نقش help shift ها در فیلتر شکن سایفون

نقش help shift ها در فیلتر شکن سایفون

خرید فیلتر شکن,دانلود فیلتر شکن موبایل,دانلود فیلتر شکن آیفون

در این مقاله از سایت www.EmpVPN.com در مورد شرکت فیلتر شکن سایفون سیسکو قدم اول را برای کمک به پلت فرم CRM Helpshift برداشت و  افزایش بودجه خود را به 25 میلیون $ تسویب کرد که این خودش گام بزرگی در صنعت خرید فیلتر شکن هست .

نقش help shift ها در فیلتر شکن سایفون :

به گفته شرکت بنگلور: Helpshift، یک پلت فرم مدیریت ارتباط با مشتری همراه (CRM) است که به کاربران کمک میکنند که خریدهای فیلتر شکن و یا VPN خودشون رو انجام بدن ، آخرین دور جمع آوری کمک مالی خود را به 25 میلیون $ با سرمایه اضافی از سیسکو سرمایه گذاری گسترش یافته است.

خرید سیسکو :

با آوردن خرید سیسکو در هیئت مدیره، Helpshift زده است همراستایی استراتژیک به عنوان هر دو شرکت هم اکنون می توانید فرصت های به ادغام در برنامه راه حل پشتیبانی از مشتری Helpshift با راه حل تماس با مرکز سیسکو اکتشاف.

حامی مراسمات بزرگ سیسکو هست !!! آیا میدانستید؟

طبق صحبت های شده و عمل هایی که دیده شده شرکت خرید سیسکو حامی کنفرانس امسال است و بسته شدن پرت کریو و open vpn خود ما مارک Blackmer خواهد شد در مورد این موضوع از تولید کنندگان استفاده باشرکت (MUD) صحبت می کند . نکاتی مهم در مورد اینترنت و خرید فیلتر شکن … MUD یک استاندارد پیشنهادی به چین سازندگان دستگاه و مشتریان در فعالیت ها و ارتباطات است که متصل به دستگاه های درگیر در به صورت امن تنظیم پارامترها و جلوگیری از هک های مخرب و دستکاری در سخت افزار است .

خرید فیلتر شکن :

یعنی یک انتقلاب در صنعت خرید وی پی ان پرسرعت و رفع ارور 1009 اپل با استفاده از وی پی ان موبایل امپراتور همانطور که دستگاه های بیشتر و بیشتر متصل می شوند، صنعت تولید و مقامات دولتی صفر در مورد نحوه رسیدگی به امنیت زیرساخت های صنعتی و اینترنت اشیاء. چگونه امن دستگاه های متصل به خرید فیلتر شکن . چه استانداردهای استفاده می شود برای کمک به جلوگیری از حملات مخرب ؟

 

مطالب مرتبط :

تجربه ای جدید از فیلتر شکن با امپراتور وی پی ان !!!

خانه دسته‌بندی نشده نقش help shift ها در فیلتر شکن سایفون
توجه مهم !
کاربر گرانقدر برای خرید وی پی ان پرسرعت و دسترسی به آدرس بدون فیلتر سایت به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید ... همچنین آموزش و کانکشن ها در سایت بدون فیلتر امپراتور می باشد که با زدن دکمه خرید در صفحه اصلی به آن منتقل می شوید .