ساخت کانکشن vpn – کانکشن های وی پی ان – Emperatur vpn

ساخت کانکشن vpn موضوع بسیار جالبی است که در این مقاله از امپراتور وی پی ان با توجه به درخواست های زیاد کاربران مختلف می خواهیم انواع آن ها را به شما معرفی کنیم به هر حال هر کسی که در این دوره و زمانه زندگی می کند و از دستگاه ها و سیستم عامل های مختلف استفاده می کند برای کار های گوناگون به فیلتر شکن نیاز پیدا می کند و این موضوع نه فقط برای کشور هایی مانند ایران است که در تحریم هستند .

بلکه کاربرانی که در جاهای مختلف دنیا زندگی می کنند گاه برای سرعت بهتر و امنیت بالاتر و همچنین پینگ پایین تر به کانکشن های مختلفی نیاز پیدا می کنند .

 

ساخت کانکشن vpn

 

ساخت انواع کانکشن وی پی ان

به طور کلی همان طور که در ابتدای این مقاله هم توضیح دادیم کاربران برای نیاز های مختلف به وی پی ان نیاز پیدا می کنند با توجه به گسترده بودن نیاز های کاربران در استفاده از کانکشن های مختلف , امپراتور وی پی ان هم سرویس های مختلف همراه با سرور های متفاوت عرضه کرده است .

هم چنین متناسب با هر سیستم عاملی نیز می توانید از خدمات این کانکشن ها استفاده کنید انواع کانکش هایی هم که امپراتور وی پی ان برای سیستم عامل های مختلف ارائه کرده است شامل :

L2TP , PPTP , IKEv2 , سیسکو , Open VPN , IpSec , Open Connect و … می باشد .

تمام کانکشن هایی که امپراتور وی پی ان ارائه کرده با سرور های ابری کانفیگ شده اند و سرعت و پایداری آن تا 7 برابر بیشتر از وی پی ان های معمولی می باشد اما نحوه ی نصب و راه اندازی هر کدام از این کانکشن ها با دیگری متفاوت است .

تعدادی از آن ها مثل L2TP , PPTP , IKEv2 نصب راحت تری دارند و از طریق تنظیمات دیوایس شما به راحتی قابل دسترس است بعضی از آن ها هستند که تنظیمات طولانی تر و پیچیده تری دارند و برای نصب آن ها نیاز به دانلود برنامه ی دیگر است ولی در عوض سرعت و پایداری بسیار بالاتری دارند به عنوان مثال Open VPN و Cisco را می توان جزو این دسته به حساب آورد .

نتیجه گیری از مقاله VPN های امپراتور وی پی ان :

در این مقاله در مورد انواع کانکشن هایی که امپراتور وی پی ان ارائه می کند و ساخت کانکشن vpn صحبت کردیم همچنین کانکشن هایی که نصب راحت تری دارند را نیز معرفی کردیم و از کانکشن هایی که روش کمی طولانی تری دارد ولی در عوض سرعت و پایداری و امنیت بالاتری دارد گفتیم .

در نهایت شما باید متناسب با نیازی که دارید از خدمات کانکشن های مختلف امپراتور وی پی ان استفاده کنید .

 

برای خرید وی پی ان از طریق سایت میتونید اقدام کنید

سرویس های امپراتور وی پی ان دو کاربره هستند و میتونید روی تمام دیوایس ها استفاده کنید

خرید فیلتر شکن قوی

 

مقالات پربازدید این هفته :

فیلتر شکن اکراین

وی پی ان برای ترید

خانه بلاگ ساخت کانکشن vpn – کانکشن های وی پی ان – Emperatur vpn