سایت vpn bazar – آدرس سایت وی پی ان بازار – Emperatur VPN

سایت vpn bazar یکی دیگر از سایت هایی است که در زمینه فروش وی پی ان فعالیت دارد و با توجه به اینکه کاربران زیادی از ما خواسته بودند در مورد اینکه چجور سایتی برای وی پی ان است , ما هم تصمیم گرفتیم این مقاله را به این وبسایت اختصاص دهیم و یکسری موارد برای خرید فیلتر شکن مناسب را شرح دهیم .

پس در ادامه با ما همراه باشید .

سایت vpn bazar

سایت رسمی vpn bazar

در واقع همان زمانی که ایران تحریم شد و کاربران برای استفاده و انجام بسیاری از کارها به فیلتر شکن نیاز پیدا کردند , سایت های زیادی نیز در این زمینه شکل گرفتند .

اما غافل از اینکه زدن وب سایت برای ارائه خدمات آن هم فیلتر شکن که در ایران با محدودیت های فراوانی رو به رو است کار آسانی نیست .

یکی از این وب سایت ها در این زمینه سایت vpn bazar است که متاسفانه مواردی که برای اداره ی یک سایت لازم است را رعایت نکرد و از رده خارج شد .

در واقع بزرگترین و کامل ترین وب سایتی که در زمنه فیلتر شکن فعالیت می کند امپراتور وی پی ان است که 4 سال مختلف به عنوان بهترین سایت فروش وی پی ان معرفی شد .

این سایت بیش از 15 سال تجربه و سابقه ی فروش فیلتر شکن دارد و در این مدت سختی ها و پستی بلندی های زیادی را پشت سر گذاشته است .

برای اینکه مانند امپراتور وی پی ان یک سایت حرفه ای و معروف ایجاد شود و کانکشن های پرسرعت و باکیفیت ارائه شود باید یک سری موارد حتما رعایت شود .

اول اینکه سایت باید شیک و حرفه ای توسط یک شرکت طراحی سایت ایجاد شود بعد از آن هم یک تیم حرفه ای و متخصص و دلسوز مثل امپراتور در کنارتان باشد .

تنوع کانکشن هایی که ارائه م یکنید باید زیاد باشد سرور های کشور های مختلف باید ارائه شود .

به عنوان مثال امپراتور وی پی ان بیش از 57 سرور از دیتاسنتر های معتبر دنیا را فقط برای رفاه حال کاربران و مشتریانش تهیه کرده و در اختیارشان قرار داده است .

تقریبا شما در هر کشوری که نیاز به یکی وی پی ان پر سرعت و حرفه ای دارید می توانید از کانکشن های فوق حرفه ای امپراتور وی پی ان استفاده کنید .

از طرفی هم یکی از مهم ترین مواردی که باعث موفقیت یک سایت می شود پشتیبانی ای است که بعد از خرید انجام می شود .

امپراتور وی پی ان خدارو شکر به نحو احسن این کار را انجام می دهد و 24 ساعته برای پاسخگویی به کاربران آنلاین هستند تمام این مواردی که گفتیم و بسیاری دیگر باعث می شوند یک وب سایت مثل امپراتور سال های سال اینقدر محبوب در بین کاربرانشان باشند و هدفی جز جلب رضایت کاربران نداشته باشند .

نتیجه گیری از مقاله وبسایت وی پی ان بازار :

در این مقاله در مورد سایت vpn bazar صحبت کردیم و دیدید که هر فرد یا گروهی که از راه می رسد نمی تواند یک وب سایت برای خود بزند و موفق هم شود .

اول از همه لطف خداوند و بعد از آن هم داشتن یک تیم خوب و مقابله با سختی ها و مشکلات و با قدرت ادامه دادن رمز داشتن یک وب سایت حرفه ای و خوب می باشد که متاسفانه سایت vpn bazar به دلیل کم کاری در این موارد نتوانست خوب پیش برود و نهایتا هم از رده خارج شد .

 

برای خرید فیلتر شکن قوی به لینک زیر مراجعه کنید

خرید وی پی ان پرسرعت

 

مقالات پربازدید :

فیلتر شکن اندروید

وی پی ان آیفون

خانه بلاگ سایت vpn bazar – آدرس سایت وی پی ان بازار – Emperatur VPN