سایت PcFilter – آدرس سایت PcFilter – امپراتور وی پی ان

سایت PcFilter یکی دیگر از سایت هایی که بود که در زمینه فروش وی پی ان فعالیت داشت و به دلیل رعایت نکردن مسائل بسیاری خیلی زود از رده خارج شد به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله از امپراتور وی پی ان به سایت PcFilter و سایر سایت های مشابه که سرنوشتی مشابه این سایت داشتند بپردازیم .

 

سایت PcFilter

 

وبسایت اصلی سایت PcFilter

بسیاری از سایت های مثل سایت PcFilter فکر می کنند که تا یک سایت خوب عمل می کند و مشتریان زیادی دارد سریع بروند و یک سایت مشابه آن ایجاد کنند آن ها نیز مانند وبسایت نموفق بفروشند و پولی به جیب بزنند .

مشکل اصلی این سایت ها این است که فقط ظاهر قضیه را می بینند و به باطن ماجرا توجهی نمی کنند در واقع سایت هایی که موفق شده اند و توانسته اند اسم و رسمی برای خود داشته باشند این موفقیت را بعد از سختی و مشقات فراوان کسب کرده اند و سال ها زمان گذاشته اند تا به اینجا برسند در واقع بزرگترین و معتبر ترین سایت فروش وی پی ان در ایران یعنی امپراتور وی پی ان از همین طریق به این وفقیت ها رسیده است .

امپراتور وی پی ان در تمام مدت 15 سال فعالیت خود هدفی جز خدمت رسانی به کاربران و ارائه بهترین خدمات به آن ها را نداشته است هم چنین تیم حرفه ای و دلسوز امپراتور 24 ساعته در خدمت کاربران هستند تا با حوصله به سوالات کاربران پاسخ دهند از طرفی همه ی سرویس ها و سرور هایی که کاربران برای دیوایس ها و سیستم عامل های مختلف به آن نیاز دارند در امپراتور وی پی ان موجود هستند .

در حال حاضر هم بیش از 57 سرور فعال و پرسرعت دارند که کاربران از آن ها استفاده می کنند هم چنین طراحی یک وبسایت حرفه ای که دسترسی آسانی هم دارد یکی دیگر از مواردی است که باعث شده امپراتور وی پی ان 4 سال پیاپی بهترین سایت فروش وی پی ان در ایران شناخته شود .

وبسایت های دیگر هم مثل سایت PcFilter باید این موارد را رعایت می کردند تا سرنوشتشان به این صورت که الان هست نشود و از رده خارج نشوند .

نتیجه گیری از مقاله سایت PcFilter :

در این مقاله در مورد سایت PcFilter به عنوان یکی از سایت های ناموفق در زمینه فروش وی پی ان نام بردیم که خیلی زود سایت خود را بست .

هم چنین از امپراتور وی پی ان به عنوان بهترین و بزرگترین سایت فروش وی پی ان نام بردیم و مواردی که باعث شد این سایت بر سر زبان ها بیفتد و چنین جایگاهی کسب کند را شرح دادیم .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید vpn

 

مقاله های پرکاربرد دیگر :

vpn قوی و پرسرعت برای آیفون

فیلتر شکن برای دانلود فیلم

سایت فروش وی پی ان کریو برای کامپیوتر

خانه بلاگ سایت PcFilter – آدرس سایت PcFilter – امپراتور وی پی ان