت ایفون,چطور آیفون خودمون را آپدیت کنیم

چطور آیفون خودمون را آپدیت کنیم,آپدیت آیفون با vpn موبایل

بله، ما اینجا هستیم از نو. در Apple AAPL -0.55٪ در iOS 11.1.1 راهنمای من فقط توصیه کاربران را که تحت تاثیر عجیب و غریب اشکال خودکار قرار دارند توصیه می شود. VPN برای آیفون X بی ثباتی عمومی و – شما آن را حدس زدید – عمر باتری وحشتناک. و یک هفته بعد این بهبوده است .

نیازی به گفتن نیست که به آن کانکشن وی پی ان منتشر شود (iOS 11.0.1، iOS 11.0.2، iOS 11.0.3 و در حال حاضر iOS 11.1.1) برای جلوگیری از مشکلات چطور آیفون خودمون را آپدیت کنیم که به نوبه خود معرفی شده … این ایده را می گیرید همانطور که برای امید است .

بعدی بعدی که iOS 11.2 است، و اپل قبلا سه بتا نسخه منتشر سایت فروش اکانت VPN کرده است. اپل معمولا به روز رسانی بیش از 5 تا 7 بتا از نقطه نظر اصلی تا اوایل ماه دسامبر انجام می شود.

البته سوال بزرگ، این است که آیا این در نهایت ثبات vpn آیپاد و استقامت را به ارمغان می آورد که بسیاری از کاربرانی که تحت تأثیر قرار می گیرند یا نیاز دارند به امید دستیابی به iOS 11.3 است .

چطور آیفون خودمون را آپدیت کنیم اپل فیلتر شکن برای بیتالک به طور معمول یک نسخه خرید vpn آیفون جدید از سیستم عامل خود را، که به عنوان iOS شناخته می شود، هر زمان که گوشی های جدیدی را معرفی می کند، منتشر کند.

چطور آیفون خودمون را آپدیت کنیم,فیلترشکن برای آپدیت iphone

iOS 11، که جدیدترین آپدیت اصلی آن است، خرید اکانت کریو در تاریخ 19 سپتامبر منتشر شد و به روز رسانی های جزئی در 26 سپتامبر (11.0.1)، 3 اکتبر (11.0.2)، 11 اکتبر (11.0.3) و 31 اکتبر (11.1) است .

همانطور که از این نوشتار، 11.2 در حال آزمایش بتا است و باید در آینده نزدیک منتشر شود، به نظر می رسد که شکایت رایجی از عملکرد باتری کاهش یافته است، همانطور که با بسیاری از نسخه های گذشته می شود .

Emperatur VPN درک اعداد ساخت این سریال شماره گذاری یا شماره خرید vpn بلک بری ساخت، یک روش کلی برای نشان دادن بهبود در نسخه های قبلی است. با این که نسخه 11 بزرگ iOS است .

ما شاهد یک الگوی با هر نسخه جدید است چطور آی پی دیگ داشته باشم اول را می بینید، می گویند از 10 تا 11، شما می دانید که این یک به روز رسانی عمده با بسیاری از ویژگی های جدید است.

با به روز رسانی های عمده، بسیاری از اشکالات خرید vpn ناشناخته و مسائل امنیتی که به سرعت میلیون ها کاربر مشتاق را نصب و استفاده از بروز رسانی می کنند، به سرعت در معرض قرار می گیرند.

هنگامی که تغییر نسخه را از X.0 به X.0.1 می بینید، این چطور آیفون خودمون را آپدیت کنیم که معمولا بر روی رفع اشکال و / یا امنیت تمرکز دارد. هنگامی که شما یک تغییر را از X.0 به X.1 می بینید .

این معمولا یک به روز رسانی نسبتا جزئی است تونل پلاس اندروید که اغلب با به روز رسانی ویژگی یا دو همراه با رفع اشکال / امنیت همراه است. اگر به تاریخ به روز رسانی تمام 11 نسخه از iOS نگاه کنید، خواهید دید که نسخه به مرور زمان تعداد زیادی از به روز رسانی ها را تا نسخه نهایی منتشر می کند.

