فیلتر شکن android فوق حرفه ای

فیلتر شکن android فوق حرفه ایReviewed by Emperatur4all on Feb 5Rating:

فیلتر شکن android فوق حرفه ای

در این مقاله از سایت empvpn.com در مورد فیلتر شکن android فوق حرفه ای در جوامع وی پی ان فروش ها صحبت میکنیم.

فیلتر شکن android فوق حرفه ای

خرید فیلتر شکن امپراتور

با بیش از 10 سال تجربه در بازار VPN، شما می خواهم خرید فیلتر شکن android فوق حرفه ای یک لیست قابل توجه از ویژگی های – و این شرکت نا امید نمی کند.

خدمات در مبانی قوی است، با 72 مکان در 44 کشور، پهنای باند نامحدود، و پشتیبانی از آن در حال اجرا بر روی هر دستگاه شبکه اختصاصی مجازی سازگار است.

کارشناسان فن آوری خواهد پشتیبانی از پروتکل پوشش از OpenVPN، L2TP / IPsec را، سیسکو IPSEC، PPTP، و 4D مخفیکاری.

و همچنین پورت و دیگر ترفند به شما کمک کند خرید فیلتر شکن دور زدن بلوک های قدردانی میکنیم.

می خواهید امتحان کنید WiTopia؟ چک کردن  buy VPN وب سایت اینجا WiTopia شامل یک سرویس رایگان DNS امن.

گاهی اوقات ویژگی های حق بیمه جاهای دیگر، و SMTP ایمیل رله همراه کمک می کند تا جلوگیری از مشکلات ایمیل شما می توانید با دیگر VPN ها را دریافت کنید.

Emperatur VPN نرم افزار طرح این شرکت امپراتور وی پی ان بیش از 6 ماه، 5.84 $ (£ 4.65، AU 7.70 $) اگر شما برای یک سال کامل پرداخت.

بازخورد تیم امپراتور VPN برای خرید کریو

طرح personalVPN عمومی قطره OpenVPN و 4D مخفیکاری پشتیبانی، و است که در 5.99 $ برای یک ماه تنها قیمت (£ 4.77، AU $ 7.95).

حذف به معادل 4.17 $ (£ 3.32، AU 5.52 $) اگر شما خرید کریو یک سال کامل، و وجود دارد تخفیف بیشتر برای اشتراک 2 و 3 ساله است.

این اشتراک به فیلتر شکن android فوق حرفه ای روز گارانتی بازگشت empvpn.com و شرط برای همه چیز اما برنامه ماهانه وجود دارد.

برای خرید فیلتر شکن اینجا کلیک کنید

حریم خصوصی آن گاه می تواند زمان بسیار طولانی برای پیدا کردن یا کشف خطمشی گزارش یک VPN را، اما WiTopia موفق به پوشش فقط در مورد همه چیز تا جلو در یک جمله.

ما به هیچ وجه تنظیم نشده است به طور مستقیم فعالیت خرید فیلتر شکن یک مشتری جداگانه مشاهده، نه ما نظارت، ضبط، و یا فروشگاه سیاهههای مربوط است که به طور مستقیم به هر مشتری فردی منتسب هستند. “

ما می خواهیم تفسیر که به معنای هیچ فعالیت و یا جلسه سیاهههای مربوط وجود دارد (اتصال بار / قطع، پلیس عراقی و غیره).

و سیاست حفظ حریم خصوصی نظر می رسد ارائه تایید.

تنها ادعای مربوط به ورود به سیستم مبهم یک پیشنهاد است که “ما ممکن است مقدار داده در هر سرویس ذخیره منتقل … بنابراین ما می توانیم شما را با داده های پهنای باند تزیین.

و نه آنچه که ما پاسخ سرزده است. WiTopia یک شرکت ایالات متحده، که می تواند آنها را آسان تر به احضاریه را است، اما این شرکت توضیح می دهد.

که به طور خودکار آن موافقت نمیکنیم امپراتور vpn تا مطمئن شوید آنها «مطابق با هر دو” روح “و نامه ای از قانون.

و البته اگر هیچ سیاهههای مربوط وجود دارد، هیچ چیز به دست بیش از هر وجود دارد. اگر شما علاقه مند در حفظ حریم خصوصی هستید چرا که شما در حال برنامه ریزی برای استفاده مشابه، هر چند، مراقب باشید.

در حالی که WiTopia می کند آنها را مسدود نمی کند دانلود vpn موبایل آیفون در استفاده از آنها که ما دیده ایم: “اگر دلیل خود را برای استفاده از VPN است .

به دانلود یا آپلود فایل ها که شامل مطالب بدون خرید فیلترشکن پرسرعت آن را انجام بیش از شبکه ما است.

یکی دیگر از بند ساده زبان بیان می کند که یک حساب کاربری صرفا فقط برای یک نفر.

شما به دو اتصال همزمان مجاز برای پوشش یک دستگاه خرید وی پی ان پرسرعت تلفن همراه دوم، اما راه اندازی یک روتر به دیگران دسترسی ممنوع است.

کارایی سیاست حفظ حریم خصوصی روشن WiTopia خرید kerio شدن بیش از، اما این شرکت رفت و همه چیز خراب که ما امضا.

خواستار نام و نام خانوادگی ما، آدرس فیزیکی و شماره تلفن. ما در قالب پر به هر حال، پس از آن دانلود و مشتری ویندوز نصب شده است.

یک مشتری مک و دستورالعمل های دقیق در مورد راه اندازی خرید سیسکو دستی از فایل های راه اندازی openvpn اگر شما می خواهید به خودتان انجام دهید همه چیز وجود دارد.

مشتری ویندوز به نظر می رسد خوب است، با آیکون های زرق و برق دار با وضوح بالا و دکمه های بزرگ. می توان آن را بسیار ساده است، بیش از حد.

راه اندازی، کلیک کنید اتصال سریع، و به عنوان دیده بان نرم افزار متصل به نزدیکترین سرور و محل آن در یک نقشه دقیق به نظر می رسد.

اما همچنین قدرت خرید kerio پرسرعت بزرگ از نمایید خرید فیلتر شکن یک پروتکل (از OpenVPN، L2TP، PPTP، IPSec را) سطح رمزگذاری.

همچنین گزینه های راه اندازی، از جمله فیلتر شکن android فوق حرفه ای دسترسی شبکه های بی سیم نا امن وجود دارد. حتی توانایی برای اضافه کردن.

دروازه های سفارشی، یک راه برای استفاده اتصالات خرید VPN دیگر از مشتری WiTopia وجود دارد. هنوز هم وجود دارد نارضایتی گاه به گاه .

 برای مثال، چرا ما باید به مشخص کردن یک پروتکل خرید وی پی ان تنظیمات پیش فرض؟ اما این تنها به معنای چند کلیک اضافی، و به طور کلی مشتری هنوز یک به علاوه بزرگ بود.

خانه خرید فیلتر شکن فیلتر شکن android فوق حرفه ای
توجه مهم !
کاربر گرانقدر برای خرید وی پی ان پرسرعت و دسترسی به آدرس بدون فیلتر سایت به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید ... همچنین آموزش و کانکشن ها در سایت بدون فیلتر امپراتور می باشد که با زدن دکمه خرید در صفحه اصلی به آن منتقل می شوید .