فیلتر شکن ایتالیا – خرید VPN با IP ایتالیا – امپراتور وی پی ان

فیلتر شکن ایتالیا بعد از درخواست های زیاد شما کاربران عزیز به جمع وی پی ان های امپراتور اضافه شد که تا به امروز نیز کاربران زیادی را به خود جذب کرده است .

اکثر افرادی که از فیلتر شکن ایتالیا استفاده می کنند یا در آنجا زندگی می کردند و الان در جایی به غیر از ایتالیا هستند و می خواهند خدمات خاص آن کشور را دریافت کنند یا برای انجام کار ها نیاز به آی پی ایتالیا دارند .

بعضی از کاربران هم هستند که برای کار هایی مثل بایننس و بیت کوین نیاز به وی پی ان با آی پی ایتالیا دارند .

 

فیلتر شکن ایتالیا

خرید فیلتر شکن ایتالیا

اصولا دیتاسنتر های ایتالیا سرور های قوی و خوبی ارائه نمی کند و نباید انتظار سرور های خوب و قوی ای مثل آلمان را از آن داشت هم چنین نباید وی پی ان های ایتالیا را با سرو رهای فیک اشتباه گرفت زیرا سرورهایی وجود دارند که آن ها را به جای سرور های ایتالیا جا می زنند در صورتی که اصلا دیتاسنتر آن ها در ایتالیا نیست و کار های کوچک شما را راه می اندازد ولی برای کار های بانکی و کارهای حساس حتما به مشکل می خورید .

مزایا و معایب استفاده از وی پی ان ایتالیا

تنها مزیتی که وی پی ان ایتالیا دارد پایداری خوب آن است ولی سرعت چندان خوبی ندارد از جمله معایب فیلتر شکن ایتالیا گران بودن آن است که آن هم به خاطر کم بودن آن می باشد عیب دیگر آن هم پینگ بالای آن هست و دلیل آن هم دور بودن مسافت ها می باشد .

سرعت پایین آن هم یکی دیگر از معایب استفاده از فیلتر شکن ایتالیا است پس اگر به دنبال سرعت هستید باید وی پی ان دیگری را انتخاب کنید .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

vpn برای موبایل هوآوی

دانلود فیلتر شکن قوی اندروید نامحدود

خرید کریو

خرید VPN پرسرعت اختصاصی

خانه بلاگ فیلتر شکن ایتالیا – خرید VPN با IP ایتالیا – امپراتور وی پی ان