وی پی ان 360 – دانلود فیلتر شکن 360 – Emperatur VPN

وی پی ان 360 یکی از فیلتر شکن های مظرح و شناخته شده ی رایگانی است که اگر راجع به یکسری حقاقی که پشت آن است بشنوید قطعا شوکه می شوید .

پس تا انتهای این مقاله از امپراتور وی پی ان با ما همراه باشید .

دانلود وی پی ان 360

آنقدری که تیم امپراتور وی پی ان در زمینه فیلتر شکن های رایگان فرهنگ سازی کرده هیچ جای دیگری نکرده ولی باز با این حال در این مقاله تصمیم گرفتیم در مورد وی پی ان 360 و ضررهایی که می تواند برای کاربران داشته باشد صحبت کردیم .

همیشه این جمله را یادتون باشد که هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمی گیره چطور ممکنه یک کشور غربی و یک سری افراد بی نام و نشون سرور تهیه می کنند و آن را در قالب وی پی ان در اختیار کاربران جهان سومی قرار دهند .

پس حتما کاسه ای زیر نیم کاسه است در واقع اصول و روش کار آنها به این صورت است که یک سری وی پی ان با نام های مختلف مثلا وی پی ان 360 درجه عرضه می کنند .

بعد از آن با دیتا هایی که از آن ها جمع آوری می شود کار هایی مثل فروش به شرکت هایی که نیاز به این اطلاعات دارند انجام می دهند .

حالا ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که هزینه های خود را چگونه در می آورند .

ساده است یا از طریق فروش همین اطلاعات و دیتا ها یا از طریق تبلیغاتی که دریافت می کنند هزینه های خود را جبران می کنند خوب شاید بگویید ما که اطلاعات و دیتای خاصی نداریم یه تعداد عکس هست که آن ها هم مهم نیستند .

آخه چرا فکر می کنید آن ها دنبال عکس و فیلم های شما هستند .

شما باید 50 سال جلوتر را ببینید چون بدون شک کشور های جهان سومی مثل ایران 50 تا 100 سال از کشور های پیشرفته عقب است .

در واقع مهندسان و کارشناسان آن ها بیشتر به خاطر مسائل جنگی و سیاسی دنبال دیتا های کشورهای جهان سومی هستند .

نتیجه گیری از مقاله استفاده از فیلتر شکن 360 :

در این مقاله درباره وی پی ان های رایگان و اینکه چه پیامد ها و معایبی می تواند برای کاربران داشته باشد صحبت کردیم هم چنین کفتیم که باید مواظب پیامد هایی که این وی پی ان های رایگان جذاب دارند باشید .

حال با این توضیحاتی که داده شد این شما هستید که تصمیم گیرنده اید .

مقالات پرکاربرد دیگر :

vpn برای کامپیوتر

اطلاعیه تغییر پسوند سرور ها

خرید VPN چین

خانه بلاگ وی پی ان 360 – دانلود فیلتر شکن 360 – Emperatur VPN