سایت وی پی ان گرام – آدرس سایت VPN Gram

سایت وی پی ان گرام هم از اون دسته سایت هایی است که شاید خیلی از شما حتی اسم آن هم نشنیده باشید و همان طور که بی سرو صدا آمد همان طور بی سرو صدا هم از رده خارج شد .

در این مقاله از امپراتور وی پی ان درباره سایت وی پی ان گرام و دلایل اینکه سایت آن بسته شد صحبت خواهیم کرد .

 

سایت VPN Gram

 

دلایل از رده خارج شدن سایت VPN Gram

خوب همان طور که بار ها و بار ها در مقاله های مختلف راجع به سختی های راه اندازی وب سایت فروش وی پی ان صحبت کرده ایم حتما بسیاری از شما از این موضوع آگاهی دارید .

واقعا این گونه نیست که هر کس از راه می رسد یک سایت وی پی ان بزند و فروش خوب داشته باشد و سرو ها همیشه بدون مشکل فعال باشند و مشتریان هم راضی باشند .

سایت وی پی ان گرام هم جزو آن دسته از سایت هایی بود که متاسفانه همین رویه را پیش گرفته بود .

ماسفانه بخش پشتیبانی آن ها هم چندان فعال نبود و همین موضوع باعث نارضایتی کاربران شده بود .

از طرف دیگر تنوعی در سرور ها و کانکشن هایی که ارائه می کرد نداشت و سرو ها مرتب از کار می افتاد که باز هم با نارضایتی کاربران همراه بود .

این ها تنها چند دلیل بودند که باعث از رده خارج شدن وی پی ان گرام شد .

مسلما دلایلی که باعث بسته شدن VPN Gram شد بیشتر از این مواردی است که گفتم .

ولی در این بین سایت هایی هم هستند که قدمت چندین و چند ساله دارند و باز هم با قدرت و قوی تر از قبل به فعالیت خود ادامه می دهند .

یکی از بهترین آن ها امپراتور وی پی ان می باشد که با ارائه فیلتر شکن های پر سرعت و با امنیت و پایداری بالا رضایت مشتریان خود را جلب کرده و روز به روز به تعداد آن افزوده می شود .

نتیجه گیری از مقاله سایت وی پی ان گرام :

در این مقاله درباره سایت وی پی ان گرام و دلایلی که باعث شد این سایت بسته شود صحبت کردیم .

هم چنین از سایت امپراتور وی پی ان به عنوان یکی از بهترین و معتبر ترین سایت ها در زمینه فروش وی پی ان گفتیم تا با خیال راحت و با اطمینان از خدمات بی نظیر آن استفاده کنید .

شما هم چنین می توانید تمامی سوالات متداول که ممکن است برایتان ایجاد شود را در قسمت مربوطه مشاهده نمایید پس اگر هنوز هم سوالی دارید حتما اول این قسمت را مطالعه کنید .

سوالات رایج ›

برای خرید VPN از بزرگترین سایت فروش آنلاین فیلترشکن در کشور می توانید از طریق سایت زیر اقدام کنید :

شما همچنین می توانید با تهیه هر اکانت به صورت 2 نفره به تمام پروتکل ها با تمام دیوایس های موبایل و کامپیوتر و … متصل شوید

خرید فیلترشکن ›

 

مقالات پرکاربرد دیگر :

vpn جدید آیفون

خرید vpn برای ps4

vpn اختصاصی اندروید

خانه اخبار و اطلاعیه ها سایت وی پی ان گرام – آدرس سایت VPN Gram
توجه مهم !
کاربر گرانقدر برای خرید وی پی ان پرسرعت و دسترسی به آدرس بدون فیلتر سایت به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید ... همچنین آموزش و کانکشن ها در سایت بدون فیلتر امپراتور می باشد که با زدن دکمه خرید در صفحه اصلی به آن منتقل می شوید .