فیلتر شکن بلک بری قوی – Emperatur VPN

فیلتر شکن بلک بری قوی موضوع این مقاله از امپراتور وی پی ان می باشد که کاربران بلک بری همیشه دنبال یکی از بهترین های آن هستند و در اینجا به آنها اشاره می کنیم .

کاربران گوشی های بلک بری از آنجایی که گوشی های خاص و متفاوتی دارند دسترسی شان به وی پی ان هم همیشه سخت بوده است .

ولی امپراتور وی پی ان سعی کرده همبشه بهترین خدمات را برای کاربران خود رقم بزند به همین دلیل هم کانکشن هایی با سرعت و کیفیت عالی برای دارندگان گوشی های بلک بری فراهم کرده است .

خرید فیلتر شکن قوی برای بلک بری

از آنجایی که گوشی های بلک بری دارای سیستم عامل های متفاوتی هستند امکان اتصال به هر وی پی انی را ندارند و از هر کانکشنی پشتیبانی نمی کنند .

خوب حالا که گوشی های خاص دارید باید یکم هم این سختی ها را بپذیرید . 🙂

به طور کلی کانکشن هایی که کاربران بلک بری می توانند استفاده کنند شامل IKEv2 و سیسکو می باشد .

هر دو کانکشنی که به آنها اشاره کردیم علاوه بر اینکه سرعت و کیفیت عالی ای دارند از پایداری و امنیت بالایی برخور دارند استفاده از وی پی ان IKEv2 نسبت به سیسکو نصب راحت تر و آسان تری دارد .

در واقع برای نصب IKEv2 می توانید به راحتی از طریق تنظیمات گوشی خود آن را تنظیم کنید و از سرعت و کیفیت عالی آن استفاده کنید ولی نصب سیسکو کمی طولانی تر و مشکل تر است .

دلیل آن هم این است که برای نصب کانکشن سیسکو باید برنامه ی آن را از بلک بری ورلد دانلود کنید اما از آنجایی که ایران تحریم است برنامه ی بلک بری ورلد هم فیلتر است و برای ورود به آن باید از فیلتر شکن استفاده کنید .

بعد از دانلود برنامه سیسکو هم باید بقیه ی مراحل نصب آن را انجام دهید ولی از آن جایی که کانکشن سیسکو امنیت بالایی دارد به تمام این مراحل و سختی هایش می ارزد .

بنابراین می توان IKEv2 و سیسکو را به عنوان فیلتر شکن بلک بری قوی به شمار آورد که کاربران بلک بری به راحتی می توانند فعالیت و کار های خود را انجام دهند .

نتیجه گیری از مقاله وی پی ان پرقدرت بلک بری :

در این مقاله درباره سیستم عامل خاص و متفاوت بلک بری صحبت کردیم و انواع وی پی ان هایی که شامل IKEv2 و سیسکو می شود را معرفی کردیم .

هم چنین نحوه ی نصب و راه اندازی آن ها را توضیح دادیم .

دیدید که نحوه ی نصب سیسکو کمی سخت تر است ولی امنیت و پایداری بالا تری دارد .

از طرف دیگر IKev2 نحوه ی نصب و راه اندازی ساذه تری دارد .

پس باید خودتان انتخاب کنید که راحت بودن نصب برای شما مهم تر است یا امنیت بالا …

 

شما می توانید برای تهیه وی پی ان های 2 کاربره امپراتور وی پی ان از طریق لینک زیر اقدام کنید :

خرید آنلاین وی پی ان 

 

مقالات کاربردی این هفته :

فیلتر شکن جدید و قوی

vpn اندروید پرسرعت

وی پی ان مخصوص آیفون

خانه بلاگ فیلتر شکن بلک بری قوی – Emperatur VPN