سایت ZebraVPN – آدرس بدون فیلتر ZebraVPN – امپراتور وی پی ان

سایت ZebraVPN نیز جزو آن دسته از وبسایت هایی بود که یک مدت فعالیت کرد ولی بعد از مدتی مانند ده ها وبسایتی که در زمینه فروش وی پی ان فعالیت داشتند از رده خارج شده و کاربران خود را از دست داد .

در واقع اینکه استارت یک وبسایت را بزنید یک موضوع است و آن را نگه دارید یک موضوع دیگر به خصوص در زمینه فروش فیلتر شکن که در ایران با محدودیت های سنگینی رو به رو است و باید بیشتر هم تلاش کرد .

در این مقاله سعی داریم در مورد یکی از همین سایت ها یعنی سایت ZebraVPN و مقایسه ی آن با امپراتور وی پی ان صحبت کنیم .

 

سایت ZebraVPN

 

وبسایت زبرا وی پی ان

همان طور که در ابتدای مقاله هم توضیح دادیم تنها راه اندازی یک وب سایت برای راه انداختن یک کسب و کار کافی نیست بخصوص فروش وی پی ان که سختی های خاص خود را دارد .

در واقع سایت ZebraVPN نیز چندین سال قبل شکل گرفت و به فعالیت خود در زمینه فروش فیلتر شکن پرداخت اما متاسفانه طولی نکشید که نتوانست از عهده خدمت رسانی به کاربرانش برآید .

در واقع آن ها فکر می کردند تنها فروش فیلتر شکن آن هم در ایران بسیار کار ساده ای است و بعد از فروش فیلتر شکن دیگر هیچ موردی وجود ندارد .

اما نمی دانستند که پشتیبانی مشتریان بسیار مهم تر از فروش وی پی ان است مسائل دیگری هم مثل از کار افتادن سرور ها و مشکلاتی که هر لحظه ممکن است پیش آید نیز از جمله مواردی است که با آن ها دست و پنجه نرم می کنند .

همین موارد و بسیاری دیگر از مسائل و مشکلات اساسی باعث شد خیلی زود از رده خارج شوند و کاربران خود را از دست دهند اما در عوض سایت هایی مثل امپراتور وی پی ان که سابقه ای طولانی تر دارند تا به امروز با افتخار در خدمت مشتریان و کاربران خود است .

و اینها به دلیل سرویس های فوق العاده با سرعت و کیفیت و امنیت و پایداری بالا می باشد به همین دلیل هم هست که تعداد مشتریان و کاربران امپراتور وی پی ان نیز روز به روز افزایش پیدا می کند .

نتیجه گیری از مقاله سایت ZebraVPN :

در این مقاله در مورد سایت ZebraVPN و عواملی که باعث شد این سایت از رده خارج شود و نتواند به کاربران و مشتریانش خدمت رسانی کند را گفتیم .

همچنین از مزایای سایت امپراتور وی پی ان به عنوان یکی از وبسایت های معتبر فروش وی پی ان نیز صحبت کردیم .

شما با خرید vpn از سایت امپراتور میتونید روی تمام سیستم عامل ها و دیوایس ها به صورت همزمان استفاده کنید

خرید آنلاین و دریافت نیز آنی می باشد و میتونید دو نفره هم استفاده کنید

خرید VPN امپراتور

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

خرید vpn برای ios

نصب vpn روی موبایل در کمتر از 27 ثانیه

خرید VPN پرسرعت اختصاصی

خانه بلاگ سایت ZebraVPN – آدرس بدون فیلتر ZebraVPN – امپراتور وی پی ان