وی پی ان IPSec برای iOS

وی پی ان IPSec برای iOSReviewed by Emperatur4all on Jun 12Rating: 5.0

وی پی ان IPSec برای iOS

در این مقاله از سایت EmpVPN.com براتون آموزش نصب وی پی ان IPSec برای iOS رو با تلاش تیم ساخت سایت سپاهان هفت منتشر کردیم .

وی پی ان IPSec برای iOS,خرید vpn برای آیفون

وی پی ان IPSec برای iOS,خرید vpn برای آیفون

در حالی که مقدار زیادی از راه را برای محافظت از iPad خود را و دادههای آن از ادم بیکاره وجود دارد انجام تثبیت حلقه چاه، یک راه است از علاقه خاص را به خرید vpn پرسرعت کاربران کسب و کار شبکه خصوصی مجازی یا VPN می شود .

خارج از جعبه، با هیچ نرم افزار اضافی، اپل پشتیبانی از سه نوع از VPN ها پروتکل تونلینگ لایه 2 (L2TP)، پروتکل تونل نقطه به نقطه (PPTP)، و سیسکو از IPSec (که مخفف امنیت پروتکل اینترنت) خرید کریو هر سه خیلی همین، فقط به روش های مختلف. نوع VPN به شما در تنظیم بر روی iPad خود به طور کامل بستگی به نوع VPN است.

که بر روی شبکه شما در حال اتصال به راه خرید وی پی ان اپل همچنین از آنچه که به عنوان VPN های SSL، که با استفاده از پروتکل های SSL همان است که وب سایت استفاده از زمانی که آنها می خواهند امنیت اتصال، بنابراین شما می تواند اطلاعات حساس را به آنها بدون هیچ گونه نگرانی  در مورد شخص دیگری خرناس که داده ها برای استفاده خود را ارسال، شناخته شده است.

خرید Vpn IPSec برای iOS

سیسکو از IPSec این نسبتا شایع است و آن را یکی از من استفاده است خرید سیسکو شما در روش عمومی برای هر یک از دیگران را دنبال کنید. شروع با رفتن به تنظیمات و سپس روی VPN می شود .

را انتخاب کنید اضافه کردن VPN پیکربندی و سپس از IPSec. وجود دارد، شما نیاز به پر کردن صفحه نمایش پیکربندی با جزئیات زیر سرور (آدرس IP یا نام DNS از روتر VPN) خرید openvpn حساب (همچنین به عنوان یک کاربر ID شناخته می شود). کلمه عبور؛ در هر دو صورت یک گواهی (که خواهد شد برای iPad خود را توسط مدیر شبکه اختصاصی مجازی ارائه) و یا (وی پی ان IPSec برای iOS (که VPN-ESE برای رمز عبور دوم که لایه دیگری از احراز هویت فراهم می کند.

امپراتور vpn بر خلاف رمز عبور خود را، یک خرید vpn قوی و نام گروه (مورد استفاده برای اختصاص امتیازات دسترسی مناسب به انواع مختلف کاربران، برای مثال، گروه IT خود خرید vpn برای کامپیوتر را به احتمال زیاد تا به انواع مختلف دسترسی در مقایسه، می گویند، فروش). قبل از اینکه شما به مشکل ورود همه از آن به صورت دستی بروید، با بخش IT خود را چک کنید.

خرید وی پی ان آیفون IPSec

IT ممکن است قادر به استفاده از آی فون پیکربندی سودمند اپل برای ایجاد یک پروفایل پیکربندی، که شما در iPad نصب و پیکربندی VPN که برای شما. نحوه وی پی ان IPSec برای iOS استفاده از آن هنگامی که VPN قرار است تا، با استفاده فروش vpn از آن ساده است هنگامی که شما می خواهید برای اتصال به VPN خود را، شما دوباره باز تنظیمات، روی VPN، پیکربندی شما می خواهید به استفاده از (اگر شما بیش از یک) را انتخاب کنید، و روی VPN سوئیچ روشن / خاموش است .

Emperatur VPN همانطور که با بسیاری از چیزهای دیگر، اپل یک کار خوب از ساخت برخی از ساده تکنولوژی وحشی به استفاده از انجام داده است. راه اندازی VPN در پایان به عقب ممکن است یک فرایند واقعا خسته کننده و آزار دهنده است. اتصال به یک از اپل هیچ چیز به جز است. برای اظهار نظر در این مقاله و دیگر محتوای خرید kerio به، صفحه فیس بوک ما یا خوراک توییتر ما مراجعه کنید.

رمز را وارد کنید (اگر آن را در حال حاضر در پیکربندی ذخیره شده نیست) وی پی ان IPSec برای iOS در آن لحظه، شما می توانید به شبکه شما متصل شده و هر خرید cisco آنچه که شما باید انجام دهید، و آن را فقط باید کار کند. تنها نشانه قابل مشاهده است که شما با استفاده از یک VPN در تمام آیکون کوچک در گوشه سمت چپ بالای صفحه نمایش است.

فیلترشکن جدید IPSec اپل ورژن جدید

سایت EmpVPN هنگامی که شما انجام می شود، تماس رفتن به تنظیمات VPN، روی VPN سوئیچ روشن / خاموش و اتصال VPN مسدود خواهد شد. اگر شما با استفاده از SSL VPN، شما می توانید از مزیت را ” VPN در تقاضا ” سپس، شما حتی نمی باید آن را روشن کنید خرید vpn آیفون هر زمان که شما راهنمای نصب vpn ویندوز 10 سعی می کنید برای دسترسی به یک سایت و یا یک منبع در پشت VPN، وی پی ان طور خودکار برای شما شروع و ترک زمانی که شما انجام می شود.

وی پی ان IPSec برای iOS,فیلترشکن برای آیفون IPSec,خرید vpn قوی برای APPLE,وی پی ان ipsec برای اپل,آموزش استفاده از vpn موبایل اپل,Emperatur VPN,خرید vpn

اپل از VPN های SSL از Juniper، سیسکو، و F5، اگر چه شما نیاز به دانلود فیلترشکن برای موبایل مشتریان برای کسانی که از فروشگاه App شما همچنین وی پی ان IPSec برای iOS می توانید خود را سفارشی راه اندازی SSL VPN خود را ایجاد کنید اگر شما می خواهید.

 

مطالب مرتبط :

آموزش استفاده از فیلترشکن IPSec اندروید

آموزش ikev2 بلک بری

خانه خرید فیلتر شکن وی پی ان IPSec برای iOS
توجه مهم !
کاربر گرانقدر برای خرید وی پی ان پرسرعت و دسترسی به آدرس بدون فیلتر سایت به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید ... همچنین آموزش و کانکشن ها در سایت بدون فیلتر امپراتور می باشد که با زدن دکمه خرید در صفحه اصلی به آن منتقل می شوید .