خرید vpn برای آپدیت اپل,وی پی ان برای آپدیت iphone

Emperatur VPN به عنوان مثال، iOS 10، قبل از اینکه در نسخه 10.3.3 به عنوان نسخه نهایی نصب شده، 11 به روز رسانی متفاوت داشته باشد. مسائل کمتری در بیشتر موارد است .

اگر شما به الگوهای بروز رسانی تاریخی نگاه کنید، انتظار چگونه از یوتیوب فیلم دانلود کنیم اشکالات و اشکالات کمک می کند، کاهش می دهد.

در اینجا چند نمونه است من یک ساعت پیش گوشی خود را قطع کردم. من یک تماس تلفنی 15 دقیقه ای کردم و به یک پادکست گوش دادم که قبلا دانلود شده بود .

و تلفن من 62٪ است. آیا این زندگی واقعی است؟ منبع “AppleSupport iOS 11.1.1 برای آیفون 6 لینک می کند: تخلیه باطری، خود را خاموش می کند، برنامه ها باز نمی شوند و سقوط فیلترشکن موبایل هر گونه برنامه ریزی برای رفع این آشفتگی است .

منبع “AppleSupport iOS 11.1.1 باعث می شود برنامه های من چطور آیفون خودمون را آپدیت کنیم مصرف باتری از زمان آخرین آپدیت (11.1.1) به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

چطور آیفون خودمون را آپدیت کنیم,آپدیت iphone با وی پی ان موبایل

پخش فیلم ها در Safari دو برابر باتری مصرف می کند. همچنین عمر باطری بسیار وحشتناک بوده و درصد شارژ باتری آن بارها اتفاق می افتد.

Emperatur VPN از آنجا که آیفون 6 من جدید 11.1.1 به روز رسانی یک باتری کامل طول می کشد 4 ساعت در استفاده عادی من! تمام چیزهای باتری صرفه جویی در باتری بررسی شده است.

منبع “Ipad Pro 10.5 بعد از به روز رسانی IOS 11.1.1 خرید vpn دارای تخلیه باتری MASIVE است. جریان فیلم 2hr10 دقیقه فیلم باتری را از 100٪ تا 52٪ کاهش داد.

فقط فای منبع AppleSupport از زمان دریافت IOS 11.1.1، عمر باتری من وحشتناک است! لطفا کمک کنید منبع “iOS 11.1 عمر باتری من را ثابت کرد. iOS 11.1.1 دوباره آن را نابود کردAppleSupport است .

منبع “به روز رسانی جدید iOS 11.1.1 تلفن من را کاملا خراب کرد.

سایت امپراتور vpn برنامه ها به طور گوگل پلاس امپراتور مداوم یخ زده و سقوط می کنند.

سرد نیست منبع “Old MacApple دارای تلفن EIEIO بود، و در تلفن خود او IOS 11.1.1، EIEIO، با تصادف تصادف در اینجا، و تصادف چطور آیفون خودمون را آپدیت کنیم یک تصادف خرید فیلتر شکن نه دوباره !!! Apple #iphone #update #fail پیدا میکند .

دانلود از اپ استور با وی پی ان امپراتور

منبع در حالی که آخرین اظهار نظر نابغه کمیک است که به تنهایی به تنهایی تصمیم توئیتر را برای گسترش توییت توجیه می کند، این مسئله را به خانه می کند .

حتی پس از شش iOS 11 در بیش از هفت خرید وی پی ان زیادی هنوز هم از آن رنج می برند.

 

اما اولین پاسخی را که بمونی ها در مقابل نتایج را پاسخ می دهند، مشاهده می کنند.

خانه انواع vpn چطور آیفون خودمون را آپدیت کنیم با VPN مخصوص – EmperaturVPN
توجه مهم !
کاربر گرانقدر برای خرید وی پی ان پرسرعت و دسترسی به آدرس بدون فیلتر سایت به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید ... همچنین آموزش و کانکشن ها در سایت بدون فیلتر امپراتور می باشد که با زدن دکمه خرید در صفحه اصلی به آن منتقل می شوید .