روش وارد شدن به سایت های ایران از خارج از کشور – Emperatur VPN

وارد شدن به سایت های ایران یکی دیگر از معضل هایی است که کاربران ایرانی که مقیم کشور های دیگر هستند با آن دست و پنجه نرم می کنند در واقع همان طور که کشور های دیگر ایران را تحریم کرده اند و به هر آی پی ایران اجازه ی ورود نمی دهند ایران نیز هر آی پی از هر کشور دیگر را نیز مسدود و بلاک کرده است .

بنابراین اگر در خارج از کشور هستید باید برای انجام کار های خود حتما از راه کاری که در ادامه به آن اشاره می کنیم استفاده کنید .

قبل از اینکه ادامه این مقاله رو بخونید ، حتما مقاله زیر را مطالعه کنید :

خرید فیلتر شکن ایران

 

وارد شدن به سایت های ایران

 

راه حل ورود به سایت های Irani

بنابراین اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که به هر دلیلی در خارج از کشور زندگی می کنید به عنوان مثال عده ای برای کار و بیزینس و عده ی دیگر برای تحصیل و دانشگاه و عده ای هم برای زندگی مهاجرت کرده اند .

ولی ارتباطات که قطع نمی شود و ممکن است به هر دلیلی احتیاج داشته باشید برای انجام یکسری کار ها وارد سایت های ایرانی شوید ولی با آی پی خارج به شما این اجازه را نمی دهند .

بنابراین راه حل آن استفاده از فیلتر شکن با آی پی ایران می باشد به این ترتیب آی پی شما از هر کشوری که باشید به آی پی ایران تغییر می کند و مانند تمام کاربرانی که در ایران هستند می توانید به کار ها و فعالیت های خود برسید .

به عنوان مثال عده ای هستند که کار های بانکی خود را در ایران می خواهند انجام دهند و اگر از آی پی خارج وصل شوند حتما حسابشان مسدود و بسته می شود .

امپراتور روی پی ان نیز در کنار تمام خدمات و کانکشن هایی که به کاربران خود ارائه می کند به فکر کاربران خود در خارج از کشور نیز هست به همین دلیل با عرضه بهترین وی پی ان با IP ایران به کاربران خود این فرصت را داده که با امنیت و سرعت بالا از خدمات آن استفاده کنند .

 نتیجه گیری از مقاله استفاده از سایت های ایرانی برای کاربران خارج از کشور :

همان طور که در این مقاله خواندید متوجه شدید که کاربرانی که در خارج از کشور هستند برای انجام هر کاری در ایران و ورود به سایت های مختلف باید با آی پی ایران وارد شوند .

هم چنین از وی پی ان های با IP ایران امپراتور وی پی ان صحبت کردیم که می توانید بعد از تهیه کردن آن با خیال راحت و یا سرعت و امنیت فوق العاده برای وارد شدن به سایت های ایران از آن استفاده کنید .

 

مقاله های پرکاربرد دیگر :

کانال تلگرام امپراتور وی پی ان

خرید VPN مالزی

تاثیر فیلتر شکن بر ping

خانه بلاگ روش وارد شدن به سایت های ایران از خارج از کشور – Emperatur VPN