فیلتر شکن رایگان یا دسترسی به تمام اطلاعات

فیلتر شکن رایگان موضوع امروز این مقاله از امپراتور وی پی ان می باشد که کاربران زیادی در سراسر جهان از جمله کشورمان ایران را به خود جذب کرده است .

امان از دست مردم جهان سوم از جمله کشور ایران که حتی برای وی پی ان هم دنبال رایگان آن هستند تا پولی پرداخت نکنند .

در واقع دانلود فیلتر شکن های رایگان موضوعی است که همیشه بوده و هست ولی از زمانی که تلگرام فیلتر شد این موضوع نیز بیشتر شد .

در این مقاله از امپراتور وی پی ان بیشتر درباره خرید VPN رایگان صحبت می کنیم .

مزیت ها و معایب دانلود فیلتر شکن رایگان

مهم ترین مزیتی که دانلود فیلتر شکن های رایگان دارد این است که رایگان است و حتی همان مبلغ ناچیز خرید وی پی ان را نمی دهید .

اما آیا تا به حال با خودتان فکر کرده اید که چرا باید یکسری دیتاسنتر ها و کشورهای بیگانه و غربی که اتفاقا روابط خوبی هم با ایران و کشور های جهان سومی ندارند برایشان وی پی ان تهیه و عرضه کنند !؟

ولی واقعا با کمی فکر کردن به این موضوع متوجه می شوید که چطور ممکن است وی پی انی که حداقل باید 20 تا سرور اختصاصی با منابع حرفه ای و تیم پشتیبانی داشته باشد توسط یک کشور بیگانه برای ما مهیا شود ؟!

پس تا اینجا باید متوجه شده باشید که کاسه ای زیر نیم کاسه است .

 

فیلتر شکن رایگان یا دسترسی به تمام اطلاعات

 

منشا VPN های رایگان کجاست ؟!

اکثر این وی پی ان های رایگان توسط ارگان های سیاسی و دولتی حمایت می شوند و نیازی به تبلیغات ندارد .

زمانی که شما VPN های رایگان را دانلود می کنید به آن ها این اجازه را می دهید تا به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند .

شاید شما بگویید که ما هیچ اطلاعات خاصی مثل عکس و فیلمی نداریم که بخواهیم نگرانشان باشیم .

در واقع آن ها 50 سال جلوتر را می بینند و هیچ نیازی به عکس و فیلم شما ندارند و در خوشبینانه ترین حالت ممکن سیستم شما را ویروسی می کنند .

ویروسی به این معنا نه که سیستم شما را با مشکل رو به رو کنند بلکه این امکان را با دانلود وی پی ان های رایگان ایجاد می کنند تا هر وقت بخواهند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند و از آن ها به ضرر شما استفاده کنند .

یکسری دیگر از فیلتر شکن ها هم هستند که توسط ارگان های خاصی حمایت نمی شوند بلکه فقط یک تیم خاص آنها را تعبیه می کنند و دیتای شما را ذخیره می کنند تا به شرکت هایی که به آن نیاز دارند بفروشند .

با یک حساب سر انگشتی از یک جمعیت 80 میلیونی در ایران فقط 20 میلیون آنها هم ویروسی شوند دیگر خودتان حساب کنید چه اتفاقی می افتد …

نتیجه گیری از مقاله دانلود فیلتر شکن رایگان :

در هر صورت وظیفه ی ما بود که درباره ی خرید وی پی ان رایگان و عواقبی که دارد به طور کامل برای شما توضیح دهیم دیگر انتخاب نهایی با خود شماست …

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید فیلترشکن ›

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

دانلود رایگان vpn کامپیوتر

دانلود فیلتر شکن قوی اندروید نامحدود

خرید vpn هند

vpn با سرور انگلستان

خانه اخبار و اطلاعیه ها فیلتر شکن رایگان یا دسترسی به تمام اطلاعات
توجه مهم !
کاربر گرانقدر برای خرید وی پی ان پرسرعت و دسترسی به آدرس بدون فیلتر سایت به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید ... همچنین آموزش و کانکشن ها در سایت بدون فیلتر امپراتور می باشد که با زدن دکمه خرید در صفحه اصلی به آن منتقل می شوید .