فیلترشکن iPhone – فیلترشکن پرقدرت برای iPhone – امپراتور وی پی ان

فیلترشکن iPhone را به جرات می توان یکی از داغ ترین موضوعاتی دانست که در میان کاربران آن وجود دارد زیرا جمعیت بسیار زیادی در ایران هسند که از گوشی های آیفون استفاده می کنند و متاسفانه به دلیل تحریم های ایران امکان استفاده از برنامه های آن را بدون وی پی ان ندارند .

به همین دلیل تصمیم گرفتیم که در این مقاله در مورد کانکشن های مختلف امپراتور وی پی ان که برای کاربران آیفون قرار داده است صحبت کنیم .

 

فیلتر شکن iphone

 

خرید فیلتر شکن پرسرعت برای آیفون

همان طور که در ابتدای مقاله هم اشاره کردیم متاسفانه از زمانی که ایران تحریم شد استفاده از خدمات دیوایس های اپل و گوشی های آیفون بسیار دشوار شد زیرا کمپانی اپل به دنبال تحریم هایی که کشور آمریکا برای ایران ایجاد کرد , امکان استفاده از خدمات اپل و آیفون را از کاربران گرفت و در واقع ایران از سمت کمپانی اپل نیز تحریم شد .

به همین دلیل کاربرانی که د رایران بودند با مشکلات زیادی مواجه شدند و نمی توانستند ساده ترین اعمال را روی گوشی های آیفون خود داشته باشند .

به همین دلیل امپراتور وی پی ان همیشه در صحنه به دنبال حل این مشکل کانکشن های مختلف را در اختیار کاربران قرار داد به این ترتیب متناسب با هر نیاز و نت های مختلف کاربران کانکشن متناسب را ارائه کرد .

همچنین بیش از 57 سرور از معتبر ترین دیتاسنتر های جهان را در اختیار کاربران قرار داد تا بتوانند برای هر نیاز و هر کشوری که می خواهند کار و فعالیت خود را انجام دهند .

انواع سرویس هایی که امپراتور وی پی ان برای کاربران آیفون قرار داده شامل : L2TP , IKEv2 , IPSec , Open VPN و سیسکو می باشد .

تعدادی از این کانکشن ها برای نصب و راه اندازی نیاز به برنامه ی دیگری دارند که مراحل نصب را کمی طولانی می کند و تعداد دیگری برای تنظیم و راه اندازی از طریق تنظیمات به راحتی انجام می شود .

اما تمام این سرویس ها با سرورهای ابری کانفیگ شده و از لحاظ سرعت و پایداری و امنیت شبیهی در هیچ جا ندارد .

برای اطلاع از نحوه ی آموزش نصب و راه اندازی این کانکشن ها هم می توانید وارد لینک های زیر شوید :

0 تا 100 آموزش OpenVPN برای آیفون

راهنمای کامل VPN IPSec آیفون

آموزش vpn pptp برای iPhone

آموزش فیلترشکن ikev2 برای آیفون

و …

نتیجه گیری از مقاله فیلترشکن iPhone :

در این مقاله در مورد محدودیت هایی که بعد از تحریم های ایران برای کاربران گوشی های آیفون ایجاد شد گفتیم هم چنین از سرویس های مختلفی که امپراتور وی پی ان برای دیوایس های آیفون عرضه کرده است صحبت کردیم در نهایت هم لینک های آموزش نصب و تنظیمات کانکشن های مختلف امپراتور وی پی ان برای آیفون را قرار دادیم .

 

 

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید فیلتر شکن

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

دانلود رایگان vpn

خرید vpn سیسکو

VPN برای آیفون X

خانه بلاگ فیلترشکن iPhone – فیلترشکن پرقدرت برای iPhone – امپراتور وی پی ان