فیلتر شکن برای بیتالک – وی پی ان برای beetalk – امپراتور وی پی ان

فیلتر شکن برای بیتالک موضوع این مقاله از امپراتور وی پی ان می باشد که درباره یکی از پرمخاطب ترین برنامه هایی است که در زمان خودش کاربران بسیار زیادی برای خود داشت .

در این مقاله درباره این برنامه که یک زمانی خیلی معروف بود و روش های رفع فیلترینگ آن بیشتر صحبت می کنیم .

بیتالک چیست ؟

بیتالک نام یک نرم افزاری است که در زمان خودش حسابی گل کرد و کاربران زیادی در آن عضو بودند این برنامه بیشتر مثل یک پیام رسان عمل می کرد که می توانستید با آن استفاده از آن با آشنایان و دوستان خود ارتباط برقرار کنید .

در واقع بیتالک , تلگرام زمان خود بود که با استفاده از آن می توانستید با ID یا شماره تلفن افراد مختلف عکس و فیلم و پیام برایشان ارسال کنید و سرگرم شوید ولی متاسفانه بعد از اینکه این برنامه مسدود شد برای ورود نیاز به فیلتر شکن داشت .

بنابراین امپراتور وی پی ان برای عبور از این سد فیلتر شکن پرسرعت و با امنیت و پایداری بالا ارائه کرده است تا کاربران بتوانند این محدودیت ها را دور بزنند .

نتیجه گیری از مقاله فیلتر شکن برای بیتالک :

در این مقاله درباره یکی از پرطرفدار ترین و پر مخاطب ترین برنامه های پیام رسان صحبت کردیم که در چندین سال قبل جزو بهترین اپ هایی بود که کاربران وقت زیادی را در آن جا می گذراندند .

هم چنین گفتیم که با توجه به اینکه این برنامه فیلتر شده است امپراتور وی پی ان اقدام به ارائه فیلتر شکن مناسب و حرفه ای که هم سرعت خوب و بدون قطعی داشته باشد و هم پایداری و امنیت بالایی داشته باشد , کرده است به این ترتیب شما کاربران بدون هیچ نگرانی و با خیال راحت می توانید از بیتالک استفاده کنید .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید فیلترشکن ›

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

پرطرفدارترین سرویس امپراتور وی پی ان

اطلاعیه تغییر پسوند سرور ها

فیلتر شکن ایتالیا

خانه بلاگ فیلتر شکن برای بیتالک – وی پی ان برای beetalk – امپراتور وی پی ان