سایت کریو میکر – کانکشن هوشمند کریو میکر – سایت Kerio Maker

کانکشن هوشمند کریو میکر

سایت کریو میکر Kerio Maker یکی از سایت هایی است که همان طور که از اسمش پیداست برای کاربرانی که می خواهند از محدودیت های فیلترینگ عبور کنند کریو ارائه می کند درواقع این مقاله از امپراتور وی پی ان را ارائه کردیم تا در مورد سایت کریو میکر و معایب و مزایایی که برای کاربران دارد صحبت کنیم .

پس در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید .

 

سایت کریو میکر

 

سایت کریو میکر و ویژگی های آن

همان طور که در ابتدای مقاله هم اشاره کردیم سایت کریو میکر برای کاربران کانکشن کریو ارائه می کند تا کاربران بتوانند از سد فیلترینگ عبور کنند یکی از مزایایی که این کانکشن دارد این است که بعد از نصب با وارد کردن یوزرنیم و پسور می تواند متصل شوید .

از جمله معایبی که این سایت دارد این است که برای همه ی کاربران یک نسخه یکسان از کریو را ارائه می کنند بنابراین کاربرانی که از کریو میکر استفاده می کنند همگی روی یک آی پی هستند پس نمی توانند کیفیت مناسبی دریافت کنند .

از آن جایی هم که آی پی ها اشتراکی است در بسیاری از موارد کاربرانی که نیاز به وی پی ان با آی پی ثابت و اختصاصی دارند با مشکل مواجه می شوند .

امپراتور وی پی ان و تیم حرفه ای آن که همیشه در طول این سال ها به دنبال ارائه بهترین و با کیفیت ترین فیلترشکن ها و کانکشن ها برای دور زده این محدودیت های فیلترینگ بوده کانکشن کریو را برای رفاه حال کاربران خود ارائه کرده است .

کانکشن کریو امپراتور وی پی ان دارای ویژگی هایی است که آن را از کانکشن سایت کریو میکر متمایز کزده است به همین دلیل هم هست که کاربرانی که از کریو امپراتور وی پی ان استفاده می کنند بسیار بیشتر از کاربران سایت کریو میکر می باشد

ویژگی های کریو سایت امپراتور وی پی ان

به طور کلی تمام کانکشن های امپراتور وی پی ان از جمله کریو آن با سرور های ابری کانفیگ شده اند همین امر باعث شده تا کاربران بتوانند سرعت بسیار بالا تری را تا 7 برابر بیشتر تجربه کنند .

هم چنین از کیفیت و امنیت و پایداری بسیار بالایی برخوردارند که این موضوع برای کاربرانی که کار های مهم و حساس و حیاتی را به کریو انجام می دهند بسیار حائز اهمیت باشد .

علت اینکه کریو امپراتور وی پی ان از امنیت بالایی نیز برخوردار است این می باشد که امپراتور از رمز نگاری های بسیار پیچیده ای برای کانفیگ کانکشن های خود استفاده کرده است .

همین ویژگی ها به همراه موارد دیگر باعث شده که کریو امپراتور وی پی ان نسبت به بقیه ی سایت ها از جمله سایت کریو میکر پرمخاطب تر و کاربردی تر باشد .

نتیجه گیری از مقاله سایت کریو میکر :

در این مقاله در مورد سایت kerio maker و کانکشن کریو آن صحبت کردیم هم چنین از ویژگی ها و معایب و مزایایی که برای کاربران دارد صحبت کردیم .

هم چنین کریو سایت کریو میکر را با کریو امپراتور وی پی ان مقایسه کردیم و انواع ویژگی های آن را شرح دادیم تا با آگاهی و اطلاعات کافی اقدام به تهیه کانکشن مورد نیاز خود کنید .

برای تهیه وی پی ان از اولین و بزرگ ترین سایت فروش وی پی ان می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید :

خرید فیلتر شکن

 

مقالات پربازدید این هفته :

خرید vpn اتریش

فیلتر شکن پرتغال

خرید vpn هلند

خانه بلاگ سایت کریو میکر – کانکشن هوشمند کریو میکر – سایت Kerio Maker