فیلتر شکن برای تلگرام – رفع فیلتر تلگرام بدون نیاز به دانلود – Emperatur VPN

فیلتر شکن برای تلگرام بعد از خرید ساکس تلگرام یکی از مهم ترین اتفاقاتی بود که از سوی امپراتور وی پی ان برای تلگرام رقم خورد بعد از اینکه تلگرام فیلتر شد و بسیاری از کاربرانی که در آن جا کسب و کار داشتند و فعالیت می کردند ناامید شده بودند و خود را ورشکسته به حساب می آوردند.

امپراتور وی پی ان به دنبال راه چاره وی پی ان پرسرعت و حرفه ای برای تلگرام ارائه داد و به کاربرانی که از کسب و کارشان ناامید شده بودند جان دوباره بخشید .

خرید وی پی ان برای تلگرام

بعد تر ها که کاربران از وی پی ان استفاده می کردند مشکلاتی پیش آمد مثلا وقتی فیلتر شکن را میزدند اینستاگرام باز نمی شد در همین زمان ساکس تلگرام عرضه شد و تمام این مشکلات را حل کرد .

برای اطلاع بیشتر درباره ساکس تلگرام وارد لینک زیر شوید :

آموزش ساکس 5 تلگرام

به حدی فروش ساکس تلگرام خوب بود که دولت از خجالت آن در آمد و مشکلاتی برای آن ایجاد کرد خوب شاید برای شما این سوال پیش بیاد که چطور میشه دولت بتواند روی وی پی ان ها خلل ایجاد کند .

در واقع ساکس روی سرور های ایران سوار می شود به همین دلیل توانستند برای آن مشکلاتی ایجاد کنند بعد از آن روی آپدیت جدید تلگرام یک پروکسی حرفه ای آمد به نام پروکسی MTproto که بسیار عالی و حرفه ای و پر سرعت کار می کرد .

اما باز هم این فیلتر شکن با مشکلاتی رو به رو شد .

خرید فیلتر شکن برای تلگرام به صورت اختصاصی

در واقع ماجرا از این قرار بود که روی این سرویس نمی شد سیستم اکانتینگ اجرا کرد یعنی مثلا اگر میخواستید یک سرویس وی پی ان Mtproto خرید و ست کنید باید یک سرور میخریدید و دائمی از آن استفاده می کردید قاعدتا نمی شود که برای هر نفر یک سرور خرید اگر هم بشود هزینه های بالایی دارد .

تا اینکه بعد از حدود 2 سال کار روی یک سرویس و کانفیگ جدید توانستیم اولین و تنها سیستم خرید پروکسی تلگرام که به صورت کاملا اختصاصی و تمام اتوماتیک رونمایی کنیم .

با افتخار به عنوان اولین و تنها ارائه کننده خرید پروکسی تلگرام به صورت کاملا اختصاصی هستیم که هر کاربر با خرید این سرویس یک آی پی اختصاصی با کیفیت بی نظیر برای خودش دارد این فیلتر شکن برای تلگرام و پروکسی جدید که توسط امپراتور وی پی ان عرضه شده سرعت و کیفیت فوق العاده ای نیز دارد .

هم چنین کاربران می توانند بدون نگرانی و با خیال راحت از خدمات آن استفاده کنند .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید فیلتر شکن

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

vpn برای کامپیوتر

اطلاعیه تغییر پسوند سرور ها

بهترین VPN 2021

خانه بلاگ فیلتر شکن برای تلگرام – رفع فیلتر تلگرام بدون نیاز به دانلود – Emperatur VPN