فیلتر شکن آیفون بدون نیاز به دانلود از App Store – امپراتور وی پی ان

فیلتر شکن آیفون بدون نیاز به دانلود از App Store همواره مسئله ای بوده که کاربرانی که قصد خرید موبایل آیفون را دارند با آن دست و پنجه نرم کردند , شما به محض خرید وی پی ان برای آیفون مشکلاتی همچون ارور  1009 اپل مواجه می شوید که راه حل این ارور دانلود از اپ استور فقط خرید فیلترشکن برای آیفون هست .

فیلتر شکن آیفون شما ممکن است (یا شاید نداشته باشید) درباره استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) بدانید تا امنیت ترافیک Mac شما را حفظ کند.

فیلتر شکن آیفون اما آیا می دانستید که می توانید از VPN بر روی آی فون خود استفاده کنید.

فیلتر شکن آیفون راه حل رفع ارور 1009 اپل

با استفاده از این، شما می توانید در توضیحات، آدرس سرور، نام کاربری و رمز عبور خود و نام گروه وارد شوید.

شما این اطلاعات را از ارائه دهنده VPN خود دریافت خواهید کرد.

به خاطر داشته باشید که باید به صورت vpn رایگان مک بوک دستی متصل شوید، بنابراین مطمئن شوید که اتصال به VPN اولین کاری است که هنگام استفاده از Wi-Fi عمومی انجام می دهید.

با استفاده از یک برنامه در برخی موارد ارائه دهنده VPN شما برنامه خود را که می توانید از آن استفاده کنید داشته باشد.

اگر نه، و شرکت از OpenVPN استفاده می کند، که یک پلت فرم منبع باز است که بسیاری از ارائه دهندگان آن استفاده می کنند، می توانید OpenVPN Connect را در فروشگاه App دانلود کنید.

به OpenVPN بروید و نام کاربری و رمز عبور خود را تایپ کنید. سپس آن را امتحان کنید تا به شبکه خصوصی متصل شوید. هنگامی که موفق شدید، یک آیکون در نوار اطلاع رسانی مشاهده خواهید کرد.

خرید وی پی ان آیفون برای ارور 1009 apple

این پروسه برای ارائه دهندگان که از OpenVPN استفاده می کنند، فیلتر شکن آیفون مشابه خواهد بود. تنها تفاوت این است که ارائه دهنده مشخصات خود را برای نصب دارد.

فیلتر شکن آیفون,وی پی ان آیفون,دانلود vpn آیفون

خرید فیلتر شکن آیفون,وی پی ان برای آیفون

هنگامی که یک حساب کاربری را با ارائه دهنده VPN ایجاد کرده اید، اگر به OpenVPN نیاز دارید، یا اگر شما باید به صورت دستی پیکربندی کنید، به شما می گوید.

من توضیح خواهم داد که چطور است و به شما فیلتر شکن آیفون نشان می دهد چگونه آن را تنظیم کنید. VPN چیست.

یک VPN یا شبکه خصوصی مجازی، نوعی از فیلتر شکن سایفون برای کامپیوتر تکنولوژی شبکه است که برای پرکردن شکاف بین شبکه های عمومی و خصوصی استفاده می شود. VPN ها مسیر ترافیک شبکه خود را از طریق یک تونل ایمن منتقل می کنند.

این داده ها را وارد و خارج از دستگاه خود رمزگذاری می کند، بنابراین شخص ثالث نمی تواند در مرور وب شما سوء استفاده کند. این باعث می شود که یک VPN امن تر از یک شبکه ناامن استفاده شود.

نه تنها می توانید وب را به صورت خصوصی با یک شبکه خصوصی مجازی مرور کنید، همچنین می توانید از آن برای دسترسی به محتویاتی که از لحاظ جغرافیایی محدود شده اند استفاده کنید.

هنگامی که شما به یک سرور VPN متصل می شوید، خرید vpn برای ویندوز فون دستگاه شما آدرس IP آن سرور را می گیرد و می تواند به محتویات دسترسی داشته باشد همانطور که در آن کشور سرور بود.

چرا از اپ استور نمی تونم دانلود کنم

با وجود مناطق خاکستری این به این معنی است که استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی قانونی است چه چیزی ممکن است یا نه قانونی باشد، چیزی است که در هنگام اتصال به آن انجام می دهید.

بنابراین … ذهن خود را Ps فیلتر شکن آیفون و Qs. VPN های آیفون VPN ها در تمام اشکال و اندازه ها قرار دارند.

برخی از آنها دسترسی به سرورهای فیلتر شکن کامپیوتر بیشتری نسبت به دیگران دارند.

برخی سرعت و سرعت داده های بیشتری دارند و همه آنها دارای محدودیت های متفاوت هستند.

VPN های “رایگان” نیز وجود دارد، اما اگر رایگان باشد، کسی آن را پرداخت می کند و معمولا کسی به شما یک یا چند راه دارد.

همیشه تحقیق خود را انجام دهید می دانید که فیلتر شکن آیفون با شما چه کار می کنید شخصا با استفاده از VPN های پرداخت شده از شرکت های معتبر شما می توانید از تمام این VPN ها در هر دستگاه استفاده کنید.

vpn آیفون,وی پی ان برای آیفون,فیلترشکن برای iphone

دو راه برای افزودن وجود دارد. شما می توانید به صورت دستی جزئیات را در تنظیمات اضافه کنید یا از یک برنامه استفاده کنید. ابتدا با تنظیمات دستی شروع می کنیم.

فیلتر شکن آیفون بدون نیاز به دانلود از App Store,وی پی ان آیفون,vpn آیفون,وی پی ان برای آیفون,فیلترشکن برای iphone,خرید vpn برای iphone برای ارور 1009

پیکربندی دستی iOS 10 (و نسخه قبلی) سایت فروش اکانت VPN  شامل فیلتر شکن آیفون یک مدیر پیکربندی VPN ساخته شده است. اما، نصب یک نمایه به این ترتیب فرض می کند که شما در حال حاضر از جزئیات VPN خود استفاده کنید.

به تنظیمات> عمومی> VPN> افزودن پیکربندی VPN بروید. بسته به نوع فناوری ارائه دهنده شما، بین IKEv2، IPSec و L2TP را انتخاب می کنید.

این ها پروتکل های مختلفی هستند که اطلاعات فیلتر شکن آیفون شما را هدایت رها وی پی ان می کنند و هر یک از نقاط قوت و ضعف خود را دارند. برای اکثر ارائه دهندگان احتمالا IPSec را انتخاب می کنید.

شبکه های اجتماعی امپراتور :

https://t.me/empvpnbot

https://instagram.com/emperatur_vpn

سایت های همکار :

زرین وی پی ان

خانه انواع vpn فیلتر شکن آیفون بدون نیاز به دانلود از App Store – امپراتور وی پی ان
توجه مهم !
کاربر گرانقدر برای خرید وی پی ان پرسرعت و دسترسی به آدرس بدون فیلتر سایت به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید ... همچنین آموزش و کانکشن ها در سایت بدون فیلتر امپراتور می باشد که با زدن دکمه خرید در صفحه اصلی به آن منتقل می شوید .