نحوه دانلود از App Store – آموزش دانلود از اپ استور – Emperatur VPN

نحوه دانلود از App Store موضوعی است که برای کاربران دیوایس های اپ استور اهمیت بسیاری دارد و از آنجایی که کاربران ایرانی نسبت به کاربران کشور های دیگر به محدودیت های بیشتری همراه هستند تصمیم داریم در این مقاله نحوه ی صحیح استفاده راحت و بی دردسر از اپ استور را به شما توضیح دهیم .

پس تا انتهای این مقاله از امپراتور وی پی ان با ما همراه باشید .

 

نحوه دانلود از App Store

 

اتصال سریع و بی دردسر به اپ استور

متاسفانه کاربران دیوایس های اپل که در ایران زندگی میکنند سختی های زیادی در استفاده از برنامه ها و امکانات دیوایس های خود دارند .

حتی بعضی ها آنقدر پیچیدگی دارند که کاربران ایرانی هیچ وقت از آن ها استفاده نمی کنند و به قول معروف از خیر آن ها می گذرند .

یکی از مهم ترین این برنامه ها , App Store است که کاربران اپل برای دانلود هر برنامه ای به آن نیاز دارند .

اما بعد از تحریم های کشور های مختلف علیه ایران , یکسری کمپانی ها و شرکت ها هم از دادن خدمات خود به ایران سر باز زدند و ایران را تحریم کردند .

کمپانی اپل هم ایران را در استفاده از اپ ها و برنامه های مختلف تحریم کرد به طوری که کاربران ایرانی برای استفاده از اپ استور باید از وی پی ان استفاده کنند .

علت استفاده از فیلتر شکن هم این است که آی پی ایران به یک کشور دیگر تغییر کند و بتوانند وارد اپ استور شوند .

بنابراین کاربران دیوایس های مختلف اپل می توانند از کانکشن های مختلفی که امپراتور وی پی ان در اختیارشان قرار داده استفاده کنند .

انواع کانکشن هایی از قبیل : L2TP , IPSec , Open VPN , PPTP , IKEv2 و … را کاربران می توانند از سرعت و کیفیت باورنکردنی شان استفاده کنند .

نکته ی قابل توجهی که وجود دارد این است که تمام کانکشن ها با سرور های ابری کانفیگ شده اند و همین امر باعث می شود سرعت و پایداری تا 7 برابر افزایش پیدا کند .

بعد از اینکه یکی از این کانکشن ها را تهیه کردید می توانید به راحتی آن را روی دیوایس خود نصب کنید و به راحتی و با سرعت و امنیت بالا از تمام اپ ها و برنامه های اپ استور مانند یک شهروند عادی استفاده کنید .

نتیجه گیری از مقاله نحوه دانلود از App Store :

در این مقاله درباره نحوه دانلود از App Store و اینکه چگونه می توانید کانکشن های مختلف را از امپراتور وی پی ان تهیه کنید و با استفاده از آن ها موضوع فیلترینگ را دور بزنید صحبت کردیم .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید فیلترشکن ›

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

آموزش خرید فیلتر شکن کامپیوتر

خرید فیلتر شکن قوی

vpn اختصاصی اندروید

خانه بلاگ نحوه دانلود از App Store – آموزش دانلود از اپ استور – Emperatur VPN