وی پی ان برای نتفلیکس – فیلترشکن Netflix – امپراتور

وی پی ان برای نتفلیکس به عنوان یکی از کامل ترین وب سایت های ارائه کننده فیلم و سریال می باشد که بیشتر برای آن دسته از کاربرانی که در خارج از کشور هستند و به ایران می آیند کاربرد دارد .

به جز سایت نتفلیکس که یک وب سایت خارجی هست و فیلم و سریال های روز دنیا را نشان می دهد , در ایران نیز وب سایت های فیلیمو و نماوا برای فیلم های سریال های ایران یو دوبله و زیرنویس به وجود آمده که اتفاقا هم کاربران و مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است .

ولی از آن جایی که درایران برای انتشار فیلم و سریال محدودیت های زیادی وجود دارد این سایت ها با مشکلاتی روبه رو هستند و سرو کله می زنند .

در این مقاله قصد داریم تا در مورد VPN برای وب سایت نتفلیکس به عنوان یکی از پرمخاطب ترین سایت های ارائه کننده فیلم و سریال صحبت کنیم .

خرید VPN برای Netflix

به طور کلی کار های امنیتی زیادی برای سایتنتفلیکس ایجاد شده است به گونه ای که بریا همهی پورکسی ها این سایت بسته است .

به خصوص برای ایران که تحریم هست قوانین سفت و سخت تری برای وارد نشدن به سایت وجود دارد .

احتمال دیگری که برای بسته بودن وب سایت نتفلیکش وجود دارد به این دلیل است که حمله های دیداس رو کنترل کنند این تدبیر را روی هاست سرور خود قرار دادند .

که البته اینکار را می توانستند با سرورهای ابری و کلود انجام بدهند پس احتمال 99 درصد برای بحث تحریم ها و … هست .

 

وی پی ان برای نتفلیکس

 

تفاوت خرید فیلترشکن با وی پی ان برای نتفلیکس

در واقع تفاوتی که بین وی پی ان های معمولی و وی پی ان نتفلیکس وجود دارد این است که شما به هیچ وجه با فیلترشکن های معمولی نمی توانید وارد وب سایت نتفلیکس شوید و تمام اینها به دلیل تحریم های ایران می باشد .

خوب اصلا چه کاری هست که اصرار به ورود به سایتی داریم که نمی خواهند ایران یها را راه بدهند حتی اپل هم اینقدر سفت و سخت نگرفته و با خرید وی پی ان آیفون می توانید به راحتی از خدمات آن استفاده کرد .

تو کشور خودمون هم سایت های زیادی برای ارائه ی فیلم و سریال وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید و بگذارید چرخ کسب و کار های خوب و با کیفیت در کشور خودمان بچرخد و بتوانیم راه را برای گسترش بیزینس های مختلف در کشور خودمان گسترش دهیم .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید فیلترشکن ›

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

فیلتر شکن برای Xbox

VPN برای پلی استیشن با پینگ و پکت لاست پایین

آموزش تنظیم وی پی ان PPTP برای اندروید

خانه اخبار و اطلاعیه ها وی پی ان برای نتفلیکس – فیلترشکن Netflix – امپراتور
توجه مهم !
کاربر گرانقدر برای خرید وی پی ان پرسرعت و دسترسی به آدرس بدون فیلتر سایت به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید ... همچنین آموزش و کانکشن ها در سایت بدون فیلتر امپراتور می باشد که با زدن دکمه خرید در صفحه اصلی به آن منتقل می شوید .