فیلتر شکن رایگان هات اسپات – Emperatur VPN

فیلتر شکن رایگان هات اسپات موضوع این مقاله از امپراتور وی پی ان می باشد که متاسفانه در این دوره و زمانه هنوز هم کاربرانی هستند که از فیلتر شکن های رایگان استفاده می کنند و از عواقب به شدت جبران ناپذیر آن آگاه نیستند .

ما در مقاله های مختلفی راجع به این موضوع صحبت کردیم و بارها درباره مضرات آن گفتیم .

ولی دوباره در مقاله ای جداگانه تصمیم گرفتیم یک بار دیگر برای همیشه این موضوع را ببندیم و شما هم این وی پی ان های رایگان را کنار بگذارید .

 

فیلتر شکن رایگان هات اسپات

 

دانلود فیلتر شکن هات اسپات منفعت است یا ضرر‌؟!

ما در اینجا می خواهیم یکبار هم که شده با شما اتمام حجت کنیم و از ضرر هایی که این وی پی ان ها دارد بگوییم و اینکه تنها منفعتی که فیلتر شکن های رایگان دارد این است که در ازای آن پولی پرداخت نمی کنید .

در واقع منشا اصلی این وی پی ان ها کشور هایی مثل آمریکا و اسرائیل هستند که می خواهند از طریق ویروسی کردن سیستم های شما به اطلاعاتتان دسترسی پیدا کنند .

منظور از ویروسی کردن این است که به سیستم های شما دسترسی پیدا می کنند و اطلاعت جغرافیایی شما را در یکجا نگهداری می کنند .

بعد در زمان های حساس سیاسی و یا جنگی به آنها دسترسی پیدا می کنند و علیه خود کاربران از آن ها استفاده می کنند .

خوب شاید شما بگویید که ما اطلاعات خاصی نداریم که بخواهیم نگرانشان باشیم و اصلا عکس ها و فیلم های خاصی هم نداریم که مشکلی داشته باشیم .

در واقع این کشور ها دنبال عکس ها و فیلم های شما نیستند آن ها اطلاعات مهم تر و حساس تری را از شما می خواهند .

کارشناسان و مهندسان این کشور ها هم حداقل 60 سال جلوتر از یک کشور جهان سومی مثل ایران هستند .

پس آن ها اطلاعات مربوط به موقعیت جغرافیایی و اطلاعات حساسی را می خواهند تا در شرایط سیاسی و یا جنگی علیه شما و کشورتان استفاده کنند .

پس آن ها دنبال چیزی جز منافع خودشان نیستند و ارائه فیلتر شکن های رایگانی از جمله هات اسپات فقط برای سرپوش گذاشتن روی کارهایی است که انجام می دهند .

نتیجه گیری از مقاله وی پی ان Hotspot Shield :

در این مقاله در مورد فیلتر شکن رایگان هات اسپات و ضرر های جبران ناپذیری که می تواند برای کاربران آن داشته باشد صحبت کردیم .

در صورتی که شما کاربران می توانید با تهیه یک کانکشن حرفه ای و بی نقص از امپراتور وی پی ان با اعتماد کامل کارهای خود را انجام دهید و هیچ گونه نگرانی ای بابت اطلاعات و دیتا هایتان نداشته باشید .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید فیلترشکن ›

 

مقاله های پرکاربرد دیگر :

خرید vpn تیم ویور

بهترین فیلتر شکن آیفون

تاثیر فیلتر شکن بر ping

خانه دسته‌بندی نشده blog فیلتر شکن رایگان هات اسپات – Emperatur VPN
توجه مهم !
کاربر گرانقدر برای خرید وی پی ان پرسرعت و دسترسی به آدرس بدون فیلتر سایت به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید ... همچنین آموزش و کانکشن ها در سایت بدون فیلتر امپراتور می باشد که با زدن دکمه خرید در صفحه اصلی به آن منتقل می شوید .