فیلترشکن ایرانی – خرید وی پی ان ایرانی اختصاصی – Emperatur VPN

فیلترشکن ایرانی موضوع امروز این مقاله از امپراتور وی پی ان می باشد که بیشتر برای کاربرانی که می خواهند آی پی خود را به IP ایران تغییر دهند و کسانی که در خارج از کشور زندگی می کنند استفاده می شود .

قبلا در مقاله ی زیر به طور کامل راجع به آن به طور کامل توضیح دادیم :

خرید vpn ایران

انواع وی پی ان ایرانی

به طور کلی در سراسر جهان وی پی ان های مختلفی وجود دارد به عنوان مثال وی پی ان آمریکا , وی پی ان اروپا , وی پی ان آسیا و … که هر کدام برای نیاز خاصی تعریف شده است ، مثلا یک ایرانی برای چی نیاز داشته باشه به فیلتر شکن ایران ؟ قطعا یک ایرانی برای رفع فیلتر و محدودیت ها نیاز به یک آی پی از یک کشور دیگر دارد .

دقیقا همین مورد برعکسش هم برای یک کاربر خارج از کشور هست .

مورد استفاده ی آن هم به این صورت است که بسیاری از کاربران خارج از کشور برای کار های بانکی خود نیاز به وی پی ان ایرانی دارند برخی دیگر هم برای کار های دادگستری به فیلتر شکن ایران نیاز پیدا می کنند اخیرا هم بسیاری از موارد استفاده از وی پی ان ایرانی برای کار های بورسی بوده است .

 

فیلترشکن با ای پی ایران

 

یک عده هم هستند که برای پایین آوردن پینگ از وی پی ان ایران استفاده می کنند شاید این سوال هم برای شما پیش بیاید که چرا یکسری از کاربرانی که در ایران زندگی می کنند نیز نیاز به وی پی ان ایران دارند ؟

در پاسخ باید گفت این افراد برای اینکه آی پی خود را به آی پی دیگری از ایران که دیتاسنتر آن در برج میلاد است تغییر دهند , عوض می کنند به این ترتیب شناسایی آن ها هم مشکل می شود .

عده ی دیگری هم که فقط برای رفع فیلترینگ دنبال یک وی پی ان خوب هستن برایشان سرعت بسیار مهم است و فرقی نمی کند به آی پی کدام کشور متصل باشند .

نتیجه گیری از مقاله فیلترشکن ایرانی :

درست است که کاربران فیلترشکن در همه جای دنیا برای کار ها و نیاز های مختلف به وی پی ان نیاز دارند مثلا برای کار های بانکی در یک کشور دیگر یا استفاده از یک آی پی دیگر برای اینکه شهروند آن کشور به شمار بیایند و … ..

اما برای کاربران ایرانی که با مشکل تحریم ها دست و پنجه نرم می کنند این موضوع کمی متفاوت تر است در این مقاله هم درباره ی وی پی ان ایران و موارد فراوانی که می توان از آن استفاده کرد صحبت کردیم که امیدواریم نهایت استفاده را برده باشید .

دقت کنید که این سرویس فقط با احراز هویت تقدیم می شود که شرایط کامل در سایت ذکر شده است .

 

برای خرید وی پی ان ایران به لینک زیر مراجعه کنید

خرید فیلتر شکن ایران

 

مقالات پربازدید :

وی پی ان افریقا

فیلتر شکن برای تلگرام

خرید VPN آیفون

خانه بلاگ فیلترشکن ایرانی – خرید وی پی ان ایرانی اختصاصی – Emperatur VPN