فیلتر شکن کامپیوتر – مرجع فیلتر شکن قوی کامپیوتر – Emperatur VPN

فیلتر شکن کامپیوتر موضوع این مقاله از امپراتور وی پی ان می باشد که تقدیمتان می کنیم شاید باورتان نشود ولی بسیاری از کاربران کامپیوتر هستند که هنوز نمی دانند چه فیلتر شکنی برای کامپیوترشان مناسب تر است .

ما در این مقاله در مورد انواع وی پی ان هایی که کاربران کامپیوتر می توانند استفاده کنند صحبت خواهیم کرد .

 

فیلتر شکن کامپیوتر

 

خرید وی پی ان برای کامپیوتر

امپراتور وی پی ان به عنوان یکی از بهترین سایت های فروش وی پی ان می باشد که 4 سال پی در پی به عنوان بهترین وب سایت فروش وی پی ان انتخاب شده است به همین دلیل شما کاربران می توانید بهترین سرویس ها را با سرور های تمام کشور هایی که کاربران نیاز دارند به راحتی و با سرعت و کیفیت عالی استفاده کنید .

از جمله سرویس هایی که برای کامپیوتر توسط امپراتور وی پی ان عرضه می شود می توان به IKEv2 , L2TP , Open VPN , سیسکو و … اشاره کرد .

برای اطلاع از نحوه ی نصب و راه اندازی این کانکشن ها می توانید وارد لینک های زیر شوید .

آموزش نصب مستقیم OpenVPN برای ویندوز و کامپیوتر

آموزش نصب مستقیم فیلتر شکن L2TP برای ویندوز

نکته ی جالبی که درباره فیلترشکن های امپراتور وی پی ان وجود دارد این است که تمام کانکشن ها به صورت ابری هستند همین امر باعث می شود سرعت تمام سرویس های آن تا 7 برابر بیشتر شود .

کانکشن هوشمند امپراتور VPN برای کامپیوتر

بعد از اینکه سرویس هایی که توسط سایت های مختلف ارائه می شدند کارایی لازم را نداشتند و مرتب قطع و وصل می شدند , امپراتور وی پی ان دنبال راه چاره ای برای رفع این محدودیت ها از دستاورد جدید خود رونمایی کرد .

به این ترتیب کانکشن هوشمند خود را در اختیار کاربران قرار داد تا روی دیگری از سرعت و پایداری و امنیت را به رخ کاربرانش بکشد .

به این ترتیب شما کاربران می توانید از تمام سرویس ها و سرور های امپراتور وی پی ان به صورت یکجا در کانکشن هوشمند استفاده کنید هم چنین می توانید به صورت 2 کاربره و همزمان از خدمات این کانکشن هوشمند استفاده کنید .

بنابراین شما کاربران می توانید به راحتی به همه سرویس های امپراتور وی پی ان به صورت همزمان و 2 نفره دسترسی داشته باشید .

 

شما با خرید وی پی ان از سایت Emperatur VPN میتونید روی تمام دیوایس ها اعم از آیفون و اندروید و ویندوز و … همزمان استفاده کنید

خرید آنلاین و دریافت نیز آنی می باشد و میتونید دو نفره هم استفاده کنید

خرید فیلترشکن

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

فروش فیلتر شکن پرسرعت

خرید Super VPN

خرید سیسکو پرسرعت

خانه بلاگ فیلتر شکن کامپیوتر – مرجع فیلتر شکن قوی کامپیوتر – Emperatur VPN