سایت وی پی ان گرام – آدرس سایت VPN Gram

سایت وی پی ان گرام هم از اون دسته سایت هایی است که شاید خیلی از شما حتی اسم آن هم نشنیده باشید و همان طور که بی سرو صدا آمد همان طور بی سرو صدا هم از رده خارج شد .

در این مقاله از امپراتور وی پی ان درباره سایت وی پی ان گرام و دلایل اینکه سایت آن بسته شد صحبت خواهیم کرد .

 

سایت VPN Gram

 

دلایل از رده خارج شدن سایت VPN Gram

خوب همان طور که بار ها و بار ها در مقاله های مختلف راجع به سختی های راه اندازی وب سایت فروش وی پی ان صحبت کرده ایم حتما بسیاری از شما از این موضوع آگاهی دارید .

واقعا این گونه نیست که هر کس از راه می رسد یک سایت وی پی ان بزند و فروش خوب داشته باشد و سرو ها همیشه بدون مشکل فعال باشند و مشتریان هم راضی باشند سایت وی پی ان گرام هم جزو آن دسته از سایت هایی بود که متاسفانه همین رویه را پیش گرفته بود .

ماسفانه بخش پشتیبانی آن ها هم چندان فعال نبود و همین موضوع باعث نارضایتی کاربران شده بود .

از طرف دیگر تنوعی در سرور ها و کانکشن هایی که ارائه می کرد نداشت و سرو ها مرتب از کار می افتاد که باز هم با نارضایتی کاربران همراه بود این ها تنها چند دلیل بودند که باعث از رده خارج شدن وی پی ان گرام شد .

مسلما دلایلی که باعث بسته شدن VPN Gram شد بیشتر از این مواردی است که گفتم .

ولی در این بین سایت هایی هم هستند که قدمت چندین و چند ساله دارند و باز هم با قدرت و قوی تر از قبل به فعالیت خود ادامه می دهند .

یکی از بهترین آن ها امپراتور وی پی ان می باشد که با ارائه فیلتر شکن های پر سرعت و با امنیت و پایداری بالا رضایت مشتریان خود را جلب کرده و روز به روز به تعداد آن افزوده می شود .

نتیجه گیری از مقاله سایت وی پی ان گرام :

در این مقاله درباره سایت وی پی ان گرام و دلایلی که باعث شد این سایت بسته شود صحبت کردیم .

هم چنین از سایت امپراتور وی پی ان به عنوان یکی از بهترین و معتبر ترین سایت ها در زمینه فروش وی پی ان گفتیم تا با خیال راحت و با اطمینان از خدمات بی نظیر آن استفاده کنید .

 

برای خرید وی پی ان به لینک زیر مراجعه کنید

خرید vpn قوی

 

 

مقالات پربازدید :

وی پی ان اختصاصی

فیلتر شکن خرگوش

خانه بلاگ سایت وی پی ان گرام – آدرس سایت VPN Gram