فیلتر شکن لنترن – دانلود فیلترشکن lantern با لینک مستقیم – Emperatur VPN

فیلتر شکن لنترن که ممکن است آن را با نام فیلترشکن فانوس بشناسید جزو آن دسته از وی پی ان هایی است که بسیار معروف است و در شبکه ی منو تو هم زیاد تبلیغ شده است البته فیلترشکن فانوس اسمی است که به دلیل شکل لوگوی آن در بین ایرانی ها معروف شده است .

برای دانلود آن چندین راه حل وجود دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم ولی قبل از آن از معایب و مزایای آن بیشتر توضیح می دهیم .

دانلود وی پی ان لنترن

واقعا تا به حال شده است که از خود بپرسید چرا یک کشور خارجی که تازه با ایران هم روابط خوبی ندارد باید برای ما و دیگر کشور ها یجهان سوم وی پی ان آن هم از نوع رایگان عرضه کند ؟!

اصلا چطور ممکن است یک همچین اتفاقی که برای شما وی پی ان رایگان و حرف ای ارائه کنند .

در واقع زمانی که شما ارزش خرید وی پی ان و مقایسه ی آن با فیلترشکن های رایگان را درک کنید دیگر سراغی از وی پی ان های رایگان مثل لنترن را نمی گیرید .

این را هم همیشه بدانید که هیچ چیز الکی رایگانی وجود ندارد و حتما یک داستانی پشت آن است که در ادامه درباره ی آن صحبت می کنیم .

در هر حال وی پی ان لنترن یا فانوس جزو آن دسته از وی پی ان هایی است که اطلاعات و دیتا های شما هر لحظه ممکن است هک شود و به تمام اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند شاید شما بگویید که ما اصلا اطلاعات و عکس و فسلم خاصی نداریم که بخواهند به آن ها دسترسی پیدا کنند .

آن ها به چیزی با اهمیت تر از عکس ها و فیلم های شما نیاز دارند و آن لوکیشن ها و دیتا هایی است که برای مهندسان و کارشناسان آن ور بسیار ارزشمند است و در زمان حساس از آن ها استفاده می کنند .

در واقع این متخصصان 60 سال جلوتر را میبینند که شما نمیبینید .

 

فیلتر شکن لنترن

 

نتیجه گیری از مقاله فیلتر شکن لنترن :

در این مقاله درباره یکی از وی پی ان های رایگان یعنی فیلتر شکن لنترن صحبت کردیم همان طور که دیدی این وی پی ان ها به جز دردسر هیچ چیز دیگری ندارد شما با خرید هر وی پی ان از امپراتور وی پی ان این تضمین را دارید که دیتا های شما با امنیت کامل رد و بدل می شوند .

حال اگر به هر دلیلی خواستید که از وی پی ان لنترن استفاده کنید میتوانید از طریق گوگل پلی و اپ استور آن را دانلود کنید حتی می توانید از طریق ایمیل شبکه منوتو به آن ها پیام دهید و لینک دانلود فیلترشکن لنترن را دریافت کنید .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید vpn

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

فیلتر شکن خرگوش

خرید vpn با ip اختصاصی

فیلتر شکن اسنپ چت

خانه بلاگ فیلتر شکن لنترن – دانلود فیلترشکن lantern با لینک مستقیم – Emperatur VPN